Alay X

Mutios

Yasaklı
Rahat durduran sindirim kolaylığı sağlayan Kula Sodası. ( Kulumuz olcak ya ondan )

dipnot: Bahsedilen klan SODA

Mutios

Yasaklı
bırak şimdi kıvırmayı neden bu kadar korkuyorsun anlatsana biraz :)

sen premium kasıyorum dediğin günlerden beri savaşıyorum dostum ben. Yani cebine para koyan adamım :D bağış atacağım falan filan diyorsun da aç karnını doyur:D

Korktuğumuz hiçbişey yok. O sebepten dünya sonunda adımız var ;);););) Seninse forumun ücra köşelerinde zırıldamalarda adın var.

hayat...

Ha bide şey tabi. Verilen sözlerfalan fişmekan. Adam olsan hesap sil çekerdin sığ1nt1

Mutios

Yasaklı
Zooooooooooortttttttt 2 satırda yırtıldı ^_^ PolemicK Ayakta Düşman Passsssive

*Alpagu

Yasaklı
sen premium kasıyorum dediğin günlerden beri savaşıyorum dostum ben
Benim böyle bir ifade mi bul alıntıla hesap sileyim. Benimle konuşurken hayal gücü modunu off et sonra konuş :D

Korktuğumuz hiçbişey yok. O sebepten dünya sonunda adımız var
Dedi müttefikleri yanlış anlamasın diye dipnot geçen :D dostum otur biraz düşün kapatma listesinin bir limiti ve zorba alay klanlarının oyuncu sayıları var :D güzel hikayeymiş yalnız kardeş tutar bu :D

GameMafia

Baltacı
Benim böyle bir ifade mi bul alıntıla hesap sileyim. Benimle konuşurken hayal gücü modunu off et sonra konuş :D

Dedi müttefikleri yanlış anlamasın diye dipnot geçen :D dostum otur biraz düşün kapatma listesinin bir limiti ve zorba alay klanlarının oyuncu sayıları var :D güzel hikayeymiş yalnız kardeş tutar bu :D
Herkesi kendiniz gibi zannetmeyin lütfen :)

Mutios

Yasaklı

Ağza bak tam sopalık adamsın yemin ediyorum :D

1635885310421.png

Aynennnnnnnn kankaaaaaaa hayal gücü kankaaaaaaaaaaa. Pre kasmadık kankaaaaaaaaaa .. Döner ekmekçi değiliz kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mutios

Yasaklı
Bu arada dipnotu sizin için atmıştım. İq'nuz vücut ısınızı geçmediği için algı yaratmaya çalışıyorsunuz :D onuda tersten anladı elem4n

RahaT Durmaz

Yasaklı
Beyler yaş kaç bu ıq seviyesini neye borçlusunuz attığımız kamiler kafanıza falan mı çarpttı