Ana Bina Seviyesi ve İnşa Süreleri

KAPGAN3

Acemi
Merhaba,
Ana bina seviyemi artırmama rağmen inşa sürelerimde kısalma olmadı. Ben örnekteki resimlerde kışla sürelerini baz aldım. %10 inşa süresi bonusunu kullanarak 2:55:36'a düşürebildim. Ama ana bina özelliği inşa sürelerine yansımadı.
Ekteki 3 görüntüyü inceleyerek düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

20230608_1318410.jpg adlı eklentiyi görüntüle

Ekran görüntüsü 2023-06-08 144256.jpg

20230607_161423.jpg adlı eklentiyi görüntüle

**************************************************************************************************************************************************

miiRza

Baltacı
Bu dünyayı pre ile süre kısaltsınlar diye açtıklarına eminim ama kanıtlayamam.

Bobo99

Kılıç Ustası
Ana bina emri verildiği anda diğer süreler otomatik olarak tekrardan hesaplanıp gösteriliyor.

Yani 20. seviye emri verilen ana bina ve 20 seviye ana bina aynı süreyi gösteriyor. Önemli olan mevcut bina seviyesi değil emir zincirindeki son seviye.

Vezir001.

Ağır Atlı
Ana bina emri verildiği anda diğer süreler otomatik olarak tekrardan hesaplanıp gösteriliyor.

Yani 20. seviye emri verilen ana bina ve 20 seviye ana bina aynı süreyi gösteriyor. Önemli olan mevcut bina seviyesi değil emir zincirindeki son seviye.
Biraz daha açıklayıcı olursak;

3 inşa emrin var;

1-Ana Bina 19 -- 7 saat
2-Ana Bina 20 -- 8 saat
3-Demirci 20 -- 10 saat

Bu sıralamada demirciyi 2.sıraya taşırsan süresi yükselecektir, ancak ana binanın arkasında kalırsa süresi otomatik olarak hesaplanmış ve sen 20.seviye emri iptal etmediğin sürece 2.emirdeki anabinanı bitirmiş varsayıp süreyi sana öyle verir.