Aleminklani

• Konuyu başlatan DeletedUser37893
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37893

Ziyaretçi
...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerçek hayattan örnek vereyim , farzedelimki senin çok paran var ve bir şirketi satın alıp başına geçtin.Fakat ne yapacağını bilmediğin için sadece olacakları izlersin evet ilk başlarda zenginsindir ve şirket sahibisindir fakat günler geçtikçe o senden yavaş yavaş gider.Sen farkedemezsin ama gider ve gitmesinin tek nedeni senin o işi yapabilecek kadar yeterli bilgiye ve donanıma sahip olamaman.

Yani demek istediğim ;

Öncelikle bir başkasının klanında oyununa başla , önce ortamı bi gör insanlar ile diyaloglarını geliştir sonrada yönetim nasıl hareket ediyor , nasıl bir yol izliyor bunları gözlemle tabiki doğru ve yanlışlarını sürekli tartışarak onları eleştirerek hareket et.Daha sonrada kendine güvenilir arkadaşlar bul ve klan kuracaksan ondan sonra kur , yeterli donanım ( oyuncular ) yeterli bilgi ( yönetim ) azda olsa sahip olduğun sürece sırtın kolay kolay yere gelmez tabiki senden daha iyileri olduğu için tutupta daha ilk günden zirveye oturamazsın ki amacında bu olmamalı zaten onu hedeflersen düşersin :)

DeletedUser37893

Ziyaretçi
Gerçek hayattan örnek vereyim , farzedelimki senin çok paran var ve bir şirketi satın alıp başına geçtin.Fakat ne yapacağını bilmediğin için sadece olacakları izlersin evet ilk başlarda zenginsindir ve şirket sahibisindir fakat günler geçtikçe o senden yavaş yavaş gider.Sen farkedemezsin ama gider ve gitmesinin tek nedeni senin o işi yapabilecek kadar yeterli bilgiye ve donanıma sahip olamaman.

Yani demek istediğim ;

Öncelikle bir başkasının klanında oyununa başla , önce ortamı bi gör insanlar ile diyaloglarını geliştir sonrada yönetim nasıl hareket ediyor , nasıl bir yol izliyor bunları gözlemle tabiki doğru ve yanlışlarını sürekli tartışarak onları eleştirerek hareket et.Daha sonrada kendine güvenilir arkadaşlar bul ve klan kuracaksan ondan sonra kur , yeterli donanım ( oyuncular ) yeterli bilgi ( yönetim ) azda olsa sahip olduğun sürece sırtın kolay kolay yere gelmez tabiki senden daha iyileri olduğu için tutupta daha ilk günden zirveye oturamazsın ki amacında bu olmamalı zaten onu hedeflersen düşersin :)

Eyw kardeşim saolasın,dediğim gibi her türlü fikir'e açığım.yorum için teşekkürler

DeletedUser

Ziyaretçi
Eğer başka bir klanda oynamayı ve tecrübe edinmeyi düşünürsen sana güzel bir klanda yer ayarlıyabilirim.

DeletedUser37893

Ziyaretçi
Yaklaşık 1 haftadır oynuyorum,sağolsun SIMSEKLER klanı yardım etti,az da olsa ufak bir tecrübe edindim.Yaklaşık 3-4 sene önce Zaten oynamıştım bu oyunu ama aradan zaman geçince unuttuk haliyle.Toparlarım en kısa zamanda çok saolasın

DeletedUser

Ziyaretçi
Aklında bulunsun , HUCUM klanı sana yakınsa oraya aldırabilirim seni.

DeletedUser37893

Ziyaretçi
Tamam kardes eyw saolasın.

Ben sahur yapıyım,sonrada yatıyım.

Hadi gecen iyi olsun,Hayırlı Ramazanlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Olum ben adamı ipten alır , ipe götürürüm :D dikkatini çekerim , eve falan atmam yani :D