Alarm

• Konuyu başlatan DeletedUser36427
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Lan 3-5 çaylaktan bi klan kurmussunuz adını da alarm koymussunuz sans eseri bi serverda biraz isim yapmıssınız burda saga sola ahkam kesıyonuz ..:D ugurcugum sen üstüne alınma kankam ..:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka bırak despi kim ya ..:D adam delikanlı eyvallah ona sözüm yok ama oyundan anlamıyor ..:D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Bu devirde delikanlı olmak herkesin harcı değildir oyunun erbabı bile olsa :)

DeletedUser

Ziyaretçi
DESPİ yani özgürde delikanlı karakterli bi kardeşim olduğu için benimle ARKADAŞ zaten ..:D her delikanlı , karakterli insan benim arkadaşım olucak diye bişey yok tabi ama şu oyunda tanımadığım bi sürü insan var senin gibi simam kardeş.:D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
DESPİ yani özgürde delikanlı karakterli bi kardeşim olduğu için benimle ARKADAŞ zaten ..:D her delikanlı , karakterli insan benim arkadaşım olucak diye bişey yok tabi ama şu oyunda tanımadığım bi sürü insan var senin gibi simam kardeş.:D

Hafiften bi gerilim hissettim konuda amacım germek değil :) az buçuk bende tanırım özgürü o yüzden yazdım :) Tanışalım tabi problem yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yok gerilim yok hitap tarzım bu şekilde ..benden yana da bi problem yok.:D

DeletedUser

Ziyaretçi
heheh :)) seviyorum sizi

fatih çok konuşma alırım anahtarını 16 da lütfen benide aranıza alın diyen ben miyim lan şimdi geliyorsun burda bıdı bıdı ediyosun

DeletedUser

Ziyaretçi
sen nerden cıktın lan sen kımsın tanıyamadım ..:)
16 da benım sayemde klan oldunuz la ..:D ben gelene kadar mehmet az aglatmadı sızı ..:DDDDD
neysekı ben geldım de benım sayemde serverda sözü dinlenen bi klan oldunuz..:D

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahahahaha güldürdün beni cazonova :D yürü git lan kız peşinde koşmaktan oyun mu oynuyordunuz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
senkimsin lan soylesene ..soylede daha fazla güldürmiyim seni..:D
ayrıca oyun oynamamıs halımız bile yetti server a .:)

DeletedUser43232

Ziyaretçi
:) fatih abiben uzun süre alarm klanına sınır haledeyken farklı klanlarda bulunmuş birisiyim ben şahsen alarmdan önce senin ismini duydum muhteşem bi oyuncusun fakat alarmın içine girdikten sonrada her üyenin senden çok farklı olmadını gördüm neyse selamlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
eyvallah abim ama bu alarmda iş yok ya bakma sen onlara..:D içlerinde bi ugur var saglam oyuncu gerisi yalan .:DDDD sen kimsin bu arada valla kusura bakma tanıyamadım.:(

DeletedUser

Ziyaretçi
ipucu olarak 'hayatı despih yapmış sallıyormuş' yazacaktım iğrenç olduğunu farkedince vazgeçtim :D