anroid uygulaması

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Öyle tabi browser kullanmak daha iyi abi ama haritası çok kullanışlı

MTK 136

Casus
dün veya önceki gün uygulamayı güncelledim android de güncelledikten sonra gelen bildirimlerde hatalar ortaya çıktı.boş bişey yazmayan bildirimler geliyor sebebini çözemedim genellikle biri mesaj atınca oluyor ama

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Takım Liderimiz bir önceki sayfada hataların iletildiğini söylemiş,hata gördüğünüz zaman destek sistemimiz üzerinden ticket atınız.Bilgi verildiği zaman sizinle de mutlaka paylaşılacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Bak dostum gece gece sinirlenmek istemiyorum ama destek bildirimi yapınca da foruma yönlendiriyorlar şu uygulamayı düzeltin artık fakir misiniz bu işi yapıcak adamınız mı yok parası neyse bem vericem düzeltin şunu artık

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bak dostum gece gece sinirlenmek istemiyorum ama destek bildirimi yapınca da foruma yönlendiriyorlar şu uygulamayı düzeltin artık fakir misiniz bu işi yapıcak adamınız mı yok parası neyse bem vericem düzeltin şunu artık
Gerekli yerlere iletildi.Oyun ve forum takımı olarak amacımız en iyi şekilde hizmet vermek.Çözümleme yetkimiz olmadığı sorunlar olduğunda sadece ilete biliyoruz.Sizleri anlıyoruz can sıkıcı bir durum oyun keyfinizi bölüyor.Maalesef bizler iletim sağladıktan sonra sizler gibi beklemek durumunda kalıyoruz.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
1 sene olmuş. Hortlatalım. Bu android uygulaması hala düzelmedi. :D @Strafe modum ilgilenen var mı gerçekten uygulamayla?
Elimizde imkan olsa biz girişecez ancak gelin göün ki bizimle alakalı değil :p İlgilenen bir takım var sürekli olarak iletiliyor.Elimizden başkada bir şey gelmiyor :(

DeletedUser61446

Ziyaretçi
android uygulaması sadece bildirim gelince işe yarıyor saldırı,mesaj vs :) başka bir şeye yaradığı yok :D