ANATOL KLANININ ACİZLİĞİ

Bir ara seni de toplıycaz demek ki illa denk düşersin :) forumdan atıp tutması kolay canımın içi 66 da dibimizdeydin forumda şu kadar prem var beni ekibinize alın diye yalvarıyordun millete noldu bırakmışsın başka zaman olsa dünya verin gelelim dersiniz dibimizdeyken oyunu bırakıyorsunuz W66 da gördük :)

Sana acımış olacak ki Enes Kosova çağırmış sadece, sende gitmişsin ne hikmetse dibimizde olunca oynamamaya karar vermişsin ahahahah
ne alaka la bunları nerden çıkardın 65te 40köy sınır hesabım var oraya bakmaktan zaman mı kaldı sanki...

@Moonknıght a zaman ve dünya söylediğinde bende kaan abi ile girerim sizi toplamaya bu kadar dert etme güzelim benim öpüyorum tombik yanaklarından,daha fazla komplo teorileri üretme lütfen hee ayrıca kimseyede beni klana alın diye yalvarmadım girmek isteseydim çok şükür her klanda dostlarımızı var yalakalar sizi hahaha

Ryuzaki HD

Yasaklı
ne alaka la bunları nerden çıkardın 65te 40köy sınır hesabım var oraya bakmaktan zaman mı kaldı sanki...

@Moonknıght a zaman ve dünya söylediğinde bende kaan abi ile girerim sizi toplamaya bu kadar dert etme güzelim benim öpüyorum tombik yanaklarından,daha fazla komplo teorileri üretme lütfen hee ayrıca kimseyede beni klana alın diye yalvarmadım girmek isteseydim çok şükür her klanda dostlarımızı var yalakalar sizi hahaha

Yalaka olan biz olsaydık her klanda bizim de dostumuz olurdu çok şükür dostumuz düşmanımız belli çok ağlama da seni sileceğim günü bekle, Kaan abin gibi 100 tane de abini çağır ama o zaman geldiğinde bana sakın bahane üretme buraya yazıyorum kanıtı olarak kalsın o zamana kadar da sizi kaale almayacağım ağlamaya devam edin :)

Yalaka olan biz olsaydık her klanda bizim de dostumuz olurdu çok şükür dostumuz düşmanımız belli çok ağlama da seni sileceğim günü bekle, Kaan abin gibi 100 tane de abini çağır ama o zaman geldiğinde bana sakın bahane üretme buraya yazıyorum kanıtı olarak kalsın o zamana kadar da sizi kaale almayacağım ağlamaya devam edin :)
Tamamdır sıkıntı yok bu sene üni sınavım var baştan diyim sonra zamanı geldimi ağlama :) sıkıntı yok işimin olmadığı hergün seni öpebilirim tombik yanaklarından normal dünya barbar toplamaya benzemez hazırlan şimdiden

.drotta

Milis
cas 5 te oyunu bırakmıştım. Dostlarımın ısrarları kıramadım tekrar başladım. Turan klanları olarak Anotole savaş ilan ettik. Yöneticilik güç zaafları olan arkadaşlarımız vardı. serkan karadağ bunu farketti. Turan klanlarını içten çökeltilmeye çalışıldı (yönetici devşirerek). buna da eyvallah dedik yolları ayırdık

bazı şahıslar diyormuş Turan klanlarının kurucusu onlarmış.. Hangii kurucu klanını hesap sil yapıp yalnız bırakır ?

Turan klanlarını 4 kişi kurduk :
HasanErtuğtuL
.drotta
mahmut5566
4mustafa4

Kendi oyuncularını hesap sil yapıp bırakan adam mı lider ?

yoksa 5 te kendi oyuncularını Anatole köle eden mi ?

bu işler böyledir hem reel hayatta hem oyunda teslim olan adam her zaman emir alır.

Casual 6 da savaşıyoruz. Yazdığınız mesajları gördüm. Kendine saygısı olan birisi öyle mesaj atmaz. Bir insan öyle mesaj atıyorsa oyuncularına çaresizdir.

Ha diyenler olacak kim bu drotta. Ağa babalarınıza sorarsanız anlatırlar .drotta kimmiş

Ryuzaki HD

Yasaklı
Arkadaşlar fazla uzatmaya gerek yok sanki daha fazla ya boş lafları geçin de icraatinizi görelim çok sıkıldık ağzınız değil eliniz beyniniz çalışsın söyleyecek ne sözünüz varsa lütfen oynadığınız dünyalarda savaşarak söyleyin biz de aynı şekilde cevap veririz.

