Anatol Klanları (Dünya Kapaması)

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
'' Her ne kadar konuşursanız konuşun Casual3 de nasıl silditsek öyle sileceğiz sizi :D ''
20 Kasım 2020

'' Cellat klanının kapatacağı tek şey açık kalan ağızları olacak bu worldün sonunda... ''
21 Kasım 2020

What did I say, what happened

Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Gecesiyle gündüzüyle büyük emek verdiğim ANATOL klanının bir worldü daha kapatmasından onur duyuyorum. Elenen arkadaşlara başarılarının devamını diliyorum onlar olmasaydı bu kadar zevk alamazdım.

ANATOL DALAR ALEM BAKAR!

yine mi sen :D

hazeyn

Yasaklı
Acı tatlı bir dünyanın sonuna daha gelmek nasip oldu darısı diğer dünya lara olsun
eğrisiyle doğru suyla bu serverde olan geçen ve yaşanan olumsuzluk ların diğer dünyalarda tekrarlanma ması dileğiyle emeği geçen herkeze canı gönülden teşekkür ederim

kardanAdam

Baltacı
Burdan bana yazan kişiye(lere) ithafen sesleniyorum.
Özelden görüştük, fakat anlamamışlar galiba.
CASUAL 5 e girdiğimde klanlara baktım ve diğer dünyadan tanıdığım birisi olan Cellat klanlarında Deccal (Mete) 'yi gördüğüm için doğal olarak Cellat klanlarına girdim.
Anatol ile aktif savaşlar verdik.
Fakat Deccal' in Ban yemesi ve onun yönetim ekibinin biz burayı bırakıyoruz demesi üzerine klan dağılma aşamasına geldi.
Bantank (İbrahim) beni aradı abi klan dağılıyor dedi.
Bizde baktık kimseden ses yok, ribat klanlarını kurup savaşa devam edelim dedik.
Bu arada Anatol klanlarından (şahsi) olarak davet aldım.
Fakat gördüm ki klanda kimse savaş istemiyor.
Bende Serkan abiyle iletişim kurmaya okey dedim.
Hatta bir gün Serkan abi yanıma geldi, görüştük. (tekrardan klana çağırdı)
Dediğim cümle de şu; birlikte başladığım kişileri bırakıp gelmek bana yakışmaz.
Koskaca klanın yönetimi oyuncularını yarı yolda bırakırken, ben vasıfsız oyuncu olduğum klanda bu cümleyi kurup, üstüne üstlük cellat klanlarından herkesi de yanımda getirmeye ikna edip, aylardır bayrak mod yapıp, birde arkamızdan laflar söylemek absürt kalıyor.

Dip not : Özelden de bana yazanlara söyledim.
Dünya kapatmak gibi bir sevdam yok.
(Burda sırf başarılarımda görünmiycek diye kapatmaya girmiştim.)
İsteyen (gerçekten hak eden kimse) geçsin yerime dediğimde ben diyen de çıkmadı.

Tabi ki herkesi de memnun edemeyiz.
:)))

TEKRARDAN HERKESİN ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK.
HOŞÇA KALIN
ESENLİKLERLE KALIN

onur1408

Kılıç Ustası
Burdan bana yazan kişiye(lere) ithafen sesleniyorum.
Özelden görüştük, fakat anlamamışlar galiba.
CASUAL 5 e girdiğimde klanlara baktım ve diğer dünyadan tanıdığım birisi olan Cellat klanlarında Deccal (Mete) 'yi gördüğüm için doğal olarak Cellat klanlarına girdim.
Anatol ile aktif savaşlar verdik.
Fakat Deccal' in Ban yemesi ve onun yönetim ekibinin biz burayı bırakıyoruz demesi üzerine klan dağılma aşamasına geldi.
Bantank (İbrahim) beni aradı abi klan dağılıyor dedi.
Bizde baktık kimseden ses yok, ribat klanlarını kurup savaşa devam edelim dedik.
Bu arada Anatol klanlarından (şahsi) olarak davet aldım.
Fakat gördüm ki klanda kimse savaş istemiyor.
Bende Serkan abiyle iletişim kurmaya okey dedim.
Hatta bir gün Serkan abi yanıma geldi, görüştük. (tekrardan klana çağırdı)
Dediğim cümle de şu; birlikte başladığım kişileri bırakıp gelmek bana yakışmaz.
Koskaca klanın yönetimi oyuncularını yarı yolda bırakırken, ben vasıfsız oyuncu olduğum klanda bu cümleyi kurup, üstüne üstlük cellat klanlarından herkesi de yanımda getirmeye ikna edip, aylardır bayrak mod yapıp, birde arkamızdan laflar söylemek absürt kalıyor.

Dip not : Özelden de bana yazanlara söyledim.
Dünya kapatmak gibi bir sevdam yok.
(Burda sırf başarılarımda görünmiycek diye kapatmaya girmiştim.)
İsteyen (gerçekten hak eden kimse) geçsin yerime dediğimde ben diyen de çıkmadı.

Tabi ki herkesi de memnun edemeyiz.
:)))

TEKRARDAN HERKESİN ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK.
HOŞÇA KALIN
ESENLİKLERLE KALIN

Tebrikler sametcim :)