$aman-pasha

• Konuyu başlatan DeletedUser55354
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57173

Ziyaretçi
Bu oyunda insanlar birbirine ne kadar çok karaktersiz damgası vuruyor.Oyun bu karakterlerin ne kadar yüksek derecelerde olduğunu gösterme yeri değil.Kaldı ki kalanlara bakarsan da silen islambey vs.gibi adamlarla karşılaştırılması onlar için utanç vericidir.Puanı çok olan oyunculara barbarcı ithamında bulunmakta olduğunuz gibi şimdi de savaşanlar sildiği için karaktersizlere gün doğdu mu oldu :) normalde bir şeyin zıttının olaydan ayrılması karşı tarafı baskın kılar.Ama savaşmakla karakterin nasıl bi zıtlık olduğunu ben çözemedim açıkçası :) neyse siz konuşmaya devam edin şu küçücük oyunu devlet meselesi haline getirin biz de çok güzel savaşlarımızı yapıp oyunumuzu oynayalım :)

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Bu oyunda insanlar birbirine ne kadar çok karaktersiz damgası vuruyor.Oyun bu karakterlerin ne kadar yüksek derecelerde olduğunu gösterme yeri değil.Kaldı ki kalanlara bakarsan da silen islambey vs.gibi adamlarla karşılaştırılması onlar için utanç vericidir.Puanı çok olan oyunculara barbarcı ithamında bulunmakta olduğunuz gibi şimdi de savaşanlar sildiği için karaktersizlere gün doğdu mu oldu :) normalde bir şeyin zıttının olaydan ayrılması karşı tarafı baskın kılar.Ama savaşmakla karakterin nasıl bi zıtlık olduğunu ben çözemedim açıkçası :) neyse siz konuşmaya devam edin şu küçücük oyunu devlet meselesi haline getirin biz de çok güzel savaşlarımızı yapıp oyunumuzu oynayalım :)

siz armutu'u yanlış anladınız ya, size bir laf ettiği yok gidenlerinde hepsinin savaşcı olduğunuda söylediği yok, w26'ta onunla oynadığım için ne demek istediğini ben anladımda siz anlamadınız galiba

- efendi ile sa imzalanıp armut ekibinin operasyonunu iptal etmeleri (gerekce savaşarak yenemezsin efendi klanını çok büyükler anca birleşme ile olur denmesi)

- dehşetle sa yapmak için oksijen ve ekibinin üstüne gidilip oyundan soğutma çabaları ( gene aynı gerekce, oyunun başından beri savaşıyoruz ne biz ilerledik ne onlar, savaşarak yenemeyiz dehşeti anlaşalım denmesi )

- klanda diplomasiyi ayarladığım zamanlarda, batak klanına nötr olup dehşetin batakla savaşmasını istemem, pasha nın efendiyle savaşmasını istemem, bunu yapmak istediğim için cemin adamı damgası vurulup, bunu yapacağımıza batak efendi pasha birleşip dehşete girelim denmesi ( amaç kolay bi savaş olsun )

her seferinde aktif savaş isteyen kişiler gönderildi yada sindirildi, armut'un demek istediği buydu yoksa world ün şu an ki haline laf attığını sanmıyorum cünki orda durumlar nasıl sizden iyi kimse bilemez, illaki savaş vardır oyunun mantığı bu zaten

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Vallahi durumu çok güzel açıklamışsın Fatih. Arkadaşlar riye üzerine alındı onu anlamadım ben..

DeletedUser9390

Ziyaretçi
buraya yazmayalım dıyoz sadece geyık olsun dıye muhabbet yapalım ıstedıkce laf mı atılıyot anlamadım ama..

kısa ozet sudur kendı bulundugum klan saman kurludu savas yapıyor ve hala devam edıyor cekırdek kadrosu ıle ...

DeletedUser56118

Ziyaretçi
buraya yazmayalım dıyoz sadece geyık olsun dıye muhabbet yapalım ıstedıkce laf mı atılıyot anlamadım ama..

kısa ozet sudur kendı bulundugum klan saman kurludu savas yapıyor ve hala devam edıyor cekırdek kadrosu ıle ...

Güzel kardeşim size laf atmaya çalışan felan yok. Bu kadar niye üzerinize alındınız bi anlasam

DeletedUser9390

Ziyaretçi
nebılım okadar alıstık kı kavgalara ne denırse hemen kavga edesızmız gelıyor:D

kusura bakma kardesım :!

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Lafımın size olmadığını 3 kez belirttim. Artık nasıl alıştıysanız :D :D

DeletedUser9390

Ziyaretçi
klanım adına konusayım bızım derdımız sadece bırlıktelık muhabbet kapatma ıle ısımız olmaz kım kaparsa kapasın :D

$AMAN BİR SEVDADIR

DeletedUser9390

Ziyaretçi
efendı şamana savaş açarken kapatmıştı zaten dunyayı..:DD

DeletedUser24071

Ziyaretçi
benım gorusum max. 6 ay kadar daha savaslar surer sonrasında mut oldugumuz şamanla oturup konusuruz kapatmak ıcın gereklı adımları atarız suan zaten her konuda bırlıkte hareket edıyoruz adına pakt koyun yada baska ne dersenız sımdıden olusturmus sayıyorum zamanı geldıgınde ne stalker şamanı nede şaman stalkerı zor durumda bırakmaz en gec 1 yıl sonrada gerı sayım baslamıs olur

DeletedUser55354

Ziyaretçi
biz o kadar oynayamayız savaşsız sıkılırsak bırakırız kapmak önemli değil savaşmak önemli

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Stalker ve bang bizim kardeşlerimizin klanlaridir
W26 çok savaştık bu iki klanin yöneticileri olan kardeşlerimiz son savaşımizda bize destek vererek bizlere verdikleri değeri göstermişlerdir.

W26 nin hakimi bu üç klandir ve insallah bu world bu üç klan tarafından kapatılacak.

Kuyruk acısı olup kivrila kivrila dolananlar boşuna ugrasmayin bu üç klan arasında savaş cikaramazsiniz sizi bu worldde ezip gönderdik . Siz çok komik insanlarsiniz hala pislik çıkarmaya çalışıyorsunuz ya gülüyorum size

DeletedUser24071

Ziyaretçi
haınlık derken neyı ıma edıyorsun acık acık yaz beklıyoruz senı muhadtap alıp dınlıyorum TROLL ve STALKER klanı kurucusu olarak sımdıye kadar verdıgım tum sozlerı tutdum arkasında durdum kım satmısız kıme haınlık yapmısız benım yaptıgım tek dıploması ŞAMAN klanı ıle olan muttefıklıgımdır onun dısında hıcbır klana hıcbır oyuncuya verılmıs bır sozum yoktur

soyle bakalım sen kımsın kımlerdensın