ALFA & ELİT

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Saygı,sevgi ve Ahlak kurallarına uyulan bir mücadele olması ümidiyle,

Hak eden kazansın, Elit oyuncularına başarılar...

Sağlıklı Günler...

sinanekici44

Acemi
KLANA CASUS SOKMAK AHLAK KURALLARI DIŞINDA SAYILIYOR GALİBA ALFA KLANINDA. BAŞARILAR İKİ TARAFADA...

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Klanınıza casus sokmadık, 1 saat önce reyes33 e söyledim, ekibe sordum kimsenin haberi yok bu konu ne alakaysa sizden çıkıyor ilginç :)

Casus sokacak olsam bu tarz mesaj vermezdim, ayrıca bizi bilen bilir 10 yılı devirdik, kimse arkamızdan farklı konuşamaz, kazanırız kaybederiz mesele değil ama adımızı kirletmeyiz bunu bil ve ona göre cümle kurmaya çalış.

sinanekici44

Acemi
geçmişinizi bilen biliyor forumda adımızı kirletmeyiz şöyleyiz böyleyiz diyerek popinizim yapmayın gözünüzü seveyim. daha fazlada laf dalaşına girmeye gerek yok bol şans ;)

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
reyez33 sonunda bi ekip kurmuş kendine :D

2013 te her dunya ya girip sahte vuslatı kurmaktan bıkmamıştı ozamanlar bile yaşı 23 tü çok iyi hatırlıyorum bu çocuk resmen zamana meydan okuyor :cool: :cool: :cool:

reyez33

Mızrakçı
reyez33 sonunda bi ekip kurmuş kendine :D

2013 te her dunya ya girip sahte vuslatı kurmaktan bıkmamıştı ozamanlar bile yaşı 23 tü çok iyi hatırlıyorum bu çocuk resmen zamana meydan okuyor :cool: :cool: :cool:
Tanımıyorum seni ama belliki zamanında dokunmuş bazi şeyler sana.ben oyun hayatım boyunce ne vuslatta oynadım nede vuslat klanını kurdum.ayrıca ben kendime klanda kurmadım.1 seneye yakındır oyuna girmiyordum.classic servera girince eski dostum sinanekici44 classic2 ye benimle girermisin diye rica etti bende girdim.
Bu forumda sevmediğim tek olay şu buraya yalan söyleyim üstüne birazda şaklabanlık yapayım millet görsün diye gelenler var.bu tavırınla general klanın diğer klanların gözündeki profilinide düşürüyorsun bilgin olsun.bir sorunun varsa özelden yaz halledelim

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
bırak yeme benı ben senı cok iyi tanıyorum bana senın ne zamanında nede şimdi dokunacagın bı durum olamaz bunuda aklına yaz :cool:
kiminle girdiğinde beni ilgilendirmez ama seni artık forumlarda gördüğümde çocuk başarmış diyorum.ama kesinlikle bu muhabbetlerimde ne eksik ne yalnış var.ben yardım ettiğim kimseyi unutmam senı macera klanına aldırmıstım ZeeeX hesabında oynuyordum delikanlı kib

reyez33

Mızrakçı
Oglum çocuk çocuk konuşma .burda kendi kendine laf soktuğunu sanıp gidiyosun.sana birşey yaptıysam yaz halledelim diyorum bana yok maceraya aldırdım yok sahte vuslatı kurdun yok sana iyilik yaptım boş boş konuşuyosun.her neyse oyununa bak zaman geçtikçe yakınlaşıcaz birbirimize seninle özel ilgilenicem

Oglum çocuk çocuk konuşma .burda kendi kendine laf soktuğunu sanıp gidiyosun.sana birşey yaptıysam yaz halledelim diyorum bana yok maceraya aldırdım yok sahte vuslatı kurdun yok sana iyilik yaptım boş boş konuşuyosun.her neyse oyununa bak zaman geçtikçe yakınlaşıcaz birbirimize seninle özel ilgilenicem
Az sakin ol Ç. Reyiz, özledin mi beni?

Bu arada, her iki tarafa da başarılar dilerim...