Alyans Klanı hk

yugu

Acemi
Bir savaş icersindeydik ve bunu bile bile Gece 2 de muttefikligi bozup arkadan haince vurmak tamda size yakışırdı . Karakter ?

PARS Estergon

Ağır Atlı
Uçucu madde kullanmayın hocam ne dediğiniz anlaşılmıyor sonra .
Dostum klanın kurucusu ile o size saldıran kişinin klanı iyi ahbaplar, sizi belki aradan çıkartıyorlardır. Tam konuya hakim değilim ama onların ikisi de aynı kafada aynı tilkileri düşünür merak etme sen:)

II.kılıçarslan

Mızrakçı
Diplomat değilim hakim değilim mevzuya ama kendileri bir dönüt bekliyorsa 1 ay önceden konseyden köy toplamayı kesmeleri gerekiyordu altta ki oyunculardan

Deleted User - 848910689

Ziyaretçi
Sinsice TC mi vurmuş tow :) Foruma girmek gerekiyor arada anlasilan güzel hikayeler var

II.kılıçarslan

Mızrakçı
konuyu biraz açar mısın anlayamadım. kim kimden köy almayı kesiyordu?
şöyle açıklıyım TOW açısından hangi klan arkasında bir klan bırakıp içeri doğru savaşır tabikide t.c ile savaşıcaktı bunu t.c de biliyordu buna rağmen niye konseyden köy topladılar o zaman diyorum ben de toplammış olsalar Konsry karışmış olmazdı ben konsey klanının yönetiminden biri olarak biri olarak bunu söyleyebilirim geri kalanı hakkında bir bilgim yok

ulu18

Milis
Formda gereksiz başlıklar açıp millete hakaret etmek sizlere bişey kazandırmaz.
Önce kendi yaptıklarınza sonrada oyununza bakın.İlahi adalet :)

bigbertha

Mızrakçı
Sağlık olsun her şeye hazırlıklı olmak gerekliydi. Mütlük bozup anında vurmak falan tabii doğru değil ama onlarda en iyi savaştan bu şekilde verim alabilirlerdi.

LilaPauze

Milis
şöyle açıklıyım TOW açısından hangi klan arkasında bir klan bırakıp içeri doğru savaşır tabikide t.c ile savaşıcaktı bunu t.c de biliyordu buna rağmen niye konseyden köy topladılar o zaman diyorum ben de toplammış olsalar Konsry karışmış olmazdı ben konsey klanının yönetiminden biri olarak biri olarak bunu söyleyebilirim geri kalanı hakkında bir bilgim yok

komik bahsettiğin şeyler :)

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Entirika yapa yapa, bi bakmışsın güvenilmez bir adam olmuşsun, herkes seni tanımaya başlamış. yaptığın bütün planlar alt üst olmuş. Tüm oklar sana çevrilmiş.
3, 5 dünya oynayan bir insan kimin ne olduğunu artık biliyor.
Sonra şöyle böyle.
O diplomatların peşinden koşan oyunan bakan kişilere üzülüyorum sadece.

tozki

Acemi
Ya ben dünyayı anlamadım hadi alyansi çözdük ne olduğunu ama şahiden korumak için bütün gün destek attığımız adamlar şahi klanina geçiyor .kimseye guvenemeyecek miyiz yaa bu bir oyun biraz delikanlı olmak lazım oyunu kazanmaktansa efendi gibi kaybeden tarafta olurum daha iyi

tozki

Acemi
Sağlık olsun her şeye hazırlıklı olmak gerekliydi. Mütlük bozup anında vurmak falan tabii doğru değil ama onlarda en iyi savaştan bu şekilde verim alabilirlerdi.
Bakın bu arkadaş hüküm klanindaydi 15 gündür elimdeki tüm askerler bu arkadataydi şahinden savunduk bu gün şahiye geçmiş bigbherta bu ismi unutmam

Vezir001.

Ağır Atlı
Dünyanın en büyük sıkıntısı, bazı klanlar üstüne vazife olmadan tüm dünyanın diplomasisini ele alıp herkes kendi işine geldiği gibi klanları savaştırmak istedi,

Sonuç olarak diplomasisini koruyan klanlar bu hengameden galip ayrıldı.

Sürekli plan program içinde olanların vay haline...

Keşke herkes münferit diplomasi ile tekil hareket etseydi de 64. Dünya daha keyifli bir yer olsaydı.

Ama malesef kendi klanlarının menfaati için bir takım klanlar dünyanın huzurunu bozdu.

5-10 gün içinde sadece selamlaştığınız insanların yalancılığını mı bırakmadınız,

İnsanları zarflaya zarflaya birbirine mi kışkırtmadınız,

O onu vuracakmış bu bunu vuracakmış diye diye en son kendileri vuruldular.

Yaşasın tam bağımsız TR64 :cool: