Alyans Klanı hk

degge61

Acemi
Bir savaş icersindeydik ve bunu bile bile Gece 2 de muttefikligi bozup arkadan haince vurmak tamda size yakışırdı . Karakter ?

Ya bak hele bak söyleyene konuşana bak hele balyozu bi gecede vurdun usta klaninı kucuk gorup bi gecede vurdun tabi ters tepti orasi ayri mesele de simdi gelmiş arkadan vurdular sizin diplomatiniz yemin şart çekti bozan bilmem nedir denildi şimdi gelmiş burada mamal okuyorsunuz sizin diplomatıniz degilmiydi bana oyun basınfa gelip şahi klanına guvenmiyorum diyen size has olmuş has adamsınız şahi alyans bunlara hak kılıcınız keskin olsun..

bigbertha

Mızrakçı
Bakın bu arkadaş hüküm klanindaydi 15 gündür elimdeki tüm askerler bu arkadataydi şahinden savunduk bu gün şahiye geçmiş bigbherta bu ismi unutmam
Ne diyeyim ben sana ihale bi bana kalmasın. Alyanstan op yiyince o destekler çekildi hocam. köyleri casus koruyordu ne sayıklıyorsun sen.. Saldırı alma ihtimaline karşın destekleri çeken sen değil misin? Komik şey..

tozki

Acemi
Ne diyeyim ben sana ihale bi bana kalmasın. Alyanstan op yiyince o destekler çekildi hocam. köyleri casus koruyordu ne sayıklıyorsun sen.. Saldırı alma ihtimaline karşın destekleri çeken sen değil misin? Komik şey..
Evet destekleri çektim çünkü saldırı aldım şuanda bana benim 15 gün boyunca korudugum köyünden saldırı atıyorsun şaka gibi en azından ben düşman klana kaçmadım korkudan korkarak kazanacağına adam gibi kaybederim

bigbertha

Mızrakçı
Evet destekleri çektim çünkü saldırı aldım şuanda bana benim 15 gün boyunca korudugum köyünden saldırı atıyorsun şaka gibi en azından ben düşman klana kaçmadım korkudan korkarak kazanacağına adam gibi kaybederim
Bak ben özünde iyi birisiyim. Gerçekten iyiyimdir. Ama kendini çok abartıyorsun şekerim. Bi kere 15gün falan değil, savaştan haberin yok anlaşılan.. İkincisi attığın desteğin miktarı belli şimdiye kadar o kadar asker bastıysan vay haline. Üçüncüsü şimdiye kadar kendini geliştiremediysen köy puan olarak kabahati hiç başka yerlerde arama, seni şu saatten sonra ancak teselli edebilirim..

tozki

Acemi
Bak ben özünde iyi birisiyim. Gerçekten iyiyimdir. Ama kendini çok abartıyorsun şekerim. Bi kere 15gün falan değil, savaştan haberin yok anlaşılan.. İkincisi attığın desteğin miktarı belli şimdiye kadar o kadar asker bastıysan vay haline. Üçüncüsü şimdiye kadar kendini geliştiremediysen köy puan olarak kabahati hiç başka yerlerde arama, seni şu saatten sonra ancak teselli edebilirim..
Ya hocam Allah aşkına ne anlatıyorsun klanın zor duruma düştü savaşta olduğun klana geçtin hemen 2 gün önce savastigin adamlarla korkudan dost oldun dostlarına saldırıyorsun şimdi gerçekten özünde çok çok iyi biriymişsin hee bu arada elimde kalan tüm savunmayı atmıştım sana 5 farklı dostumda desteğim vardı o zaman

bigbertha

Mızrakçı
Ya hocam Allah aşkına ne anlatıyorsun klanın zor duruma düştü savaşta olduğun klana geçtin hemen 2 gün önce savastigin adamlarla korkudan dost oldun dostlarına saldırıyorsun şimdi gerçekten özünde çok çok iyi biriymişsin hee bu arada elimde kalan tüm savunmayı atmıştım sana 5 farklı dostumda desteğim vardı o zaman
Burada sapurdamak :) yerine bi haritaya bak.. Daha sana cevap yetiştirmek ile uğraşamam. İyi oyunlar

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
alyans yada şahiye geçene hain demedik sonuçta emegi vardır eyvallah. Ama geçtikten sonra pişkin pişkin saldırıp köy almak alyansın gece 3 de dalmasından daha çok koydu. sonuçta bu bir oyun bunlar olacaktır ama bu kadar aç gözlü olmaya gerek yok zira dünyayı kapatan 20 kişinin arasında kendileri olmayacağı kesin.

bigbertha

Mızrakçı
Dünya kapatmak gibi bi derdim hiç olmadı. Çoğunlukla bir süre sonra bırakıp gittim. Değil 20 kişi 200kişi bile kapatacak olsa ben onların arasında olamam. Ama oynamaya dair hevesim olduğunda bırakında oynayayım daa :)

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Nato kafa Nato Mermer.

sana sadece destek attık helali hoş olsun. seninlede özelden konuştuk helaleştik. ben bana kardeşim diyen adamın alyansa geçip "biz size saldırmayız kardeşiz" demesinden 2 saat sonra köy toplamasına kızdım. bari 24 saat geçeydi kardeşim kusura bakma böyleyken böyle deseydi.