Alt Klan Nedir?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

LAragon99

Milis
Klanlarda alt klan diye bir mekanik olduğunu sanmıyorum. Öyleyse benden daha tecrübeli arkadaşlara ve yöneticilere soruyorum, alt klan nedir? Alt klanın tanımı nasıl yapılabilir?

- AAA klanının alt klanı AAA2 diyelim, nedeni nedir?

Diplomasilerin hep aynı olması mı, klan içi giriş çıkışlar mı, isim benzerliği mi, yöneticiler mi... Bu iki klanın alt klan olduğuna nasıl kanaat getiriyoruz?

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Merhabalar. Söylediğiniz gibi klanlarda alt klan diye bir mekanik olduğunu bende düşünmüyorum. Sanıyorum ki oyunu tasarlayanlar “ belirlenen klan üye limiti sınırları içerisinde klanınız ve diplomasileriniz olan diğer klanlar ile stratejileriniz dahilinde dünyayı kazanmak için rekabet etmenizi “ istemişler . Böyle olmamış olsa zaten tek klan değil, alt klanlar ve müttefikler ile beraber dünyalar kapatılırdı. Fakat geçmişten günümüze oyuncularımız, klan yöneticileri böyle bir mekanik oluşturmuşlar ve böyle devam ediyor. Özelliklerde alt ve türev klanların yasak olmadığı her dünyada bu şekilde klanlar görmek muhtemel.

Klan isimlerinin benzerliği, klanlar arası giriş çıkışlar, aynı şekilde atılan sirküler mesajlar, tek kişi tarafından alt klan olarak adlandırılan klanların oyuncularına verilen özel operasyon ya da destek mesajları, yine ana klan olarak adlandırılan klanda ki oyuncuların diğer klanda ki oyuncu köylerini toplaması gibi durumlar da klanların alt klanlar olduğunu apaçık şekilde belirleyen unsurlardır.

Neden ve ne amaçla böyle bir konu açtığınızı ve devamının geleceğini bildiğimden konuyu burada kapatıyorum, ki atılan postlarınızı kaldırmak ve yine forumdan uzaklaştırmak zorunda kalmak istemiyoruz kimseyi. Bu konuda ki itirazlarınızı, düşündüğünüz kural ihlallerini destek sistemine yazmaya ve incelenlemeleri için sabır ve anlayışla beklemeye devam etmenizi rica ediyorum. Bazı incelemeler zannettiğinizden uzun sürebiliyor. Kural ihlalleri tespit edildiği taktirde zaten gereği yapılacaktır, esen kalın.

Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.