Alarm

• Konuyu başlatan Gaara.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46345

Ziyaretçi
goguryo1 sen bizim gölgemizde büyüttüğümüz bilal değilmisin???

abi abi diye dolanıyordun etrafımızda.

genel forumlara girince sanırım özgüveniniz yerine geliyor.

kendo bırak muhatap olma takıl he de getsin:))

alarmdaki arkadaşlar sizlere de başarılar dilerim.

abi dicem tabi geçn sene 15yaşındaydım bilmiyorum çok mu garibinize giti bide ne alaka adama niye bilal değilmisin diye sordun doğan abicim onud aanlmaış değiim yerim siZin bölgenizi bölgenizde büyütemediğiniz bilalim ben saolsun metas1 en3rgy miydi neydi 2tane dallama vardı kendilerini bişey sanan 2rezve konusunda demediklerini bırkamamıştı hatırladım şimdi gene sinirlrim bozuldu :)

DeletedUser41842

Ziyaretçi
abi dicem tabi geçn sene 15yaşındaydım bilmiyorum çok mu garibinize giti bide ne alaka adama niye bilal değilmisin diye sordun doğan abicim onud aanlmaış değiim yerim siZin bölgenizi bölgenizde büyütemediğiniz bilalim ben saolsun metas1 en3rgy miydi neydi 2tane dallama vardı kendilerini bişey sanan 2rezve konusunda demediklerini bırkamamıştı hatırladım şimdi gene sinirlrim bozuldu :)

aahahaahh :) adam bana bilal diyor bilalin kendiside burda ben oynadıgım bölgede adamı geliştirmem kim beni geliştirmeyecekmiş :)) ama yakında sınır oldugumuzda görücekler simosum ve acemiyiz klanları :) herneyse cellat seninle tanışıyormuyuz nickin tanıdık geldi sanki ?

DeletedUser46345

Ziyaretçi
nicki cashonova dan aladım ben sadece w20deki cellat ile oynuyorum .) diğer wrodlerde belki sahibiyle muhabbetiniz geçmiştir :)

DeletedUser41842

Ziyaretçi
nicki cashonova dan aladım ben sadece w20deki cellat ile oynuyorum .) diğer wrodlerde belki sahibiyle muhabbetiniz geçmiştir :)

hım anladım :) valla yazdıgın iyi oldu adam yazmıs bana abi diyordun bilal değilmisin diye iftira atıyor :) benim yası 25 .. o kadar mavi köylerin arasında gaza gelmiş olmalı ama biraz eglensin şimdilik :)

DeletedUser37488

Ziyaretçi
aahahaahh :) adam bana bilal diyor bilalin kendiside burda ben oynadıgım bölgede adamı geliştirmem kim beni geliştirmeyecekmiş :)) ama yakında sınır oldugumuzda görücekler simosum ve acemiyiz klanları :) herneyse cellat seninle tanışıyormuyuz nickin tanıdık geldi sanki ?

subhanallah yav güzel kardeşim heyecanlı yapıya sahipsin ben anladım seni. Fakat sabırlı ve erdemli olup zamanı geldiğinde konuş boşuna post kasmanın anlamı yok. Alarm klanının diplomasi konusunda konuşulacak şeyler mi bunlar..

Alarm klanlarına başarılar dilerim :)

DeletedUser46345

Ziyaretçi
subhanallah yav güzel kardeşim heyecanlı yapıya sahipsin ben anladım seni. Fakat sabırlı ve erdemli olup zamanı geldiğinde konuş boşuna post kasmanın anlamı yok. Alarm klanının diplomasi konusunda konuşulacak şeyler mi bunlar..

saolun :) post kasıyım dedim asdasd :D

DeletedUser41842

Ziyaretçi

yok be üstat heyacanlı bi yapım yok çok sakinimdir . genel formada sadece simosum klanı adı geçtğinde biraz fazla yazıyorum çünkü çok sallıyorlar... ama haklısın alarm klanı baslıgı altında yazılacak konular değil bunlar ... alarm klanı beni mazur görsün alarma başarılar..

DeletedUser

Ziyaretçi
Sorun yok arkadaşlar teşekkürler başarı dilekleriniz için :)

DeletedUser

Ziyaretçi
mucuh olarak alarm klanının tum savaşlarını kazanacagını dusunuyorum. bol şans alarmmm ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
antares gazabindan koruyun kendinizi

baba sultan

saygilarimla

adam haklı dagılın beyler...!

bayanlar sizler kalabılırsınız...:)

buda dıplomasının son hali ne ka kötü ne ka kötü :(

Düşmanlar

ANTRS bitir
*ANTRS bitir
VUSLAT bitir
ACMYZ bitir
ANTRES bitir
ACMYZZ bitir
@CMYZ bitir
VUSLT2 bitir
TUGRA bitir
TUGR A bitir
ANTRS* bitir
@NTRES bitir
TUGR@ bitir
ANTARS bitir
ANTRS_ bitir
VUSLT3 bitir
ANTRS- bitir

DeletedUser46345

Ziyaretçi
:) bu bayanlara takıntın var hyelrade uğur abi :) anlamıyorum muhabbetiniz hep kayıyo otaraflara ne olursa olsun ama espriyi tutum okulda yaprım arkilerin yanında :)

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür abinede takıntım var onuda belırtseydın :D bilalim canım kardesım bayanlara takıntılı olmayıpta gıdıp emıremı takılak :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
bu alarmın tugra vedevuzlat bölgesıylen alaksı yok bu diploasi ne iş allah allah :) bu araada savaşlarınzıda başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
bu alarmın tugra vedevuzlat bölgesıylen alaksı yok bu diploasi ne iş allah allah :) bu araada savaşlarınzıda başarılar

abi kacgelimi siz gittikten sonra 14 de biraz hırpaladıydık onun rovanşını alcakmış ondna savaş açtı .))