Alfa vs Denge

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
duygusal baktığımda üzücü, mantıksal baktığımda yine üzücü ama tutunabilir yanları var. İki taraf için hayırlısını dilerim.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
tebrikler alfa ancak operasyonu baba ile birlikte yaptığınızı ve bu sayede bu kadar çok köy alabildiğinizide belirtmekte fayda var.
Zaten ilgili haritayı atacağım aksama kadar alış verişler olur diye bekliyorum.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Hatta yaptım gifi buyrun. Burada, en büyük tebriği denge hakediyor. Sadece baba ile savaşssa bile bu başarı gösterse neyse, ayrıca alfa ile savaşıp bir direnç bir çaba gösterdiği için. Alfa açısından alfa yapması gerekeni yapıyor. Baba açısından zaten w nin favorisi oda yapması gerekeni yapıyor.

baba-alfa vs denge.gif

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Benzer haritayı bizde oynadık.w69da. Favori klanla savaşıp kaybetmektense oyunu oynayabilmek için diplomasi yapmış ve devam etmiştik Tıpkı burada yeşillerin pembelerle anlaştığı gibi. Sonunda hiç bir şey alamayacağımızı biliyorduk ama onlar orada hiç zorunda değilken bize saygı gösterip bize çok şey verdiler. Buradan tekrar @DAĞISTANLI ya teşekkür ederim. Sonuç itibariyle , Yeşiller yerinde olsam pembelerle anlaşır oyunu oynamaya devam ederdim. Çünkü tek şans. Ama bu ileride pembelerin güdümünde olmak veya onların zamanı geldiğinde yeşili vurması ihtimalini her zaman barındıracaktır. Ki baba bunu w67 de müttefiğine yapmış bir klan.

Burada üzücü olan bir istisna, yeşil ile turkuazın, pembe gibi büyük klanlara karşı anlaşarak giriş yapması ama gelinen noktada bunun tam tersinin olması.
Hep birlikte bu haritaya girdik, ama yine hep birlikte çıkabilirdik. Kalma tercihiniz sizi bu duruma getirdi ama bundan sonra umarım sizi istediğiniz yere götürür. Bunu canı gönülden dilerim.

Bu saatten sonra olması gereken tek şey, savaşın ama lütfen forumdan bari birbirinize atıp tutmayın. Başarılar, tebrikler demeyi anı gönülden başarabilmenizi dilerim.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Bir şey daha söyleyim, denge klanı ile birleşme durumumuz vardı ama biz burayı oynayacağız diyip bu yapılanmaya karşı bizim destek olabileceğimizi bile bile bunun olmasını istemediler kendi başlarına mücadele ediyorlar. Bakıyorum, sabah çok köy kaybetmişler, suanda bir kısmını geri almışlar. Kendi emekleriyle kendi başlarına bu kadar büyük bir savaşın içinde olan klana sadece SAYGI duyulur. Bunu yapamayan herkese de ders olur umarım. TEBRİKLER DENGE.

baco

Mızrakçı
urada üzücü olan bir istisna, yeşil ile turkuazın, pembe gibi büyük klanlara karşı anlaşarak giriş yapması ama gelinen noktada bunun tam tersinin olması.
Hep birlikte bu haritaya girdik, ama yine hep birlikte çıkabilirdik. Kalma tercihiniz sizi bu duruma getirdi ama bundan sonra umarım sizi istediğiniz yere götürür. Bunu canı gönülden dilerim.
diplomasi falan bilmem etmem ama siz gidince bozuldu sanki bazı şeyler. bu savaşın en büyük etkeni sebebi yine siz olmuyor musunuz ? kıtamıza gelen klanla savaşıcaz dediniz baba gelince sözünüzden döndünüz ve kartopu etkisiyle pakt bozuldu her klan kendi doğrultusunda ilerledi. stratejinizi kalmak doğrultusunda kullansaydınız bu üzüldüğünüz savaş yaşanmayabilirdi. yanlış mı düşünüyorum ?

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
diplomasi falan bilmem etmem ama siz gidince bozuldu sanki bazı şeyler. bu savaşın en büyük etkeni sebebi yine siz olmuyor musunuz ? kıtamıza gelen klanla savaşıcaz dediniz baba gelince sözünüzden döndünüz ve kartopu etkisiyle pakt bozuldu her klan kendi doğrultusunda ilerledi. stratejinizi kalmak doğrultusunda kullansaydınız bu üzüldüğünüz savaş yaşanmayabilirdi. yanlış mı düşünüyorum ?
yanlış değil haklısın ama güzel kardeşim, dibimize 12 klan ışınlandı ve bugun itibariyle 20 klanları var. Ne yapsaydık ? biz pakt olarak oraya girmek kadar çıkmayıda becerebilmeliydik. Herkesin bu şansı vardı.