Alayina rest diplomasi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Bilmediğimiz şeylerden bahsetsene az...

:))

@Ayaz28
Hicbir klandan eser yok :) world 1 den beri tanidigimiz abilerimizle tekrardan resti kurduk. :) Biz world 1 den beri ismimizi cismimizi degistirmeden oynuyoruz. Bunu klanlar camiasinda basaran ekip goremedim. Artik tum klanlar dunyaya giriyor yanina 1 2 ekip daha aliyor. Buda saf öz bir klan olmaktan cıkıyor. Biz yillardir bu sekilde gittik. Saf öz ekibimizle. Bunu basariyoruz. Kendi tanimadiklarimza yer vermiyoruz. Bu yuzden hep rest gucsuz girdi diye dusunuluyor ve bu elestiri hep yapiliyor. :) Halbuki koy alimlari baslasada tum dunyaya selamunaleykum demek icin can atiyoruz :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
:))

@Ayaz28
Hicbir klandan eser yok :) world 1 den beri tanidigimiz abilerimizle tekrardan resti kurduk. :) Biz world 1 den beri ismimizi cismimizi degistirmeden oynuyoruz. Bunu klanlar camiasinda basaran ekip goremedim. Artik tum klanlar dunyaya giriyor yanina 1 2 ekip daha aliyor. Buda saf öz bir klan olmaktan cıkıyor. Biz yillardir bu sekilde gittik. Saf öz ekibimizle. Bunu basariyoruz. Kendi tanimadiklarimza yer vermiyoruz. Bu yuzden hep rest gucsuz girdi diye dusunuluyor ve bu elestiri hep yapiliyor. :) Halbuki koy alimlari baslasada tum dunyaya selamunaleykum demek icin can atiyoruz :)

çok güzel konuşmuşsun :) aynı şekilde düşünüyorum. klan ve ekip mantığı kayboldu sayılır bu oyunda. w35 başlasa, kurulacak klan için 5-10 ekipten adam toplanıyor. hayır kendi ekibin yok mu? ve madem ekibin yok neden kendine klan diyorsun:) kendi ekibinle oynamak zevklidir, dışarıdan, sırf köy kasıyor diye getirdiğin oyuncuyla oynamak değil. biz de o şekilde ilerliyoruz, ekip dışında çok nadir üye çağırırız, ki çağırmayız bile. tebrik ediyorum bu düşünce için:)

Bengam

Ağır Atlı
şimdi hocam ekiplerin bir kemik kadrosu vardır birde girerken dünyaya yanında gelen dostları vardır. Evet oyundaki klanların kalabalıklaşması aslında ekip mantıgını bitirdi. her klan 5-6 klan kurarsa doğal olarak ekip dediğimiz şey zarar görür

DeletedUser

Ziyaretçi
ben sanmıyorum burda en kralım klanım diyenin bile 150 tane üyesi oldugunu ama kurulan hiç bi klan 3 klandan asagı kurulmuyor nedense

sizin kemik ekibiniz yaklasık 200 kisiden mi olusuyor da 4 klan kurdunuz ben anlayamadım bu olayı

o bizde dısardan üye yok diyen nop klanındaki arkadasa sesleniyorum yavas salla be gercekten bu kadarda ucma klanındaki isimlere bak sonra konus

kimse bana gelip burda sürekli aynı isimlerle oynadık demesin zaten ben kafadan sayarım size 30 tane oyuncu her dünyada her klanda oynayabilen ve istedigi klana girip hatta yönetiminde bile yer alacak oyuncu simdi buraya gelip böyle biz kendimizi bozmadık demeyin lütfen

Bilmedenoldu*

Yasaklı
biz dünyalara ortalama 150 oyuncuyla gireriz. 150 oyuncunun 130 tanesi alarm üyesi olur. geriye kalan 15-20 kişi de diğer ekiplerden tanıdıklarımız olur. ki 15-20 kişi bile olmuyor bazen.

ben ekibini koruyan klanları söyleyeyim, kendi düşünceme göre tabii;

hücum
respawn
alarm
ocean
kma

gibi gibi, aklıma bu klanlar geldi:)

birçok klan ekiple alakası olmamasına rağmen dünyaya adam çağırıyor :D resmen tek yakalanınca dayak yiyen çocuğun, abilerini çağırması gibi. bu durum da farklı farklı ekiplerden gelen kişilerin kaynaşamamasına ve klanda muhabbet ortamının azalmasına neden oluyor. bu oyun sadece hafif atlı, mis değildir, biraz da muhabbettir, dostluktur.

her neyse, inşallah klanlar ekiplerini korur diyelim.

başarılar rest.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Tesekkurler arkadaslar ben suna deyinmek istiyorum. Bilgi vermek amaciyla.

REST klanlari yani REST BEST JEST bu klanlarin %50 si as REST kadrosu %50 si de yeni klanimiza kattigimiz oyuncular. Bir ekipten kopma degiller. Biz 50 kadar oyuncuyu daha 2 haftada kazandik. Hepsiyle gorusuyorum. Keyif aliyorum. Daha gelecek oyuncularimizda var.

