ALFA & ELİT

sinanekici44

Acemi
https%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FgNmTAG.jpg

sinanekici44

Acemi
elinizde 10 tane rapor var zaten onlarıda burayamı koydunuz cidden asojıfsaoğğa teşekkürler sabah sabah eğlendirdirğiniz için arkadaşlar :D bizde raporları paylaşalım isterdik ama okadar çokki inan vaktimiz yok. onları burada paylaşana kadar geçen sürede bir okadar daha kesim yapıcağımızı düşünerek atmıyorum. nede olsa yeni bir başlık açarak KAYBETTİK şeklinde bizim raporlarımızı orada paylaşırsınız ;)

BPRL

Acemi
Böyle değil şöyle açıklayalım istedik;
Geri kalanı atmayalım, ortak forum sonuçta. :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Eklentiler

• 7.jpg
    7.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 14

bursasporluugur

Kılıç Ustası
yahu sinan gerçekten yaşını merak ediyorum, elinizde 10 tane rapor var diyorsun kendin çok iyi biliyorsun kaç rapora sahip olduğunu, dün arkadaşlara saldırmayın diye haber verdim bedavaya asker kestirmeyin değmez dedim, misyonerler çıktığında saldırılara başlarız diye bilgi geçtim,

Kendini zorla Rakip olarak gördürmeye çalışıyorsun ama daha gitmen gereken çok yol var abicim 10-12 gün sonra burada ben yine rapor paylaşmayacağım dünya haritası çok farklı olacak çünkü, ;) şimdilik sevin diye Meydanı boş bıraktık bilgin olsun, :)

Ne olursa olsun saygı sevgi dedim sen 10 yaşındayken biz burada oyun oynuyorduk, o yüzden üslubuna dikkat et,

Her zaman saygı duyacaksın ki saygı gör açtığınız diğer başlıkta ne kadar saygılı olduğunuz belli,

Bu oyunda ilk defa sinirleniyorum gerçekten, yazık başka birşey demiyorum ama öğreneceksin!
Reyez senden de beklemezdim, yanılmışım..
219D5382-8571-47DD-9BE2-559280245AC4.pngKöy isimlerinize ALFA YAZDIRACAĞIZ demişti dersiniz...

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Son olarak üyelerinize sirküler atarmısınız, ALFA üye alımı yapmıyor lütfen rahatsız etmeyin diye...;)

reyez33

Mızrakçı
Biz sizden gelenleri red ediyoruz sizde red edebilirsiniz dostum bu çokta önemli bir konu değil

reyez33

Mızrakçı
Arkadaşlar oyunumuza bakalım.10 mızrak 10 kılıç kestiğiniz raporları paylaştığınız için bu istatistikleri ve raporları paylaştık.zamanla göreceğiz zaten.herkese iyi oyunlar