ANATOL KLANININ ACİZLİĞİ

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
casual5 de anatol klanı yöneticisi serkankaradağ bize (turan) klanına verdiği sözü çiğneyip kazık atınca bıraktık oyunu
bazı arkadaşlarımız bayrak kassın diye vatan klanında devam etmelerini teşvik edip kendimiz hesap sil yaptık

casual6 da turan klanında oynayan bazı oyuncular casual5 de anatol ün alt klanı vatan klanında devam etmekteydiler. serkankaradağ 6 da o kadar çaresiz kalmış ki 5 de sirkü mesaj atarak süre tanımış 25.07.2021 e kadar casual6 da turan klanında bulunan oyuncular anatol e katılmazsa casual5 de toplayacaklarmış. kimsenin umrumda da değil de bu kafayı değiştirmeleri lazım tehtit ederek bi yere varamazsınız benim oldugum bi casual de de kazanamazsınız. :D :D

insanların bayrak kasmak için girip oynadığı basit bi world de bu kadar entrikaya gerek varmıydı. adminler müsade etmediği için tehtit mesajını paylaşamıyoruz. bu keyifden mahrum kaldık malesef :D :D

FARAZA

Markiz
casual5 de anatol klanı yöneticisi serkankaradağ bize (turan) klanına verdiği sözü çiğneyip kazık atınca bıraktık oyunu
bazı arkadaşlarımız bayrak kassın diye vatan klanında devam etmelerini teşvik edip kendimiz hesap sil yaptık

casual6 da turan klanında oynayan bazı oyuncular casual5 de anatol ün alt klanı vatan klanında devam etmekteydiler. serkankaradağ 6 da o kadar çaresiz kalmış ki 5 de sirkü mesaj atarak süre tanımış 25.07.2021 e kadar casual6 da turan klanında bulunan oyuncular anatol e katılmazsa casual5 de toplayacaklarmış. kimsenin umrumda da değil de bu kafayı değiştirmeleri lazım tehtit ederek bi yere varamazsınız benim oldugum bi casual de de kazanamazsınız. :D :D

insanların bayrak kasmak için girip oynadığı basit bi world de bu kadar entrikaya gerek varmıydı. adminler müsade etmediği için tehtit mesajını paylaşamıyoruz. bu keyifden mahrum kaldık malesef :D :D
Buralar karışır :/

coal67

Acemi
anatol'deki yetkili arakadaşlar her zamanki gibi savaşarak değil milletin ağzından laf alıp şikayet edip ceza aldırıp anca öyle köy alıp ancak öyle oyun kazanmaya çalışır şimdi bide tehtit etme olayları başlamış :D :D casual'5de yapılanları unutmadık :D çicek abbas serkan abiciğine tapmasaydı yine oyun moyun hazanamıyacaktınız :D korku biz cellattan ayrıldıgımız zaman başladıydı sizde bunu herkes biliyor yanlız casual6 da istediğinizi tehtit ederek çağırın bakayım kim gelecek :D rıdvan'a kazık bikere atılır burda ortalığı birbirine katacak laf tasıyacak rakip klanın liderlerinin casusluğunu yapacak adam kalmadı bize öğrettiğiniz en güzel şeyde buydu zaten şimdiden korku karaDAĞLAR'I sarmış böyle yapacaksanız biz yine hesap sileriz ağlıyacaksanız girmeyin madem :D

Tokmak

Milis
Merhaba ahali beni bilen bilir bilmeyen de kendi gibi bilir :) öncelikle casual5 deki entrikalardan, oyun için virgül gibi eğilip parantez gibi yamulan insanlardan sıkılıp cas6 da aktif olarak oynamadığım için muhabbetinden uzak kaldığım Turan ekibimdeki arkadaşlarıma selamlar :)

Hakkıyla savaşan doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilmiş Anatol oyuncularına ve sonradan içlerine dahil olan cellat oyuncularına da saygılar onlar kendilerini ayıktı bunu okuyunca :)

amaaa Serkankaradağ sana bir iki çift lafım var buraya da yazayım buradan da oku...

