Anlık bildirim alamıyorum

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

BeDo97

Acemi
Merhabalar, huawei marka telefonum var ne yaptıysam anlık bildirim alamıyorum uygulama cihazımı tanımıyor sürümler güncel destek ekibi forumdan yardım iste diyor aynı sorunu yaşayan yaşamış olanınız varmı?

Tibelda

Emekli Görevli
Merhabalar, huawei marka telefonum var ne yaptıysam anlık bildirim alamıyorum uygulama cihazımı tanımıyor sürümler güncel destek ekibi forumdan yardım iste diyor aynı sorunu yaşayan yaşamış olanınız varmı?

Klanlar ygulamasını Gspace vb. aracılığı ile mi indirdiniz yoksa telefonun kendi appgalery üzerinden mi? Telefon ayarlarınızdan bildirimleri kontrol ettiniz mi?

BeDo97

Acemi
Şuan tekrar kaldırıp yüklediğim de app galery beni tarayıcıya yönlendirdi tarayıcı aracılığı ile indirdim

BeDo97

Acemi
İndirdiğim tarayıcıdan girdiğimde ise bu hesap şu anda bir mobil cihazda açık bugünün tarihi ve 2 dk öncesini göstermekle beraber anlık bildirimlerim kısmına geldiğimde uygulamayı indiriniz ibaresi alıyorım cihazımı tanıtamıyorum

Tibelda

Emekli Görevli
Bende Huawei kullanıyorum ve aynı sorun varmış. Kontrol ettiğimde geçmişte de bununla ilgili sorun yaşanmış. Konu hakkında bilgi edinmeye ve sizi bilgilendirmeye çalışacağım.

Tibelda

Emekli Görevli
Teşekkür ederim bekliyor ve araştırıyor olacağım

Sorunun kaynağı huawei'in google play hizmetlerini kullanmıyor olmasından kaynaklıdır. Uygulamanın cihazınızı tanıması için google play üzerinden indirilmesi gerekmektedir. Google da gspace uygulaması aracılığı ile bu sorunun çözüldüğüne dair bilgiler var. Bi araştırın isterseniz. İyi oyunlar dileriz.

BeDo97

Acemi
Google playdan bir şekilde indirdim cihazı tanıttım fakat bildirim alamıyorum halen uygulamadan cihazım tanımlı şuan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.