ANKA Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser58398
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58398

Ziyaretçi
yapmış oldugumuz yanlış diploması ve harita şıkısıklıgından dolayı baron klanlarına karşı savaş ilan edilmiştir.

daha doğrusu tatsız 1 2 sohbet sonunda onlar bize savaş ettiler savaş tarihi: 29.07. tarihinde saat 01:02:48

2 klanada başarılar...

DeletedUser61577

Ziyaretçi
Tatsız sohbeti Anka ekibi başlattı bunu dikkat çekerim!

İki klanada başarılar!

DeletedUser

Ziyaretçi
yazıklar olsun. 34te o kadar eğitim verdik. hala barbar köyü gibi toplanıyolar. :mad:

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Dağıtmaları yaklaşık olarak 24 saat sürdüğü için baron klanı gözümde oldukça değersizleşmiştir. Biz şahsen sabahı göstermedik k46 da

DeletedUser61577

Ziyaretçi
Dağıtmaları yaklaşık olarak 24 saat sürdüğü için baron klanı gözümde oldukça değersizleşmiştir. Biz şahsen sabahı göstermedik k46 da

Usta bu dünyada sizden iyi eğitim almış arkadaşlar daha tedbirli davranmak istemişler ama yinede her worldde olduğu gibi Anka yokoldu Anka kuşunun bu oyunda ömrü kısaymış ne yapalım:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Anka klanları ihanet'e uğrıyan kişiler tarafınca dağıtılmış olup Baron sadece savunma yapmıstır...

DeletedUser58398

Ziyaretçi

Oğuz du yanlış hatırlamıyorsam 3 klik barbar alip 10 k yapip kami atmayla oyuncu olunmuyor malesef kardesim dediginiz anka nin arkasindan is cevirip whtsapdan ana avrat küfür edip savaş acmaylayda oyuncu olunmuyor ankanin size cvp verememesi ise op günü bize vermis oldugunuz 40 koye misli girdigimizden 45 saate kami atip mis attığımızdan ordular dönmeden savas ilani yapip mislemenizdende oyuncu olmuyor. Neyin kafasi mütahit Oğuz bey pre ile oyna oyuncu ol sonra :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Oyuncu değilsin demeye getirdiğin adam 24 saatte kıtadan söktü la sizi insan utanır :D

DeletedUser55288

Ziyaretçi
Diplomasiyi siz attınız ya la :D Yanımdaki oyuncularınızı da ben korutuyordum zaten :D
Zaten sizi de hiç anlamıyorum. Teşekkür edeceğine isyan ediyorsun. Ankanın amacı küllerinden doğması değil mi ?
Birinin küle çevirmesi gerekiyordu :D

aranızdaki muhabbet beni ilgilendirmez ama bu adamın mizacını seviyorum ;):cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
Yalnız Anka klanı 34te bir gecede toplandı. 35te önce bi klan yıktı. sonra bir gecede toplandı. Bu tempoyla 36ya giderse dünyayı kapatır. Demedi demeyin.

DeletedUser58398

Ziyaretçi
oguz ve yaverleri iş başında ceneye kuvvet oguzun agır başlılıgı gitmiş yerine espirili oğuz gelmiş. :D

cizgi film oyuncsu tute 1 gecede toparlanırız tabi karakter olmayıp ordu mıs attrııp ordular gelmeden köylere savas ilan ederseniz

oğuz diplomasıyı bizmi attık yoksa sizin yönetıcıler elestrı kaldıramadıgı icin ana avrat küfür etip stup denen soytarı mı attı olayları bılmıyorsun barbar toplamakdan

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Oguz abi anka klanınıda barbar gördü galiba ama oguz abi barbar toplamıyor ki bonus köy alıyor :D
Bonus Anka Klanı:cool::p:p

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan dagilmasi baron tarafindan degil lakin benim özelden mesajlasdigim bi yöneticinin özel mesajlari klan icinde siralamada ilk 5 olan olup aldigi koylerin çoğunu klandan üye atip toplayan elemanlara servis ettiginden ve bu elemanlari benim yavsak diye adlandirmamdan dolayi bize ihanet etip op günü ordularimiz disardayken köy uğruna misledikleri için ve bu kadar karaktersiz bir oyuncu topluluğu ile bir arada olmayi sindiremedigimiz icin hesap sil yaptık.

Bu arada barondaki arkadaşlar neyin kafasini yaşıyor acaba yenilen rakiplerde savas istatisligi olarak bi barona savaşımizda 400 bim ordu kesmisken 2 gunde onlari kestigi 25 k saldiri puani varken neyin kafasi anlamadim

Hmm. Kendisi sadık olan oyunculara operasyon planlarken ve arkasından küfür ederken çok krakterli bir insan olduğunu düşünüyor...
Sizin içinizdeki kirli hesablasmalar ortaya çıktığında ve kendi klanındaki kişilerin köylerini watshap grublarında paylasırken çok krakterli bir kişiliğe sahiptin. Neyse Diyeceğim o ki baska dünyalarda yine senle ekibini bitirmek benim için ayrı bir zevk olucak.

DeletedUser

Ziyaretçi
gel bakalım buraya anka klanının kuş kafalı kurucusu elmero. sana şimdi sizi niye topladık bi anlatayım.

nrzWjV.png

şunu hatırladın mı ? iyi bak iyi. bi olay sonucu sizin klandan attırdığımız oyuncunuz. hadi bunu el altından destekliyosun. bari komut kapat dimi ? işte senin oyun zekan bu kadar. arkadan iş çevirmeyi bile beceremeyen bir adamsın.

biz ne yaptık ? o köye o destek gitmesine rağmen çatır çatır köyü kesip aldık. sana da olum bunu niye yaptın demedik. niye ?

çünkü efenim, sen başlangıçta bizle recep aracılığıyla bir diplomasi yaptın. güya alt klan kurmayacaktın, barbar toplamayacaktın, savaşlarda bize yardım edecektin, ortak diplomasi haraketinde bulunacaktın.

sen ne yaptın abisi ? vip klanına barbar köyü gibi adamlarını toplattın. toplama klan olmanın ötesine geçmedin. klanının yönetim takımı baştan aşağı barbar toplayarak büyüdü. bizim düşman klanlarımızla abidik gubidik ilişkiler kurdun. her fırsatta etraftaki çer çöp oyuncuyu klanına aldırmaya çalıştın. sanıyosun ki biz bunları görmüyoruz.

biz ne yaptık. senin klanından senin kurucunu çatır çatır attırdık. senin desteklediğin adamı çatır çatır kestik. alt klan kurdun, tanımadık. aslına bakarsan sana başta verdiğin sözleri biraz da zopa ile zorla tutturduk. en sonunda dayanamadın. bizim tarzımız sana zor geldi. bitirdin diplomasiyi. üç gün sonra barbar toplar gibi topladık sizi. hiç ordular yolda zart zurt da deme. biz de aynı op.tan geldik. ordular geldi. sonra vurduk aldık bütün adamlarını. senin tabi dünyadan haberin yok. bazı troll oyuncuların 5 saatten bizim oyuncumuza dort mis çıkıp 3 saatteki diğer oyuncumuza full köyünü boş verdi. bu kadar beceriksiz bir adamsın işte. :cool: