ALAY vs NOSTRA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AlaycıDayı

Acemi
Evet dostlar bildiğiniz üzere bu savaş vuku bulacak, o halde ma'lûmun i'lamını yapalım dedik...

Her ne kadar görünen köy kılavuz istemese bile anket açtım...

Forumda esip gürleyenleri de er meydanına bekliyoruz...

E hadi o zaman başarılar size :)...

La Calin*

Kılıç Ustası
Forumdaki 2.mesajın olduğuna göre baya merak ediyorsun herhalde bu savaşın kazanını. Kafalarda deli sorular :)
Bu hesap hangi klanın multisi?
Bu iş kimin en çok işine yarar?
Hüküm böyle köy vermeyi kimden öğrendi?
Abdinin laneti nostrayla geçer mi?
Şaka bi yana bu hesap kimin multisi acaba düşününce 3klanda mantıksız gelmiyor :D
(Nostra,alay,artizz)

AlaycıDayı

Acemi
Forumdaki 2.mesajın olduğuna göre baya merak ediyorsun herhalde bu savaşın kazanını. Kafalarda deli sorular :)
Bu hesap hangi klanın multisi?
Bu iş kimin en çok işine yarar?
Hüküm böyle köy vermeyi kimden öğrendi?
Abdinin laneti nostrayla geçer mi?
Şaka bi yana bu hesap kimin multisi acaba düşününce 3klanda mantıksız gelmiyor :D
(Nostra,alay,artizz)
Çoşkuncum maşAllah, no shit sherlock

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Evet dostlar bildiğiniz üzere bu savaş vuku bulacak, o halde ma'lûmun i'lamını yapalım dedik...

Her ne kadar görünen köy kılavuz istemese bile anket açtım...

Forumda esip gürleyenleri de er meydanına bekliyoruz...

E hadi o zaman başarılar size :)...
Birde kim olduğunu söylersen makbule geçer :)

Came Back Fix*

Mızrakçı
Henüz başlamamış bir savaş için erken merak. Oyun başı dünyayı kim kapatırlar arasında baba'nın favori olup dünya kilitlenmesine kalmaması gibi. Açılmış madem gönlüm Alaydan yana diyelim çirkinleşmeden güzel bir savaş olur diyelim,o kadar multiden forma girip anket açmış arkadaş cevapsız kalmasın :)

sessizask

Okçu
Henüz başlamamış bir savaş için erken merak. Oyun başı dünyayı kim kapatırlar arasında baba'nın favori olup dünya kilitlenmesine kalmaması gibi. Açılmış madem gönlüm Alaydan yana diyelim çirkinleşmeden güzel bir savaş olur diyelim,o kadar multiden forma girip anket açmış arkadaş cevapsız kalmasın :)

Babanın favori olması, bu komik bir detaydı. Kendileri bizzat olduğumuz yerde köy kasarlar bu saatten sonra.

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Dostum ama siz kazanırsınız ama biz bu hiç önemli değil. Bunun sonraki dünyaları da var bu dünya babaya göre gelmiştik sonrakilere ya nasip :)

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Dostum ama siz kazanırsınız ama biz bu hiç önemli değil. Bunun sonraki dünyaları da var bu dünya babaya göre gelmiştik sonrakilere ya nasip :)
Sonraki dünyalara sonra bakarız. Önümüzde güzel bir dünya var madem kazanıp kaybetmek önemli değil niye sonraki dünyalarla tehtit ediyorsun :) oynayalım zevk alalım sonraki dünyalarda da isteyen istediği amaçla girebilir. Dün başlamadık oyuna, her w birileri gelecek sorsan, şuan korkmadığımızdan yarını düşünüp mü korkucaz :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.