Alarm

• Konuyu başlatan Orphelins
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
Özgür bu korkuyla 3-4 klan daha bekliyorum savaşa.

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Çaylak kalkmadan neyin savaşı bu :)
Sebebini merak ettim doğrusu

DeletedUser

Ziyaretçi
Özgür bu korkuyla 3-4 klan daha bekliyorum savaşa.

Asker arkadaşın mıyım la ben senin, bana nick ile hitap et yeter fazla samimiyete gerek yok.

Senden korkan anca senin gibi olur :)

Korktuğumuzu nerden çıkardın bana onu anlat sana saldırmıyacağım la:)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Asker arkadaşın mıyım la ben senin, bana nick ile hitap et yeter fazla samimiyete gerek yok.

Senden korkan anca senin gibi olur :)

Korktuğumuzu nerden çıkardın bana onu anlat sana saldırmıyacağım la:)

yok ben sana direktmen özgür dicem daha güzel oluyor,benim seninle ne gibi bir samimiyetim olacak ki la :D

daha beklentilerim bu değil di ama :D bu kadar mısınız? :D çok korkuyordum bana saldırcaksın diye anlatamam yaşanır yani :D :D asdfg

DeletedUser

Ziyaretçi
yok ben sana direktmen özgür dicem daha güzel oluyor,benim seninle ne gibi bir samimiyetim olacak ki la :D

daha beklentilerim bu değil di ama :D bu kadar mısınız? :D çok korkuyordum bana saldırcaksın diye anlatamam yaşanır yani :D :D asdfg

:) :) :) haydi görelim marifetlerini.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
bu savaşı gerek kadrosuyla gerek tecrübesiyla karabasan alır götürür, zaten sıralamada da daha üst sıradalar hıh:)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
len restlilerle aramız zaten limoni dur bi de şimdi sana yürüyecekler verme yok ben aldım onları, sonra bizim klandan hesapları beleşe topladınız diyecekler:)

DeletedUser50201

Ziyaretçi
len restlilerle aramız zaten limoni dur bi de şimdi sana yürüyecekler verme yok ben aldım onları, sonra bizim klandan hesapları beleşe topladınız diyecekler:)

kanka rest oyunu bıraktı dıye duydum ben :D sapriyle anlastık biz bana bı hesap verıcek sapri ben sende yanına bırını al kapıscaz :D