Anatolia :)

• Konuyu başlatan DeletedUser59251
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Göreceğimiz favorim gerçek Anatolia kurucu klanı

DeletedUser54286

Ziyaretçi
3.4 kişinin art arda saçmalaması klan formunun seviyesi açısından manidar..başarılar arkadaşlar size ...siz bakmayın okumayı yeni sökenlere ..hadi haklarını yemeyim okuma yazma biliyolarda seviye bu espiri yaptıklarını zanediyolar zanımca komedi olan yazdıkları değil kendileri oluyor...
alışkanlık yaptı forumda ban yemek ama napıyım 3.4 kendini bilmezin saf ça kendilerini forumun oyunun sahibi sanmaları sırf kalabalıklar diye insanları rencide etmeleri bana dokunuyor...

DeletedUser60284

Ziyaretçi
ben diger arkadaslari tanimiyorum ama artik favorim sensin azem cok iyi konustun

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bi dünyada favorim sensin klani kuralim favori de olabilir cok tutar gercek kurucularida olsun

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Konuşup dursunlar dunya acilinca görüşürüz gerçek neymiş

DeletedUser14924

Ziyaretçi
3.4 kişinin art arda saçmalaması klan formunun seviyesi açısından manidar..başarılar arkadaşlar size ...siz bakmayın okumayı yeni sökenlere ..hadi haklarını yemeyim okuma yazma biliyolarda seviye bu espiri yaptıklarını zanediyolar zanımca komedi olan yazdıkları değil kendileri oluyor...
alışkanlık yaptı forumda ban yemek ama napıyım 3.4 kendini bilmezin saf ça kendilerini forumun oyunun sahibi sanmaları sırf kalabalıklar diye insanları rencide etmeleri bana dokunuyor...

Tam şu anda durdum ve düşündüm sonuç olarak favorim sensin

DeletedUser60284

Ziyaretçi
theorder en buyuk favorim kimse kusura bakmasin theorder favorim evet favorim theorder

Bilmedenoldu*

Yasaklı
myw ve onmylove, her neyse işte. forum modları bu arkadaşları banlamak için neden bekliyor acaba? ergenlik, anladık da, o da bi' yere kadar. he illa favorimi soracak olursanız, boş konuşmakta myw ve onmylove favorim.

başarılar arkadaşlar.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Hmm efsane tespit

[video=youtube;ZXR1bxIhS4c]https://www.youtube.com/watch?v=ZXR1bxIhS4c[/video]

DeletedUser60284

Ziyaretçi
myw ve onmylove, her neyse işte. forum modları bu arkadaşları banlamak için neden bekliyor acaba? ergenlik, anladık da, o da bi' yere kadar. he illa favorimi soracak olursanız, boş konuşmakta myw ve onmylove favorim.

başarılar arkadaşlar.

harika bi konusma yapmis arkadas birileri gelsin şunu alkislasin

DeletedUser2758

Ziyaretçi
Anatolia , Anatol klanlarının isim babası ve kurucusu nisan99 dur..

onun olmadığı her dünyada bu ismi dibine kadar sahiplenmek ve kurmak hakkını görürüm..

C4 Anatol ekibi ile bir alakası yoktur , gerçek kurucular gelsin dediği muhtemelen nisan99 da değildir...

Sonuç olarak dünyaları kapatan anatol klanı yoktur , bir tek c4 ü anatol klanı vardır..

ve de favorim c4 ü kapatan anatol klanıdır

DeletedUser2758

Ziyaretçi
bir düzeltme ;

''bir tek c4 ü anatol klanı vardır.'' cümlesi

''bir tek c4 ü kapatan anatol klanı vardır'' demek istenmektedir

DeletedUser614

Ziyaretçi
Klansavaşları zamanında çok sağlam klandı. Sonrasında hep bu isimle türemişlerdi klanlar açıldığında ama hiçbirisi yerini dolduramadı tabii. Güzel günlerdi be :D