Lord Lord Kasırga denen küçük çocuk sınavında başarılar diler bende minnak yanaklarından öperim umarım başarılı olursun. Ben oyun hayatım boyunca casualde oynamadım bu arada bilgin olsun yanlış kişiye çattın casual forumundasın diye herhalde :)

Arkadaşlar fazla uzatmaya gerek yok sanki daha fazla ya boş lafları geçin de icraatinizi görelim çok sıkıldık ağzınız değil eliniz beyniniz çalışsın söyleyecek ne sözünüz varsa lütfen oynadığınız dünyalarda savaşarak söyleyin biz de aynı şekilde cevap veririz.

Lord Lord Kasırga denen küçük çocuk sınavında başarılar diler bende minnak yanaklarından öperim umarım başarılı olursun. Ben oyun hayatım boyunca casualde oynamadım bu arada bilgin olsun yanlış kişiye çattın casual forumundasın diye herhalde :)
tamam

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Burada raconsal olaylarmı dönüyor, mesajlar çok uzundu okuyamadım. Kime vuruyoruz hocam ?

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Anatolcüğüm dayak yiyormuş burada beni neden çağırmadınız birazda ben döverdim

coal67

Acemi
anatol 6.dünyada ancak savunmacı olarak 1. olur bu saatten sonra :D git gide geriye düşüyorlar :S sarmıyor az varlık göstersinlerde alem baksın :D asdasd

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
anatol 6.dünyada ancak savunmacı olarak 1. olur bu saatten sonra :D git gide geriye düşüyorlar :S sarmıyor az varlık göstersinlerde alem baksın :D asdasd

dostum bak seni tanımam etmem sadece oyun oynayan biriyim oyundaki nickim vukuatım tanırsın tanımazsın fakat 3 -5 pasif adam toplayıp turan dalar anatol bakar yazacak kadar pasif bir oyuncusun bana göre sadece dikkatimi çekiyorsun gülüp geçiyorum. w4 den bu yana oyun oynadım ama bu kadar boş muhabbetleri bu serverda gördüm oyununuzu oynayın tertemiz bir şekilde, c5 de beğenmedin mi çık klandan vur gücün yetiyorsa veya c6da vur bu böyle, uzun zamandır foruma girmiyorum pek takıldığımda bir yer değil açıkçası serkan karadağa puanın yetmez senin bu arada turan klanı dün cellat oldu ne oldu turan aşkınıza :) hayır anlamadığım neyin kavgası bu bir insanla sorunun varsa konuşursun düzeltirsin düzeltemiyorsan savaşırsın strateji oyunu oynuyoruz insanların stratejileri her zaman farklıdır. Serkan abinin yaptığını tasvip etmiyorum ki keza bunu da kendisine söylemişimdir orası ayrı dünya burası ayrı dünya diye ama diplomasi onda kimse karışamaz stratejisine beğenmiyorsan savaşırsınız bu arada oyun için insanları ezikleyen insanları sevmem oyunu iyi olan stratejisi iyi olan kazansın kusura bakma kırdıysam affola iyi forumlar iyi oyunlar

Süleyman Can

FARAZA

Markiz
bu turan klanı icindeki (BAZI) oyuncular kadar karakteriz adam gormedim ne kadar boş yaratıklarsınız siz ya

size belge ile konusuyorum hala Ma.... peşinde koşmakla heveslisiniz
kedi uznamadıgı cigere pis dermiş sizinkide o misal

coal drotta yazıları bı okuyun .sizin kendi içinizdeki plan bile , dunya sonu mütlügü ayırıp anatolu vurmakdı oylemiiii

siz zannediyormusunuzki SERKAN KARADAĞ'ın hic birseyden haberi yok
ama işte sizin loplarınız bu kadar calısıyor
düşündüklerinizi uygulamaya geciremediniz içindir ki boyle kuyrugunuz arada kalmıs kediler gibi ciyaklıyorusunuz
hadi bakayım işinize bakın boş geyiklerle de ekran kirliligi yapmayın

hem siz kimsinizki anatol içinde olacaksınız beslemeler ...

daha müt lügün ne oldugunu nasıl hareket edilecegini bilmiyorsunuz ki orneklerini c6 da goruyoruz bi onla bi bunla bileşmeler yok isim degişmeler

siz gordunuzmu ANATOL KLANININ İSİM DEGİSTİRDİGİNİ goremezsiniz çunki icindeki oyuncular sizin ulaşamayacagınız seviyedeler biraz loplarıınzı calıstırın bi ihtimal anlarsınız

sizler gibi turan req cellat tr zart zibil yapmıyoruz isimlerimizi

he bide şu var arkasından atıp tuttugunuz cellata dönmüşüsünüz :)))))

herne kadar oyunda oynuyorsanızda durusunuzu belli edin , EZİLMEYİN kimsenin karsısında .......

Buda size nasihatım olsun ANLAYANA .....

CÜMLETEN İYİ OYUNLAR DİLİYORUM .... (siz üstünüze alınmayın ne oldugu belirsiz kişiler )

Lop dediğin ne lopu ben tam anlayamadım mevzuyu :)