ANKA Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser58398
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Ankadan bir gecede 12 köy almıştım sanırım :D bütün kaybım da 1 full ordu. O da moralden :D

DeletedUser61823

Ziyaretçi
Arkadaşlar, Anka Bir şekilde dağıldı. Burada bizden cok Aferna Adlı oyuncunun gelip bu konuyu aydınlatması gerekiyordu, Çünki Aferna en cok etkiyi yaptı ve oyunun hakkınıda veren kişi o. biz 5,6 arkadaş ankaya direnirken, mis keserken. bizim hepmize attığı kilitlerle aferna kurtardı bazı oyuncuları.
Bu olayda da whats app konusmasında da Aferna hakkında konusuluyordu. Kendisi konuya hakim olup burada paylaşmalıdır. Yoksa sen onu yaptın sen bunu yaptınla olmaz bu işler.
Klanlar Oyuncularına bir tavsiyem var. Oyunu oynadıgım zamandan beri her zaman klan dağılımlarını müttefik klanla cıkan uyumsuzluklar sonucu oldugunu gördüm.
Bundan sonra Herkes S.A Yapsın :) ittifakları saadece alt klanları eklesin. Çıkar bir gün bittiğinde mütler birbirine giriyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Foruma daha önce katılmadım can sıkıntısından bakayım dedimde yazma gereği duydum. Anka klanı baron savaşıyla bitmemiştir ben ve ekibimin arkasından çevrilen işler küfürler meydana çıktığı için bu pasif yönetimi indirme kararı aldık ve 4 saat içerisinde sabah olmadan operasyonu tamamladık. Bu olay bundan ibarettir. Metinde geçen "arkamızdan çevrilen işler küfürler" kısmının SS leri mevcuttur gerek duyarsak eğer paylaşırız.