Alayına Tokat vs Rohan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-isko-

Baltacı
Hahaha her zamanki halim olm benim :D Arkadaşlar klandan çıkarma, barbara düşürme olayı yapmasa istatistik daha düzgün olacak da neyse :)

Durum şu an için:

D0zvda.jpg

Opia

Acemi
Formla alakamız yoktu. Biz yokken bizim olmadığımız yerde konuşmak çok kolaymış gördük. biz hala buralardayız haritada konuşmaya devam ediyoruz ve sizi haritada değil de burada daha çok konuşurken görmüş olduk. neyse savaş bitmiştir. başlık kaldırılabilir. iyi oyunlar

Başlıktan haberim yeni oldu keşke tokat silinmeden önce olsaydı. 50 kişi ve arkasındaki vefayla birlikte 6-7 kişiyi düşüremediniz. Bunlar olurken Rohan'ın destekciside yoktu. Bu oyunun büyük etkenlerinden biride diplomasidir siz bilgili oyunculara zaten bunu söylemeye gerek yok;). Tebrikler yine de tokat güzel savaştınız. Özellikle attığınız fakeleri gerçekten çok beğendim hakkınızı yiyemem. Fakat ilk opa dağılmanız beni biraz hayal kırıklığına düşürdü tam karşı saldırıya geçdik derken OSMANLI TOKADI atacak oyuncu kalmamıştı.

Lv NaMeLeSs*

Acemi
Ahahah At kafası böyle oluyormuş demek. Geçmiş olsun AT ekibine umarım oyun oynamayı öğretebilmişizdir. Başka dünyalarda görüşmek üzere

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
ASHDAHSDHAS Arkadaşlar fazlasıyla haklı bu savaş biteli çok oldu ROHAN klanı diye bir klan çok uzun zamandır yok konu kilitlenebilir.

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Sen dün yine patladın dimi sahi ben desteklemiştimde :)) oyun başından beri yılmadın seni gerçekten takdir ettim :))

Kardeşindir o yanlış olmasın :)

200 puanlık köyü alıp istatistik paylaşmayı seviyordunuz dağılmadan önce son istatistiğide keşke paylaşsaydınız.

İstatistik paylaşacak klan kalmadı ki sayenizde hemen gittiniz AT vs GALA-ARGO mu paylaşsaydık :)

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Valla anatol zaten çaylak kalktıktan 1 hafta sonra bitti ama :) Neyse dediğiniz gibi olsun sevdim sizi bir ara tekrar oynayalım beraber ;)

Bozkurt13*

Acemi
Olur çok zevkliydi şimdi sen tek kaldın zevki çıkmıyor :) maxiko yu falan ikna et oyunu bırakmasın başka dünyada yine savaşalım :))

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
O yaşlandı benim gibi çıtırlar var artık asdhahsd. Toplasanıza beni de bitsin bu ızdırap diycem de alamıyonuz ki, beni pas geçip devam ettiniz kırıldım

By KkuWelL

Yasaklı
Ya icki kullanmadim bu hayaim boyunca ama bu rohanlilar yasadigi kafayi yasayamadim :) gala op yapar üstlerine alirlar biz yaptik gibi :) biz daha isim degismeden argo olanlar burda bize oyundan adamliktan bahsetmesin :)

Cok gülünc oluyo rezil etmeyin kendiniz bu kadar :)

Seni cikmayan bebelere bak gala abin emzigini cikardi galiba ondan bukadar rahatsin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.