Alayına Tokat vs Rohan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

By KkuWelL

Yasaklı
Noldu kuyrugunuzami bastik ses geldi oyundan :))

Ya hangi bozkurtun kuyruguna bastim merak ettim 2 tane varya karsitiriyorum :))

Tum klanin savunmasini kendine alip oyun oynnadim demen gülünc kendi adamlarini bile sattin profilinide yazmislardi seni nasil biri oldugunu :))

Bozkurt13*

Acemi

Tum klanin savunmasini kendine alip oyun oynnadim demen gülünc kendi adamlarini bile sattin profilinide yazmislardi seni nasil biri oldugunu :))
Biz sizin gibi sadece formda konuşmuyoruz haritada da konuşuyoruz :) hangi bozkurt olduğumu kullanıcı adlarını karşılaştırdığımızda anlayabilirsin :)

sizde inatla bozkurtlara geldiniz ne yapsaydık beleş asker kesmek eğlenceli oluyor raporların dili olsada konuşsa :D

By KkuWelL

Yasaklı
Valla sırf 10a yakın bana mesaj atıp bizi sattılar diye küfür eden vardı ama ben küfürün yanlış bir şey olduğunu hiçbir şeyin küfür ile çözülemeyeceğini açıkladım, konu kapandı :)

bak sen iyi bi arkadas benziyosun :D knkacım düsmandakileri bile dogru yolu göstermissin :D

By KkuWelL

Yasaklı
Biz sizin gibi sadece formda konuşmuyoruz haritada da konuşuyoruz :) hangi bozkurt olduğumu kullanıcı adlarını karşılaştırdığımızda anlayabilirsin :)

beni kac kez forumda gördünde forumda konusuyorsunuz diyon :D he yerden bitme bokzurtcuk :D

siz forumda bi laf cambazlıgı yapmaya kalkıtınız 2 kişi surda sizin ayarınızı bozduk sekilden sekile girmeye basladınız :D

Opia

Acemi
beni kac kez forumda gördünde forumda konusuyorsunuz diyon :D he yerden bitme bokzurtcuk :D

siz forumda bi laf cambazlıgı yapmaya kalkıtınız 2 kişi surda sizin ayarınızı bozduk sekilden sekile girmeye basladınız :D
klanca genelleme yapıyordu. bunu anlamak zor da değildi.

aynen öyle olmuştur. bu arada baya etkilediniz bizi :d

By KkuWelL

Yasaklı
Ahahah At kafası böyle oluyormuş demek. Geçmiş olsun AT ekibine umarım oyun oynamayı öğretebilmişizdir. Başka dünyalarda görüşmek üzere

bak bu küçük enişteyi alın burdan :D :D küççük enişte senin sesin cıkıyomuydu oyunda ben hatırlamıyorum kenarda kösede psırık gibi takılıyodun :D

dün b..ktun bugün koktunmu ya sen :D

klanca genelleme yapıyordu. bunu anlamak zor da değildi.

aynen öyle olmuştur. bu arada baya etkilediniz bizi :d

aynen etkileriz :D cok etkilendinizki savunma için klan klan geldiniz zamanında galaxy argo vs sayamadık biz :D :D hızınıza yetişemedik :D

Opia

Acemi
bak bu küçük enişteyi alın burdan küççük enişte senin sesin cıkıyomuydu oyunda ben hatırlamıyorum kenarda kösede psırık gibi takılıyodun :D

dün b..ktun bugün koktunmu ya sen

aynen etkileriz cok etkilendinizki savunma için klan klan geldiniz zamanında galaxy argo vs sayamadık biz hızınıza yetişemedik :D

valla o olaya gelene kadar da gayet güzelce gelip dönemediğiniz zamanlar. gece uyuyanları topladığınızda şenlikler yaptığınız vakitleri gördüm ben :D fazla uzatmaya gerek yok olan oldu gidenler gitti

By KkuWelL

Yasaklı
ozmzn kendi tayfana dönüp diyeceksin bunu

biz kimsenin tavuguna kış demedik ama siz baslattınız bi algı yapamaya calıstınız galaxy opunu kendi opunuz sayıp havaya girdiniz

Opia

Acemi
ozmzn kendi tayfana dönüp diyeceksin bunu

biz kimsenin tavuguna kış demedik ama siz baslattınız bi algı yapamaya calıstınız galaxy opunu kendi opunuz sayıp havaya girdiniz

ya bak şimdi :D bizim hakkımızda başlık açılmış aylar sonra. bunu gördük, geldik ve cevabımızı verdik. ne hala bir şeyleri birilerinin üstüne yıkmaya çalısıyorsun ki. anlamsız. siz konusurken problem yok biz cevabı verince problem mi. yok öyle bi dünya kardeş

Lv NaMeLeSs*

Acemi
bak bu küçük enişteyi alın burdan :D :D küççük enişte senin sesin cıkıyomuydu oyunda ben hatırlamıyorum kenarda kösede psırık gibi takılıyodun :D

dün b..ktun bugün koktunmu ya sen :D

Ahahah çocuk senin yaşın kadar bizim yaşanmışlığımız var bilip bilmeden her şeye atlama bir gün büyük gelir canın yanar abi tavsiyesi dinle beni. Sesimi duymamış olman senin pısırıklığın yazmış olsaydın konuşurduk ya da saldırı çıkmış olsaydın görüşürdük ;)

-isko-

Baltacı
Oyunda herhangi bir saygısızlık veya seviyesiz konuşma olmadı daha burda konuşmaya gerek yok. Vefa savaşa istatistik takibi için girdi onun harici bir operasyon katılımı savunma aktarımı olmadı. Nasıl biz istatistik takibi için Anatol savaşına girdiysek öyle bi durum oldu. Multi hesaplardan çekilen savunmaların da farkındayım da ne olursa olsun iki taraf da iyi savaştı. 200 puanlık köy alıp istatistikle artistlik yapmadık. Oyun ortada kaybediyordunuz kaybedecektiniz bunu vefayla veya başka bir klanla bahsetmiyorum kafa kafaya bu savaşta zaten kazanma ihtimaliniz yoktu.
Neyse olan oldu biten bitti Kalan arkadaşlara başarılar dilerim :) konu kilitlenebilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.