Anatol

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Darp41 demiş ki:
iyiyim pasam senın keyıfler nasıl desene klasık guzel olacak

Aynen kanka kertenkele iyiydi onla yaz:)

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Mertim sen olmasan canım sıkılır benim:D
Haritada surekli aga bunu alalim aga sutarafa yuruyelim diye takip edicek beni zinde tutucak arkadas ihtiyacimi fazlasiyla karsiliyorsun:)
O yuzden tabiki yakin olucaz:D

DeletedUser63472

Ziyaretçi
Mertim sen olmasan canım sıkılır benim:D
Haritada surekli aga bunu alalim aga sutarafa yuruyelim diye takip edicek beni zinde tutucak arkadas ihtiyacimi fazlasiyla karsiliyorsun:)
O yuzden tabiki yakin olucaz:D

cansın kanka tabıkı bos duranı ALLAH sevmez seni zinde tutmak görevim :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bütün konuşkan insanlar bir araya toplanmış 2 dk foruma bakmıyorsun 100 mesaj çıkıyor okunmamışs :confused::confused:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
sabah 5:30 da yattım, 10 da kalktım foruma bir baktım 400 küsür okunmamış post var:eek: kim okuyacakla bunnarı diyip hepsini okundu olarak işaretleyi tıkladım :p başka türlü baş edemiycem yoksa:D ilk gunler herkes saldırıyor foruma haftaya benden başka kimse kalmaz nasılsa forumda :D:D soteye yattım bekliyorum şuan:p

DeletedUser12581

Ziyaretçi
sabah 5:30 da yattım, 10 da kalktım foruma bir baktım 400 küsür okunmamış post var:eek: kim okuyacakla bunnarı diyip hepsini okundu olarak işaretleyi tıkladım :p başka türlü baş edemiycem yoksa:D ilk gunler herkes saldırıyor foruma haftaya benden başka kimse kalmaz nasılsa forumda :D:D soteye yattım bekliyorum şuan:p

Bende pek ortaya çıkmıyorum abi beraber coştururuz ortalığı ileride :p