Alarm

• Konuyu başlatan Gaara.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46410

Ziyaretçi
evet acemiyiz ama acemiliğimiz farklı gelir sana kaldıramayabilirsin :D zamanını bekliyelim karsı karsıya geleceğiz

goguryo1 sen bizim gölgemizde büyüttüğümüz bilal değilmisin???

abi abi diye dolanıyordun etrafımızda.

genel forumlara girince sanırım özgüveniniz yerine geliyor.

kendo bırak muhatap olma takıl he de getsin:))

alarmdaki arkadaşlar sizlere de başarılar dilerim.

DeletedUser41842

Ziyaretçi
evet acemiyiz ama acemiliğimiz farklı gelir sana kaldıramayabilirsin :D zamanını bekliyelim karsı karsıya geleceğiz

sen kimsin sana abi abi diyormusum arkadasım bak ben burda oyund dalgamı geçiyorum karekterinize laf atıcak yada yalan şeyler yazacak kadar karektersiz değlim . sanada bunu tavsiye ederim seni tanımam w20 den önceki oynadıgım bütün wordlerde abilerim dostlarımla klan kurup oynadım yası büyük ve tanıdıgım kişilere abi derim kendimden büyük insana abi demem çok normal siz büyüklerinize nasıl hitap ediyorsunuz bilmiyorum, sonuçta karekteri değişik olan birçok insan var...ama sana yalvarıyormusum yok bilalalmısım sen beni baskasıyla karısstırdın ben seni tanımyorum bile :) hafan karısmıs seni hangi wordde benimle oynadın ???????

goguryo1 sen bizim gölgemizde büyüttüğümüz bilal değilmisin???

abi abi diye dolanıyordun etrafımızda.

genel forumlara girince sanırım özgüveniniz yerine geliyor.

kendo bırak muhatap olma takıl he de getsin:))

alarmdaki arkadaşlar sizlere de başarılar dilerim.

sen kimsin sana abi abi diyormusum arkadasım bak ben burda oyund dalgamı geçiyorum karekterinize laf atıcak yada yalan şeyler yazacak kadar karektersiz değlim . sanada bunu tavsiye ederim seni tanımam w20 den önceki oynadıgım bütün wordlerde abilerim dostlarımla klan kurup oynadım yası büyük ve tanıdıgım kişilere abi derim kendimden büyük insana abi demem çok normal siz büyüklerinize nasıl hitap ediyorsunuz bilmiyorum, sonuçta karekteri değişik olan birçok insan var...ama sana yalvarıyormusum yok bilalalmısım sen beni baskasıyla karısstırdın ben seni tanımyorum bile hafan karısmıs seni hangi wordde benimle oynadın ???????

DeletedUser

Ziyaretçi
neyi amaçladın ikisinede aynı şeyi yazmakla pek anlamadım :( ikisi farklı şeyler diyo halbuki

DeletedUser

Ziyaretçi
uğur ile isa w21 de bir klan kursun ve oynasınlar.. talep bu yönde..sabırsızlıkla bekliyoruz...

DeletedUser42651

Ziyaretçi
bu düşmanlara antares klanı da eklenmiştir. savaşımız hayırlı olsun.

DeletedUser631

Ziyaretçi
acemilerin kazanması dileğiyle iki tarafa da başarılar...

Tahsizkral forvet oynicek burda :D :D

Acemiler klanın bir çok oyuncusunu tanıyorum fakat burda mesafe problemi var yakın olsalardı favorim ACEMİLER.

DeletedUser

Ziyaretçi
uğur ile isa w21 de bir klan kursun ve oynasınlar.. talep bu yönde..sabırsızlıkla bekliyoruz...

reyiz bak bu guzel fıkır he ben hıc klan kurmadım :D ama bi klan kurmaya kalkarsam asla isayı almam :D sn gelırsen ayrı sana gurban olurum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
antares gazabindan koruyun kendinizi

baba sultan

saygilarimla

DeletedUser

Ziyaretçi
gazab gazab dediğiniz nedir ki biz sizi uyutmamayı göze almışız :)

Despiden emire öpücükler