Anatol

DeletedUser63072

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar pre kasmam izin verirsenizsizin klanda oynayabilirim hucum pre kastırmıyormuş
:)
Pre olmadan genclerin yeni jenerasyon klanlar oyuncularinin kendilerini abileriyle test atmeleri icin guzel bir firsat classik world:)
Bakalim pre olmadan tavşan atletlerimiz koşabiliyormu görücez hepbirlikte:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Pre olmadan genclerin yeni jenerasyon klanlar oyuncularinin kendilerini abileriyle test atmeleri icin guzel bir firsat classik world:)

Önemli olan pre olmadan değil multi ve bot kullanmadan koşabilmek ;)

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Kendi hesabima bile ayda bir bakici ararken multi oynayanlarin azminede hayranim:)
Neyse zaten worldde cirkef satis sikayet herturlu dalavere olacagindan bot veya multi kullananlar cok degerli modlarimiz tarafindan kisa surede ayiklanir

DeletedUser33303

Ziyaretçi

Bu post neden anatol başlığının altında atılıyor yeni jenerasyon olarak bizimi kastediyorsun ? Saygı duyduğumuz ve yaşca büyük olan kişilerle girdiğimiz doğru biz genc olabiliriz ama bu oyuna dün başlamadık.Kullandığın itham bizi küçük düşürmeye yönelik presiz napıcaksınız bakalım gibisinden biz oyuna başladığımızda zaten pre ile ham diye birşey yoktu ;)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Forum hesapları bile kaçar yıllık muhabbet ne onu anlamadım :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Anatol Deki Oyuncuları kast ederek söyledigini sanmıyorum ben arkadaşın. :)
He söylediysede gerekli cevaplar verilir.
Herkes e başarılar.

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Bu oyunda yeni adam sayısı %10 falandır abi :D Ben en son yeni başlayanını duymadım mesela. Zaten gençlere hitap etmiyor old school oyun bu :D

DeletedUser63072

Ziyaretçi
yok ya genel olarak konusulan bişidir genel bir konu burda denk gelmiştir sadece yoksa anatol ile klanı ile alakalı bişi olamaz tabiki yerim adamı yerim :)
Aynen soyledigin gibi anatol veya baska bi klan oyuncularini kastederek soylenmis bisry degil bu baslikta pre kasma muhabbeti gecince alintiladim cevap verdim arkadaslar alingan davrandi.
Aslina bakarsaniz ben yrni sayilirim w17 drn sonra hic oynamadik hatir gonul sadece klassiklerde varim.
Preli dunyalarda direk tarlayim mesela:D