Anlaşmalı Köy

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Yav arkadaşlar şimdi anlaşmalı köy alımı serbest diyosunuz

Geçen ticket açtım ve oyuna başlattığım ev arkadaşım eğer bırakırsa köyünü almam ban sebebi midir diye sordum

Ilerde almak için köy mü büyütüyorsunuz? Gibisinden bir cevap geldi. Bu konu hakkında Hazreti Mayıs Hocamız yada onun cevabını bilen birisi yazabilir mi

Bu arada ev arkadaşımın köyü 5 para etmez madenleri 10 yapmadan ahır basayım falan diyor lütfen birisi mislesin de kurtulayım:D

Yani onu almak istedigim için değil ancak böyle eşe dosta köy buyutenleri şikayet edeyim mi etmeyim mi diye sordum

DeletedUser50676

Ziyaretçi
tanıdıkla serbest anlaşmalı köy almak için gereken liste;
2 adet insan
2 adet oyuna girebilen cihaz (bilgisayar,laptop,telefon vs...)
2 adet ip (he tabi aynı ip,pc den falan girmeyeceksiniz)

bunları düzenli bir şekilde uyguladıktan sonra kendi aranızda ''karşim bana köy sal'' muhabbetine giriyorsunuz o da ''tm al gzn dysn .s.s'' diyor ve mutlu son, ban yemezsiniz...

DeletedUser60570

Ziyaretçi
bilader bende tel var tablet var pc var. Benım 3 tane ev arkadasım olmus oluyor. Anladın mı sımdı neden ev arkadasının koyunu alamadıgını :D

DeletedUser61667

Ziyaretçi
bi dünyada modlardan biri sanırım mayıs yağmuru demişti ki multi serbest yakalanmak yasak :D

gerekli mesaj sağlandı sanırım biraz bu konuda uzman olanlardan yardım alın ev arkadaşım olayına gerek kalmaz :D :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
1 haftada köy kasılıyor zaten,gerek var mı oyunda ilk üçe girip yenilen rakipleri 0 olup,multiciymiş diye hafizalara kazinmaya bence yok yada ben bina basmayı seviyorum :D :D

Balondoor

Kılıç Ustası
1 haftada köy kasılıyor zaten,gerek var mı oyunda ilk üçe girip yenilen rakipleri 0 olup,multiciymiş diye hafizalara kazinmaya bence yok yada ben bina basmayı seviyorum :D :D
Hocam ev arkadaşınla aynı ip kullanıyosun onu da alınca eğer ev arkadaşınsa bile ban yiyosun multinmiş gibi gözüküyo çünkü :)) bide madem köy büyütmeyi seviyosun git barbar al o daha sağlıklı ve en temizi :))

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Yav 2 gün aynı bağlantıyı kullanmayın biribiz sadece wifiden diğeri kendi mobil verisinden girsin mission complated