ALAY VS MIRBV

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Saygının yitirildiği, dürüstlüğün esamesi okunmayan, eyşanlığın en üst düzeyde yaşanacağı bol hakaretli bir savaş olması dileğiyle...

Miyaw klanına şimdiden güle güle. Başka dünyalarda görüşürüz...

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Saygının yitirildiği, dürüstlüğün esamesi okunmayan, eyşanlığın en üst düzeyde yaşanacağı bol hakaretli bir savaş olması dileğiyle...

Keşke biraz aile terbiyesi alabilseydin.size karşı birşey söylenmedikçe tepeye çıkıyorsunuz.neyse Peygamber Efendimiz ne demiş çocukları sevindirin.eğlen oğlum seninde hakkın :)

Karakanatcım, az yavaş gel lütfen...

Keşke biraz aile terbiyesi alabilseydin.size karşı birşey söylenmedikçe tepeye çıkıyorsunuz.neyse Peygamber Efendimiz ne demiş çocukları sevindirin.eğlen oğlum seninde hakkın :)
Foruma yazmıyoruz canım...

Anlatıyorum, anlatıyorum da abi, bu aralar hepiniz sinirlisiniz maaşallah, hepinizle nasıl baş edeceğim ben de anlamadım...

DeletedUser68814

Ziyaretçi
@S.Chaim Al-Adnani tamamdır :) yalnız bu aile ve din mevzusu hoş şeyler değil. Arkadaşa da güzel güzel cevap verirdim de pas geçiyorum.

Yav Karakanatcım, yendiğiniz zaman yaparsınız, çok sabırsızsınız, daha savaşıyoruz silmedik, çok erkencisiniz valla...
Az savaşak, gelecek belli olunca düşünürsünüz artık...

Şu forumda kimsenin boş yapmasına gerek yok, boşa enerji ve zaman harcamış oluruz...

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Bu reyes oyunu bırakıyorum ayağı yapmadimiydi gene gelmiş :)

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Selim biz kazandık demiyoruz tek amacımız sizi gaza getirip biraz daha hayat belirtisi görmek ve savaşımızın daha eğlenceli geçmesini sağlamak.

VAKVAK ların her zaman yaptığı şeyi yapmayın demişsin :) Boş yapmak en büyük özelliğimizdir :)

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Yav Karakanatcım, yendiğiniz zaman yaparsınız, çok sabırsızsınız, daha savaşıyoruz silmedik, çok erkencisiniz valla...
Az savaşak, gelecek belli olunca düşünürsünüz artık...

Şu forumda kimsenin boş yapmasına gerek yok, boşa enerji ve zaman harcamış oluruz...

Dostum, eğlenmek için oyun oynuyoruz. Kimseye hakaret etmeden goygoyuna takılıyoruz. Yenilsek de yensek de boş yapacağız. Bizim olayımız bu