anroid uygulaması

FARAZA

Markiz
son güncellemede sürekli önume boş ekeran atıyor sorunu başka yaşıyan varmıdır ?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Konuyla ilgili ticket açarsanız sizden telefon modeli, android sürümü vb. gibi bilgiler talep ederek inceleyebiliriz. Androidde çok fazla model, sürüm çeşitliliği olduğu için hata varsa da belki de herkeste olmayabilir. Bu sebepten ticket açmanız probleminizin çözümü adına daha sağlıklı olacaktır.

FARAZA

Markiz
açtım ancak 24 saatte cevap yok bu aralar tıcket cevapları coook yavaşladı

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Son güncelleme ile olan bişey bu sayın modum. Tüm arkadaşlarımda var bu sorun 1 raporu görmek için 5 kere girip çıkıyoruz

DeletedUser66016

Ziyaretçi
Eskiden böle değildi haritada barbar köylerini görmek için aa acaba soldamı sağdamı diye düşünüyoruz rsmen pc ye dibinden bakar gibi çok yakın

DeletedUser55478

Ziyaretçi
2.5 sene aradan sonra tekrardan başladım.uygulamanın gelişmesi gerekirken geriye gittigini gördüm.1 raporu veya birinin profiline girmek için 6 7 kere tıklaman gerekiyor.bazen o bile yeterli olmuyor

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Evet lütfen düzeltin Appstore de var aynı sorun
Ios'ta olduğunu bilmiyordum yemin ederim sinirden kredi çekip ıpone alıcak duruma geldim lütfen yeni nır güncelleme ile bunu düzeltsin arkadaşlar. @Mayis Yagmuru sayın modum update yapan bunun için çalışan arkadaşların kafasına silah doğrultalım isterseniz adres verin bize

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bilgilendirme yapıldı. Gerekli çalışmalar yapılıyor. Yeni güncelleme en kısa sürede yayınlanacak arkadaşlar.

DeletedUser66100

Ziyaretçi
Suan ben bu forumu görmeden 10 dakika önce konuyla alakalı uzun bir ticket attım, forumada yazmaya geldim. Telefondan oyun oynamıyor bir sayfaya girmek için 5 defa gir çık yapıyorum.

DeletedUser66100

Ziyaretçi
Modum daha ne kadar kaldı güncelleme için? Bu kadar zor mu bir güncelleme çıkarmak? Oyun oynamıyoruz mobilden