ANTİ SAVAŞ RAPORLARI

DiOny SoS

Hafif Atlı
Ben kral yada çok iyi oyuncuyum dedim mi ? Antiyi 5 kişi yıktık bunu inkar edicek pusuladan yada antiden 1 kişi getir bana.

Sen değilmiydin özür dileyip yaptığımız hataydı diyen. Şimdi c3 anti ruhu yazıyorsunuz sanki birşey becermiş gibi.

Beni davet eden yok. Sizden o kadar yürekli arkadaşlar da olamadı ha biz 100 binler olduk gel işimizi gör diyorsan yine gelir c3 c4 ve hatırlamadığım bazı dünyalar gibi yine gelirim sıkıntı yok. Ama ben gelince sen yerinde durabilecek mısın? Bana bunun teminatını ver uğraştığıma değsin :D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Ben kral yada çok iyi oyuncuyum dedim mi ? Antiyi 5 kişi yıktık bunu inkar edicek pusuladan yada antiden 1 kişi getir bana.

Sen değilmiydin özür dileyip yaptığımız hataydı diyen. Şimdi c3 anti ruhu yazıyorsunuz sanki birşey becermiş gibi.

Beni davet eden yok. Sizden o kadar yürekli arkadaşlar da olamadı ha biz 100 binler olduk gel işimizi gör diyorsan yine gelir c3 c4 ve hatırlamadığım bazı dünyalar gibi yine gelirim sıkıntı yok. Ama ben gelince sen yerinde durabilecek mısın? Bana bunun teminatını ver uğraştığıma değsin :D
Ben yerli yerimdeyim, sen gel kim giser kim kalir görülür...

2. olarak benim yanlis yaptik dedigim konu c3 degildi tabi sen nasil cevirdiysen artik w34 veya 32 de olabilir tam hatirlamiyorum.

sen dedin demiyorum ben senin egonu tatmin için soyledim cümlelerimi.

bak tw stats orda Nizar hesabindaydim tek koyumu alabilmişmisin ?
5 kisi dediginin arkasinda 2.5 kitalik klanin destegi vardi be el insaf :D ki dedigim gibi o donemlerde 1 kiside 20 ye yakin hesap vardi bakicilikta cogu kisi birakmisti.. + olarak bizden milyonluk hesaplar pusulaya grcti oyle dagildik.. tek tek koy vererek degil ki o zaman yoktum oyundan dönem uzattim birakmak zorunda kaldim..

simdi aslolan şeye gelirsek burasi w40 ve senin burda iki de bir maziyi acma caban nedir anlamadım ? ha ac acma demiyorum ama bu baslikta degil burasi savaş raporlari basligi ac classicte orda burda bi konu konusuruz merak ettiklerin varsa sor.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Milyonluk hesaplar pusulaya geçti?
Sen bu hafızam iyi değil dalgasına iyi yemeye çalışıyorsun bizi :)

Senin benim egomu tatmin etmene gerek yok. Bizim yaptığımızı bilen biliyor. Sende, sizde çok iyi biliyosunuz ama halen daha biraz yüreklenip ortaya iddalı konuşmıyorsun.

Son olarak sen benden c3 de ayrı w34 de ayrı özür diledin. İki mesele çok ayrı meselelerdi.

Benim, bizim olmadığımız yerde kendinizi kral ilan edin. Girdiğimiz anda soytarı olacağınızın farkındasınız kelimeleri bile seçerek kullanan kişilersiniz daha fazla konuşmaya gerek yok benden cevap bulamicaksın.

Herkese iyi bayramlar

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Milyonluk hesaplar pusulaya geçti?
Sen bu hafızam iyi değil dalgasına iyi yemeye çalışıyorsun bizi :)

Senin benim egomu tatmin etmene gerek yok. Bizim yaptığımızı bilen biliyor. Sende, sizde çok iyi biliyosunuz ama halen daha biraz yüreklenip ortaya iddalı konuşmıyorsun.

Son olarak sen benden c3 de ayrı w34 de ayrı özür diledin. İki mesele çok ayrı meselelerdi.

Benim, bizim olmadığımız yerde kendinizi kral ilan edin. Girdiğimiz anda soytarı olacağınızın farkındasınız kelimeleri bile seçerek kullanan kişilersiniz daha fazla konuşmaya gerek yok benden cevap bulamicaksın.

Herkese iyi bayramlar

Boşşun kardeş bomboşsun icraat yok anca laf, burası ağlama yeri değil ağlamak istiyorsan oyun dışında ağla kuyruk acını dindireceğin yerde burası değil oyunda karşımıza çıkarsın yapacaklarını yaparsın(yapamazsında belki bir şansını denersin )
Ensar kardeşim kibar bir dille konuşabilir fakat ben devamında onun kadar kibar konuşmayabilirim lütfen seninde söylediğin gibi yazma bir daha bu konuya

DiOny SoS

Hafif Atlı
Yazmıcam diyorum tırmala beni kaşı beni diyorsun :)

Yazdığınız dilde karşılık bulursunuz sıkıntı yok

DiOny SoS

Hafif Atlı
Anti içi
5 hesap
1 hafta

Buradan açıkça belirtiyorum bu saatten sonra olanlar için kimse sorumlu aramasın o_O