Acı olan şey su. Suan dunyada oynayan tum klanlarda neredeyse en az 10 tane rest oyuncusu bulunuyor. Tanimadigi insanlarin yaninda oynuyor. Neden? iyi klan. Yok arkadas bu mantikta yurudu zaman isler bozuluyor. Bu yuzden artik dunyalarin hevesi kaciyor. Ben acikca rest disinda bir klanda oynayamam. Oynamak isterim ama istemem hicbir zaman o zevki alamam. Bu mantik oldugu muddetce oyun w40 dan sonra kilitlenecektir. Artik ekipler curuyecek. İsmini dahi duymadigimiz klanlar 1 2 oyuncu yanina cekince butun oyuncular o klanda bulunacak. Bu genel forumda 2 reklam yapacak. Tum oyuncularin sempatisini kazanacak. Buda oyunu bitirecek.
Biz bunun bilincinde oynuyoruz boyle oynadigimiz icin gucsuz girdiler deniliyor. Benim gorusum suanda dunyada bulunan en guclu klaniz. Benim dusuncem bu yonde.

Bu arada ANKA klanlariyla SA yapilmistir.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben sanmıyorum burda en kralım klanım diyenin bile 150 tane üyesi oldugunu ama kurulan hiç bi klan 3 klandan asagı kurulmuyor nedense

sizin kemik ekibiniz yaklasık 200 kisiden mi olusuyor da 4 klan kurdunuz ben anlayamadım bu olayı

o bizde dısardan üye yok diyen nop klanındaki arkadasa sesleniyorum yavas salla be gercekten bu kadarda ucma klanındaki isimlere bak sonra konus

kimse bana gelip burda sürekli aynı isimlerle oynadık demesin zaten ben kafadan sayarım size 30 tane oyuncu her dünyada her klanda oynayabilen ve istedigi klana girip hatta yönetiminde bile yer alacak oyuncu simdi buraya gelip böyle biz kendimizi bozmadık demeyin lütfen

hayırdır ne alaka NOP klanları sorması ayıptır burası rest klanı diploması başlığı ve bu restin uzun soluklu kemik kadrosundan konuşuluyor ne alaka NOP klanı sorması ayıptır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence çok güzel bir konu tartışılıyor. Lakin tartışırken başka klanlara çamur atmayalım.

Şimdi bakın konuyu şöyle özetleyelim. Bu gün aklınıza gelen hangi klan varsa kurucuları genelde arkadaşımızdır. Onlarla beraber oynamak bizim için şereftir. Bu REST de de olsa onların klanında da olsa.. Mesela Sercanla, yahya abiyle, yıldırımla, özgürle çok oynamışızdır beraber.. REST klanı olarak bu dünyaya çok güçlü bir ekiple geldik. Çok kalabalık gelmedik ama oynadıkları taktirde hepsi çok iyi oyuncular olan bir ekip ile.. Ben dün mehmetle telefonla konuşurken hatta batu ve ilimlede konuşdum aynı şeyi; Şu an klanlarımızda vakit ayırıp oynadığı taktirde ilk 20 de olabilecek 30 a yakın oyuncumuz var.
Bakın arkadaşlar, bizim için oyun hep 2. planda kalmıştır. Burası dostluklarımıza vesile olmuştur. Bizler 10 yıldır sürekli görüşen bir ekibiz. Klanımızın ismi de kafa oyuncularıda yıllardır aynıdır ve değişmez. Konu sadece bu kadar. Polemiğe gerek yok.. Oyun oyun tadında olsun.. Özel hayatınızı sakın ihmal etmeyin oyun için ve oyun için kin tutmayın ve küsmeyin..

Her zaman dediğimiz gibi REST Klanları olarak keyifili oyunlar dileriz efendim... thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırdır ne alaka NOP klanları sorması ayıptır burası rest klanı diploması başlığı ve bu restin uzun soluklu kemik kadrosundan konuşuluyor ne alaka NOP klanı sorması ayıptır.

uyr nop ta bulundugu için nopa yönelik yazdım noptan bahsediyor sandım

DeletedUser30732

Ziyaretçi
kBo26A.jpg

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Aslinda dunya basindan beri savasta oldugumuz ve birbirimizi yilrattigimiz elit klanina resmi savasi verdik. Her iki tarafada hayırlı olsun :)

Elimde 2 3 günden kalma 40 50 tane rapor var. Iste biraz birikecek raporlar altindan nasil kalkicam bilmemde sizde raporları gorurken zevk alacaksinizdir :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Bu arada ANKA klanlariyla SA yapilmistir.

Saldırmazlık Anlaşması bozulmuştur.
Bu arada durumumuz.

Kuzey batıda k34 ve k43 de dumrul harici tüm klanlarla mücadele halindeyiz. K43 de YILKI adlı olusum ile mucadele veriyoruz. K43 de artık seri köy alimlarimiz basladi. K34 de sınır bolgelere oyuncular yerlestirildi. Bolgelerimizden tam verim bekliyoruz.

Başka duyurulacak bir şey yok. İyi oyunlar :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
New Orleans Pelikanları Klanları ile savaşımız başlamıştır. DuMRuL Klanlarının yanında savaşa girmiş bulunmaktayız. Başarılar.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
yakın zaman dünyalarındaki en güzel savaş olacağı kesin 2 tarafıda başarılar bol eglenceler