ANONİM WS 90S & ESL

destello

Kılıç Ustası
Oyuncularımızdan 2 tanesi ban yedi artık böyle komiklik yapmanıza gerek yok. Kalanlar da hesap sil moduna aldı. Boş boş savunulmayan köyleri topluyorsunuz onların raporlarını paylaşın kendi kendinize sevinin. Makarasına 3 5 arkadaşımız mislenen köyleri peşliyor bunun adı bir savaşsa buyrun eğlenmenize bakın.

Kesin boş kanka hesap sil yazanlar bana geçen mis atıyordu sende haklısın canım benim köy alıyoruz sevinmiyoruz biz siz değiliz 3 köyümü alınca bazı arkadaslariniz havalara uçtu.

RusskyStandart

Mızrakçı
Ben ne yazdım bak bakalım. Şu anda oynayan makarasına oynuyor köy peşliyor elindeki misleri kamileri harcıyor. 2 3 güne o da bitecek zaten kazanan belli kaybeden belli. Dünyada emek veren herkesi tebrik ederiz.
Dünyayı domine eden maydonoz klanı oldu.

ChrisJ

Yasaklı
Oyuncularımızdan 2 tanesi ban yedi artık böyle komiklik yapmanıza gerek yok. Kalanlar da hesap sil moduna aldı. Boş boş savunulmayan köyleri topluyorsunuz onların raporlarını paylaşın kendi kendinize sevinin. Makarasına 3 5 arkadaşımız mislenen köyleri peşliyor bunun adı bir savaşsa buyrun eğlenmenize bakın.

bizde bırakan oyuncu sayısı sizin 2 katınız haberiniz ola

RusskyStandart

Mızrakçı
Ben de bu yüzden bunun adı bir savaş değil dedim ama neyse niye kendimi yoruyorum ki. Kazanan klan belli oyun bitmiş ve kazanan siz de değilsiniz biz de değiliz :)
Hala keyfine oynayan bir avuç insan kalmış olay sadece bu.