Alarm

• Konuyu başlatan Gaara.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
İlk savasımız basladı bize savas acan arkadaslara canı gonulden basarılar dılıyorum seviyeli ve düzgün bi savaş olması dılegıyle :) birbirimizi kırmazsak sevınırım arkadaslar kucuk dusurucu asagılıyıcı kelımeler kullanmayalım :)

TUGRA
@CMYZ

Not : SiTe54 sana küstüm ben :(

DeletedUser42651

Ziyaretçi
hayırlı olsun :) bunla sınırlı kalmaz, birkaç klan daha savaş açar sanırım :)))))

DeletedUser46345

Ziyaretçi
hayırlısı ben gülüm:) acmyz olduna göre simosm mun eklenmesi yakındır sevindim :) w15 GURBET

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Acymz klanının bu tutumu nedir böyle. Her klana savaş mı açılır,daha köy alımları başlamamış etmemiş.

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Serhat başkan bu aralar bana yakın muamele çekiyor. O gün nasılsın isacim bugün canın sıkkın değil demi dedi :D moralmen yüksek tutmaya çalışıyor beni gurban olduğum :D

DeletedUser46601

Ziyaretçi
Acymz klanının bu tutumu nedir böyle. Her klana savaş mı açılır,daha köy alımları başlamamış etmemiş.

klandan 3-4 kişi ilk misini basmadan savaş ilan etmeye ben de karşıyım
Ama acmyz-stan-dehset klanlarının tarzı oldukça farklı
onları gördüğüm her dünyada erkenden pek-çok klana savaş ilan ediyorlar. Üstelik öyle ya da böyle altından da kalkıyorlar. genel anlamda tarzları hoşuma gitmese de laf diplomasiye gelince takdir etmemek elde değil.

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat başkan bu aralar bana yakın muamele çekiyor. O gün nasılsın isacim bugün canın sıkkın değil demi dedi :D moralmen yüksek tutmaya çalışıyor beni gurban olduğum :D

onun ben yaradanına gurban olurum :D ama benım anlamadıgım senı nasıl o klanda tutabılıyo :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlısı be gülüm , yanlız savaş ilanları

'kacgelim'

Vatandaş 14 ün rovanşını alma derdinde de maç 6-0 bitti 7 tane atması lazım :))

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Bende onu düşünüyorum da kurucuydum, yönetici oldum ardından normal üye. Galiba muhtemel bi klandan ihraç ile karşı karşıya kaldım kanka :D site başkan beni sevmiii :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Şuan içimde bir kıpırtı , önüne gelen savaş açıyor :D yok mu arttıran diyesim geldi

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlısı be gülüm , yanlız savaş ilanları

'kacgelim'

Vatandaş 14 ün rovanşını alma derdinde de maç 6-0 bitti 7 tane atması lazım :))

bu senın dedıgın sabrinin TTArenadan şükrü saracogluna gol atması gıbı bıse :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayrıntılar
İttifak KIRMIZI ALARM
Rakip STAN-ACEMİYİZ
Rütbe DURUN LAAAA
Başla bugün saat 19:03:49
Son: ---
Süre 0:01:42
Forum başlığı
Açıklama Durun la bi tane de bi açak vicdansızlar :)))

Dayanamadım :D

DeletedUser42651

Ziyaretçi
ahahhah aç kanka, 1 tane daha aç kafana göre :DDD

DeletedUser

Ziyaretçi
:D :D basımın belası sezer madem savası acmıs bizede katılmak düşer

DeletedUser42651

Ziyaretçi
VUSLAT klanını da ekleyelim arkadaşlar savaş açanlar arasına :))

DeletedUser

Ziyaretçi
:D :D basımın belası sezer madem savası acmıs bizede katılmak düşer

tabi tabi buyrun arkadaslar sizlerede basarılar dılıyorum :) önümüzdekı hafta ıcı bı gun pes turnuvası yapıcaz arkadaslarla iskenderıne istersenız orayada katılın :) buyuk ıhtımal hesap despi ye kalıcak :D