ANATOL

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Casual1'den bu yana bir aile olmuş yıllarca bir arada muhabbet eşliğinde oyundan zevk almaya bakan bir klandır ANATOL.Bizlerin aklına Anatol dendiğinde saldırmaktan asla korkmayan her girdiği yeri domine eden dosta güven düşmana korku salan ama rakiplerinden de saygı ve takdiri toplamış bir grup gelir.
Madem burada böyle bir başlık var Casual 5 worldünü kapatacak klan hakkında da bir kaç söz bulunsun istedim. Efsane Anatol klanı oyuncularına buradan selam olsun.

*Alpagu

Yasaklı

Casual1'den bu yana bir aile olmuş yıllarca bir arada muhabbet eşliğinde oyundan zevk almaya bakan bir klandır ANATOL.Bizlerin aklına Anatol dendiğinde saldırmaktan asla korkmayan her girdiği yeri domine eden dosta güven düşmana korku salan ama rakiplerinden de saygı ve takdiri toplamış bir grup gelir.
Madem burada böyle bir başlık var Casual 5 worldünü kapatacak klan hakkında da bir kaç söz bulunsun istedim. Efsane Anatol klanı oyuncularına buradan selam olsun.

A.Selam

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Keske efsane anatol klanindan bi kac kisi olsaydı adamlar mevcut tabloyu görse kahrolur herhalde
Bu arada senin tedavi edilmen gerekiyor senin aşı bende :)
sen şey değil misin ya bana sınırı olunca hesabı silip başka hesaba geçen 2 kere de ban yiyen usta(!) oyuncu. İstediğin kadar hesap değiştir senin en büyük başarın benim misyonerimi kesince saçma sapan köy ismi yapman olacaktır :D

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Hesap ban yedi neden sileyim senden mi korkacagim senin köy isimlerine karşılık mizah olsun diye bende yazdım maksat eğlenmek degil mi

darkdoruk*

Mızrakçı
BU forumu sevdimben,burasi klan forumlarindan daha zevkli :).Arkadaslar size de basarilar.