ALFA RAPORLARI

Deleted User - 5206526

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle hepinizi selamlayarak raporları gecikmeli ve baya bi eksikle paylaşıyorum annemin COVİD-19 Pozitif haberini almam nedeni ile yaklaşık 5 gündür oyundan uzaktım bu operasyonun sabahında haberi aldığım için raporları toplamakta ve paylaşmakta geciktik. Operasyon Kezzap klanı tarafından topyekün yaklaşık 40 misyoner ile 10 a yakın köyümüz hedeflenerek gerçekleşmiştir.

Kısa bir bilgi de paylaşmak istiyorum NOSTRA klanları ile müttefiklik durumumuz 1 hafta önce nötr duruma dönüşmüştür. An itibariyle misyoner çıkışları merkez bölgelerinden başlamakla birlikte savaş haberi yakındır :) Kezzap klanı ile NOSTRA klanlarının müttefik olduğu bilgisini aldık bunuda bilgilerinize sunarız.

Sosyal mesafemize dikkat edelim ve maske takmayı ihmal etmeyelim.

17089 adlı eklentiyi görüntüle17090 adlı eklentiyi görüntüle17091 adlı eklentiyi görüntüle17092 adlı eklentiyi görüntüle17093 adlı eklentiyi görüntüle17094 adlı eklentiyi görüntüle17095 adlı eklentiyi görüntüle17096 adlı eklentiyi görüntüle17097 adlı eklentiyi görüntüle17098 adlı eklentiyi görüntüle

Hey gözünü sevdiğim STALINGRAD'ı yeni sahibine hayırlı olsun :) Ara nedir nasıl yapılır adlı çalışmamız :)