ALFA & ELİT

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
oğlum mu :p la bebe ateşlenme zoruna mı gitti demekki hatırladın teraneci seni bana yakınlaşcakmış benımle ozel ılgılenıcekmıs :))) senin heryerın bana yakın olsa nolur la bebe

tarih yalan söylemez :p yiğidim :p:p konuyu başka yerlere götürmeyelim

Eklentiler

• add1.jpg
    add1.jpg
    328,8 KB · Görüntüleme: 61

reyez33

Mızrakçı
Yav Allah için şu çocukları zeka yaşı düşük insanlar giremesin anlamanın kıt olduğunun farkındayım.sana diyorumki ben seni önemsememişimki adını bile hatırlamıyorum.sen beni baya önemsedinki geçmişe falan giriyosun arıyosun tarıyosun.oyun hakkındada bişey yazmıyosun derdin ne anlamadımki dil falan çıkarıyosun neyse amaçsız biriyle konuşacak birşeyim yok.oyundan numaranı istedim arıyım konuşalım.onun haricinde benimle ilgili birşey yazmazsan sevinirim

Kendinizi oyuna verin arkadaşlar, problem en iyi böyle çözülecek gibi. Yoksa böyle telefon istemek ws :) kaç yaşında adamlarsınız.

sinanekici44

Acemi
1587062483046.pngalfa KLANI.BUNUN BİR OYUN OLDUĞUNU UNUTMAYIN. DELİKANLI GİBİ YENİN YADA YENİLİN BÖYLE KENDİNİZİ KÜÇÜK DÜŞÜRMEYİN DAHADA

Metin

Yasaklı
İki klana da başarılar.C13 ilk savaşı olarak tarihe geçti.
Her şeyden önce bu bir oyun.Bunun farkına varmalı ve ona göre davranılmalı diye düşünüyorum.
.Kurallara uygun olduğu sürece isteyen herkes istediğini yapabilir.Yargılamak doğru olmaz.

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Bunun nesi kendini düşürmek ? Adam senin oyun bilginin azlığından dem vurmuş, bu dünyada bu kadar erken savaş açılır mı ( neden açtın gibi bir yorumum yok bunada yanlış anlayıp Bursasporlu bana neden savaş açtın dedi huuuu sevinme diye açıklıyorum)hem kendini hem Ekibinin gelişmesini engelliyorsun, lider dediğin önce ekibini düşünür onların menfaatlerini ön planda tutarak iş yapar, aklı başında bir lider ;)

Bu kılıc19 seni parmağında oynatır sadece tecrübesi ve bilgisiyle ama sende o kapasite yok anlaşılan,

Ayrıca bireylerin yaptıkları kurumlara mal edilemez bunu yapmak düpedüz cehalettir,bilgisizliktir,bağnazlıktır.

Şimdi sana bir abi tavsiyesi boş zamanlarında kitap oku, anlama ve anlatma yeteneğini geliştirirsin. Bu sayede burası gibi sosyal ortamlarda kendini rezil etmezsin,

Tekrar söylüyorum Ekibine sirküler çek davet istemesinler, alım kapalı !!!

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Bak bunu hiçbir rakip klan yapmaz, sana son bir güzellik yapıyorum (sözde elit kurucusu) peh

Gece 00.00-08.00 arası gece bonusu aktif bu dünyada saldırma,
%100 savunmacı bonusu var, bu ne demek :
Yani saldırdığın köyde 100 mızrak varsa 00.00-08.00 Arası 200 mızrak oluyor demek tamam mı ona göre bak bir daha söylemem lütfen böyle şeyler yapma hadi bakalım bu kıyağımı da unutma çav

Emperyal1903

Milis
uğur bey saldıran değil savunan bonus alıyor keşke üstünü kalın olarak belirteydiniz sıradan oyuncuları anlarım ama büyük bir pakt klana liderlik yapacak olan arkadaşın bu özelliği nasıl yanlış okuduğunu anlamadım tam olarak Mr.Storm siz mi yanlış yazdınız acaba açıklamalara

bursasporluugur

Kılıç Ustası
:D
Yahu stormcum şu önemli özellikleri çafçaflı şekilde yaz diye kaç kere söyledim hep senin yüzünden :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
ALFA w58 Dede piste bekleriz anlaşilan acılan her yere girip etrafda barbar büyüten cok güzel bir ekibiniz Var Sizin burda bu kadar sesinizin cıkması dünyanin taze olmasıdır ilerleyen zamanlarda w58 deki gibi sögutlenip 1 köşeye gecersiniz .
Sizin taktik iyiymiş Klanlar olmuş forumlar Savaşlari :)

Bengam

Ağır Atlı
Alfa 58 de de mi var heemen girip forumuna bakmam lazım. Hiç sevmiyorum bu alfa klanini

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Ben zaten w58 de Güncel oynuyorum burda böyle boş Kuru sıkı atdıklarını görunce orda pist e cagirdim.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
uğur bey saldıran değil savunan bonus alıyor keşke üstünü kalın olarak belirteydiniz sıradan oyuncuları anlarım ama büyük bir pakt klana liderlik yapacak olan arkadaşın bu özelliği nasıl yanlış okuduğunu anlamadım tam olarak Mr.Storm siz mi yanlış yazdınız acaba açıklamalara
Evet bu arkadaşda takla atmiş Devami bursanin En delikanlı adami ugurda:)Takla.jpg