Altın para

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Feres

Milis
Selamlar iyi forumlar öncelikle

Etkinlikten kazandığımız bayrak güçlendirici ile altın para masrafı baya düşüyor bildiğiniz üzere çoğu oyuncu arkadaşımız bu ögeyi altın para basmak için kullanıyor.

Fakat tek köyde kullanabildiğimiz için gelen hammaddelerin depoyu taşırmaması için sürekli altın para basması gerekiyor ki 48 saat bilgisayar başında durmak gerçekten çok sıkıcı. 1 haftalık bayrak güçlendiriciden söz etmiyorum bile

Tabii oyunda herşeyin olduğu gibi bununda scripti olduğunu düşünüyorum. Fakat illagal bi scripti kullanmayı kim isterki

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kullandığını düşündüğünü ihbar edebilsin

DeletedUser72279

Ziyaretçi
ihbarı destek sistemi üzerinden yaparım zaten dostum burası öneri postu
Orası öyle ama o zaman şöyle düşün o envanteri alma şeyi 30 ile 40. Gün geliyor x kişisi pre basarak 30 köy y kişisi pre basmayarak 10 köy yapıyor 10 köy yapan adam rahat şekilde hammaddeyi kontrol eder ama 30 köy yapan adam daha zor kontrol eder en azından birazcık dengeleniyor
Zaten oyun git gide basitleşiyor temizleme olsun vesaire şeyler olsun sadece mis bas ordu at oyununa dönecek

Feres

Milis
Orası öyle ama o zaman şöyle düşün o envanteri alma şeyi 30 ile 40. Gün geliyor x kişisi pre basarak 30 köy y kişisi pre basmayarak 10 köy yapıyor 10 köy yapan adam rahat şekilde hammaddeyi kontrol eder ama 30 köy yapan adam daha zor kontrol eder en azından birazcık dengeleniyor
Zaten oyun git gide basitleşiyor temizleme olsun vesaire şeyler olsun sadece mis bas ordu at oyununa dönecek

benim anlatmak istediğim konunun tecrübe veya stratejik hiçbir önemi yok, 2 gün bilgisayar başında 10 dakikada bir imlece tıklamakla oyun oynanıyorsa o ayrı bi konu tabii

DeletedUser72279

Ziyaretçi
benim anlatmak istediğim konunun tecrübe veya stratejik hiçbir önemi yok, 2 gün bilgisayar başında 10 dakikada bir imlece tıklamakla oyun oynanıyorsa o ayrı bi konu tabii
Dediğini anladım ama 2 gün boyunca 10 dakika imlece tıklamakta bir emek
Benim demek istediğim şey farklı bende depo taşırıyorum genellik o yüzden hafta sonu açıyorum katlamaları ama katlama açtığımız zaman tüm tüccarlar 2 kat artarsa ve katlama açılan köyde depo 2 katına çıkarsa güzel olabilir

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Veya ham atanlara belli bir saat dışına ham artırmaz isen 48 saat bilgisayar basıma gerek kalmaz

Cyroburn*

Ağır Atlı
Katlama tüm köyler için geçerli olursa herhangi bir operasyonda saldıran yada savunanın açtığını düşünebiliyor musun? Bunu sadece altın para için kullanmıyoruz ve dediğin gibi bir şey olursa kimse altın para için kullanmaz. Saldırırken yada savunurken yaparlar ve operasyonlar aşırı etkilenir. Premium bol adamlarda etkinlikte şimdi 20 tane alıyorlarsa o zaman 50 tane alırlar ve canımızı okurlar :)

DeletedUser71407

Ziyaretçi
Katlama tüm köyler için geçerli olursa herhangi bir operasyonda saldıran yada savunanın açtığını düşünebiliyor musun? Bunu sadece altın para için kullanmıyoruz ve dediğin gibi bir şey olursa kimse altın para için kullanmaz. Saldırırken yada savunurken yaparlar ve operasyonlar aşırı etkilenir. Premium bol adamlarda etkinlikte şimdi 20 tane alıyorlarsa o zaman 50 tane alırlar ve canımızı okurlar :)

" Şu bayrak tipinde kullanılamaz: Nüfus kapasitesi. " Buna benzer bir özellik eklenip sadece altın bayrak için kullanılabilir. Ama çok saçma olacaktır :).

Maykk

Okçu
Hem emek hem oyun tarzını bozmaması açısından pazar bonusu vs gelebilir bence envantere. 48 saat %70 pazar gibi bir şey gelirse bi tık kolaylaşır ama sistem değişmez

kardanAdam

Baltacı
Katlamayı herzaman almayın sizde. 100 köyü geçtikten sonra etkinlikten onun yerine hammadde paketi alın. 2 gün akademide sabah akşam beklemek yerine altın bayrağı tak tüm köylerde. 2 dakika da toplu bas altınını çık. Seni en fazla 1 yada 2 mislik zarar ettirir. Bu 2 mis de oyunun emek verenle vermeyen arasında ki kar marjı gibi birşey

FARAZA

Markiz
Katlamayı herzaman almayın sizde. 100 köyü geçtikten sonra etkinlikten onun yerine hammadde paketi alın. 2 gün akademide sabah akşam beklemek yerine altın bayrağı tak tüm köylerde. 2 dakika da toplu bas altınını çık. Seni en fazla 1 yada 2 mislik zarar ettirir. Bu 2 mis de oyunun emek verenle vermeyen arasında ki kar marjı gibi birşey
Reis ne 2 misi ya dediğin sistem ile tek köyde katlama açmak arasında nerdeyse yarı yarıya fark olur :)

YALNIZBARON

Yasaklı

% 50 fark ediyor :) Ancak zaten belli bir noktadan sonra zaten katlamayla değil tüm köylere altın bayrağı takarak bir de kağıt kullanarak basmalı , yoksa insanda ömür kalmaz değil mi

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konuda bir öneri bulunmadığı için kaldırılmıştır. Standartlara uygun ve ne olması gerektiğini anlatan yeni bir öneri sunabilirsiniz. Ayırdığınız vakit için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.