Anatol Klanları (Dünya Kapaması)

Sky4Life

Acemi
Birleşirken biz konuşuruz ilk 40 kapatır diyen bendim dedin? Şimdi de aman ben yetkisiz, etkisiz biriyim diyorsun. Aylardır hesabına bakıcı verip sonra bize bayrak mod yaptınız diye laf mı ediyorsun? Dünyayı kapatmak için emek harcayan sıralamada 36, 22. Olan adamların emeğini niye hiç ettin? Kendinize gelince biz kapatalım diye uğraşıyorsunuz, seninle beraber yola çıkan ilk 40da olan adamların ismini bir kere dahi söyledin mi, bunları da alalım listeye diye? Savaşsaydık daha iyiydi. Aktif adam yok aktif adam yok, ben savaşamam diyen sen değil miydin? Geçmişi konuşturmayın siz altında ezilirsiniz.

kardanAdam

Baltacı
Ya remzi ilk 40 dediğimde de belirttim kendi düşüncem diye. Onunla beraber 40 laf ettim sen bir cümleyi alıp ısıtıp ısıtıp önüme getiriyorsun.
Anatol olurken de kimseyi zorlamadım.
(ben bakıcı vermedim. Hesabı bıraktım. Sağolsun İbrahim de aldı bakıcılık yaptı hesaba.)

kardanAdam

Baltacı
Tebrik edersin etmezsin. Orası sana kalmış.
Çok şükür benim yüzüm ak.
Şu oyunda ki beni tanıyanlar da dünya kapatmak merakım olmadığını bilirler zaten ;)

Sky4Life

Acemi
Çevir kazı yanmasın, dünya kapatma isteği olmayan o listede olmazdı. Tebrik etmediğim herkese aynı şeyi soruyorum, sizinle beraber yola çıkan Arkadaşlarınız için bir kere adam 22. sırada onuda almanız lazım onun hakkı dediniz mi? Demediniz, çünkü siz arkadaşlarınızı satan adamlarsınız. Kendiniz için yaşarsınız. Hadi size iyi oyunlar. Anatol ve aslanbey ekibinden de konuyu baltaladığım için özür dilerim. son post.

fatcat

Baltacı
bana savaş istatistiğine göre alınacak dendi büyük bir istatistik durumum yoktu çoğu boş toplamaydı listeye almamış olsaydı liderler yinede gıkım çıkmaz hak talep etmezdim