ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser67544
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Alarm caktıgı dünya yok ki eskiya sizi siz kendinizi topluyor sunuz alayınız cakma
Eskiya sizden
Siz alt klandan derken alarm kendini siler ama size isim buldum ezük alarm
Kısaltma EA

DeletedUser67879

Ziyaretçi
Balon cabuk patlar bunlar yavas nazik şekilde oynuyor

DeletedUser67543

Ziyaretçi
olaylara bukadar fransız kalanını ilk defa görüyorum. alarm içinden köy toplamaz. bi laf söyledin ispatla. güncel dünya haritasına bak bakayim kim kimi topluyo onuda öğren. tasman kimin elindeyse ona selamlar, beklesin geliyoruz. uza şimdi.

Edit-997395

Yasaklı
Vivere, sen arkalarda koyun otlat bakalım, oralardan konuşmak kolay oluyordur tabi ;)

Ahahaha :p Ben bunları yeni görüyorum , bana hic bildirim gelmedi :D Ama Çoban oldugum dogrudur :)

Bu arada hatırlatmak istiyorum , ben köy kaybettim world basinda , 1 ay sonra başladım . Yetiştim uleen size utanın , 1 hafta sonra ilk 25 :p

DeletedUser67808

Ziyaretçi
Ahahaha :p Ben bunları yeni görüyorum , bana hic bildirim gelmedi :D Ama Çoban oldugum dogrudur :)

Bu arada hatırlatmak istiyorum , ben köy kaybettim world basinda , 1 ay sonra başladım . Yetiştim uleen size utanın , 1 hafta sonra ilk 25 :p

Bende dünyaya 1 ay sonra başladım.
Doğrudur hep barbar aldım ama hep cephelere gitmek için aldım, hepsine de bakılabilir sınırdadırlar. Bir arkadaşımın oyunu bırakması hariç hiç kendi içimizden oyuncu da toplamadım.

Edit-997395

Yasaklı
Ben bu zamana kadar en çok kendi klanımdan köy topladım her worldde :D Sevenim çok ne yapiyim , bide beleş sevdigim icin yokta diyemiyorum :D

DeletedUser67601

Ziyaretçi
1 ay sona başlayanlar bu başlık altında mı toplanıyoruz :)

DeletedUser67601

Ziyaretçi
1 ay sonra başlayan birisi olarak yazdım, Gayet ciddiydim oysa ki :)

DeletedUser67690

Ziyaretçi
Bizim senelerdir bildiğimiz tek bir ALARM klanı var, bu klan kimdir? Neyin nesidir?
Toplama klan herhalde?

Başarılar.