Kaç yaşında adamsın ya :) la senin yaptıgın cambazlıkları senin en kafa oyuncuların dahi biliyor.TURAN la savaşmaya façan yemedi kendi kafana göre dünyayı farma aldım dedin ? sonra *aslanbey namı diğer besleme ibo yu "gel biz sizi kapatma listesine alacağız" diyerek yanına cekip onun aracılığıyla size savaş ilanı vermiş olan TURAN klanlarını "vatan" yaptınız TURAN'ın klanlarına çöktünüz şimdi de besleme ibo "vatan" klanlarını anatol yapacakmış :D yakıııışırr

La cıkıp deseniz ki biz savaşmadan bu dünyayı bu şekilde kapatacagız vallahi yargılamazdık kimseyi ama sen savaşmadıgın halde büyük laflar ediyorsun afarozcu dayı :) ayrıca cas5 den millete sirkü cekip cas6 da bizim klanda olmayanı toplarız gibisinden laflar ediyorsun hoş değil etme hiç yakışıyor mu sana ? halllederrsin sen takmaa bulursun yine *aslanbey gibi bir toy toplarsın klanları :) kasmaa sakin.

Ayrıca cas5 de TURAN klanlarının yönetiminde olup klanının anatole peşkeş çekilmesine ve TURAN klanlarının "vatan" olarak değiştirilmesine yardım eden, destek veren arkadaşlar bazılarınız nickini değiştirmiş bazılarınız hesap el değiştirdi yazmış :) Noldu ??? davamızda dediğimizde haklıymışız değil mi ? bizden "gördünüz mü?!" lafını yememek için mi saklandınız? :) hayır kaybetsek ne olurdu sanki ? Tebrik eder cıkardık en fazla.

Son köye kadar savaşağım demiştim bugüne kadar cas5 de sırf bu günü görmek için savunma yapıyordum artık sigaramı yakarak köylerin düşmesini izleyebilirim cas5 deki arkadaşlara duyurulur köyler hangar buyrun.Benim kumarım biter :D

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
titrettin yekşans ve aslanbey zaten vizyonsuz adamlardı üçüde beni eleştirdiler ayrı klan kurdular kemik vs. dediler biri de şöyle büyük harflerle VATAN DEDİKK!!! falan yazıyordu noldu biri o yalakalık yaptıkları adamın alt klanı oldu diğer ikisi de yine klansız kaldı bi yere sığındılar :D :D

coal67

Acemi
ÖLÜM HASTALIK GİBİ DURUMLARDA DÜŞMAN KLAN DAHİ OLSANIZ SALDIRI ATILMAYACAKTIR DİYİP DUYAR KASIYORLAR YA ONA ÇOK GÜLÜYORUM :D ADAMLAR ZATEN SALDIRI ATMADAN KÖY ALIYOR MİLLETİ BİRBİRİNE DÜŞÜREREK :D VALLAHA KOMİK ADAM BUNLAR :D SEVİMLİLER ASLINDA EĞLENDİRİYORLAR İNSANLARI :D

*Alpagu

Yasaklı
ÖLÜM HASTALIK GİBİ DURUMLARDA DÜŞMAN KLAN DAHİ OLSANIZ SALDIRI ATILMAYACAKTIR DİYİP DUYAR KASIYORLAR YA ONA ÇOK GÜLÜYORUM :D ADAMLAR ZATEN SALDIRI ATMADAN KÖY ALIYOR MİLLETİ BİRBİRİNE DÜŞÜREREK :D VALLAHA KOMİK ADAM BUNLAR :D SEVİMLİLER ASLINDA EĞLENDİRİYORLAR İNSANLARI :D
el insaf be kardşm.

Alemin derdi biz olmuşuz arkadaşlar...