Alarm

• Konuyu başlatan DeletedUser36427
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36427

Ziyaretçi
beyoglu daha savaşa sokucağın klan varmı :) biz şuan 9 klanla savaştayız sizin gibi tek düşmanımız yok. sadece bu dünyada da yokuz yıkarsan tebrik ederim ama yıkılırsan bahane bulma tebrik et ceketini al git :)

DeletedUser39238

Ziyaretçi
6 TURAN IMPARATORLUGU 1,11 Mil.

21 KIRMIZI ALARM 715.733

neyin kafasını yaşıyosunuz siz Allah aşkına:)))) k44 deki klana savaş aç sen:d sonra bilmem kaç tane klana savaş açtım diye konuş:D:D:D

6 TURAN IMPARATORLUGU 1,11 Mil.

18 KIRMIZI ALARM 912.879

buda toplam asker kesme:)

9 TURAN 9.385 3 0 3 80.439 110.328

11 ALARM 6.935 3 4 0.8 55.318 59.465

Buda savaş istatistikleri..

Daha öle boş yere ezik büzük klanlarada savaş açmadım SIRF SAVAŞ İSTATİSTİKLERİ için:)))

senin savaş istatistiklerin eskiden kalma herhalde

İstatistik
Hepsi Klanlar Oyuncular
Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Yendiğin rakip sıralaması (Saldıran) Yendiğin rakip sıralaması (Savunan)
1 Rakip 4 4 70.767 126.480
2 İttifak 4 4 81.485 67.243

2 ay öncesinde kopyala yapmıştın şimdi yapıştırımı yapıyorsun :) :) :) ben kimseye savaş açmam valla millet kendi açıyo savaş aynı sizin gibi sonrada alarmla savaşıoz lütfen savaşa girin diyolar aynı sizin gibi :)

DeletedUser39238

Ziyaretçi
be-quiet

1 KIRMIZI ALARM 3 4 61.651 56.415
2 TURAN IMPARATORLUGU 2 0 37.680 98.657

ben bunu bilrim...Yukarıdaki istatistikler klanlar genel savaşından . klan toplam asker kesme sayısından basetmişim demi:) daha bunu anlayamamışsın:)) neyse sorun bende açıklamam lazım

ALARM - alioktay 30.12.2012 tarihinde saat 21:51Teşekkürler Alıntı
Turan klan ı bana op düzenliyor acil destek ihtiyacım var 25 tane saldiri ciktilar gercekten saglam op duzenliyorlar taktir etmek lazim özellikle yakın olan arkadaşlar destek çıkarsa iyi olur teşekkürler

ALARM - alioktay 30.12.2012 tarihinde saat 22:53Teşekkürler Alıntı
SADECE BİR YADA İKİ KİŞİYE OP OLUYOR LAKİN KİM OLDUGU BELİRSİZ KİMİN ALACAGIDA MECHUL KOYLERİ OLDUKCA İYİ ORGANİZE OLMUŞLAR TEBRİK ETMEK LAZIM ADAMLARI

senin kendi adamların dahi bizi anlamışda sen anlamamışsın hala sanırım:))

beyoglu 01.01. tarihinde saat 23:22
Arkadaşlar ALARM klanı 5-6 kişilik bi liste yapmış fake attırıyor. aşağı yukarı tahmin ettim fakelenenleri..

Yanlız gelen fakeler çok amatörce atıldığından dolayı herhangi bir sorun yok..

Mis yada kamikaze gören olursa bana haber etsin hemen..

Sirkülerdir Cevap yazmayınız..

buda benim sirkülerim:)))

ALARM - legendrapi bugün saat 01:02 Teşekkürler Alıntı
mtttt adlı oyuncu şunu yazdı:
Şu bilgileri doğru düzgün verseniz ne güzel olurdu. Kami yollayanları tespit edip köyleri hazır boşken saldırıcılarla köylerine zarar verirdik falan????

senin dediğin hayal.
fake yiyenlerde misli saldırı alıyormuş gibi destek istiyor çoğu zaman.
eee sonuç savunmayla uğraşırken saldırı yapılamıyor. fake atılamıyor.
gerçek saldırı alan savunulamyr.

ALARM - CEZA-FAN.COM 30.12.2012 tarihinde saat 22:57Teşekkürler Alıntı
ali abi bogle gıderse tum koylerı alırlar bızım zaten yavas yavas kaybedıyoruz koylerı hayırlısı bakalım ne olacak.

Sen git üyelerine sor ne olcaz biz diye. sonra yaz...

nese savaş sonucunda konuşuruz.. savaş esnasında bu tip sohbetler saçma hal alıyor:))

Başka bişe yazılmayacak buraya... Basaşarılar dilerim:)

DeletedUser36427

Ziyaretçi
klanımdaki her adam oyunu bilcek diye bir şey yok aynı seninkisi gibi. yeni bir world puan basan 3k puana oluyor. azcık da asker basan kral oluyor aynı senin gibi

25 saldırıya iyi organize olup tebriik ederim diyenin köyü 1 gram umrumda değil bugun gitmese yarın giderdi o köy aynı sana olcağı gibi :)

15 dede böyle konuşuyordun sen sonra köyünü almadı insafsızlar 100 puana düşürdü yazıktır yapmayın dedim de olmadı

DeletedUser39238

Ziyaretçi
15. dünyada bilen bilir sanırım..

tek başıma açtım hesabı tek başıma kestiğimi kestim ve ardından köyü yıktım..bana maval okuma..

beyoglunda 15. dünyada kaç tane savunmada asker kesimim var??

1 tane bile saldırı almadığım dünya köyümü yıktılar:DD::DD:D:D:D:D:D

neyse yorum yok:d

DeletedUser39238

Ziyaretçi
oyun bilgini görmüş oldum bölecee:D:D

helal olsun sana neyse..16 da karşımdasın buyur gel....

DeletedUser36427

Ziyaretçi
oyun bilgimi merak ediyorsan 14 den herhangi bir oyuncuya despi de sadece sana kim olduğumu anlatırlar uzun uzun. benim klanımdaki birine yazarsan fazla överler sen düşmanın kurucusuna yaz istersen onlarıda tanırım onlarda beni tanır senin gibi kin ve hırs uğruna savaşmayız oyun zevkli olsun diye savaşırız

16 dada uzaksın işte zaten sen niye konuşuyorsun ki sizde hepinizi ezecemden başka savaşan adam yokki anca millete fake attır destek attır sonra köyünü casusla bahaneni hazırla köyünü al :)

DeletedUser39238

Ziyaretçi
Paşazadem benimmm.. tamam mükemmelsin sen.... 14 ede baktım az önce.. savaş istetistiklerinde hiç bişe yok..

w6--beyoglu
w12--be-quiet

bunlar dışında w16 da gerçek anlamda oynuyorum

uzaksak yakınlaşırız problem yok.Herşey zamanla olur

Dyorsun ya sadece hepinizi ezecem savaşıyor diye... Yahu siz koca klan benim 1 oyuncumla başa çıkamıyorsunuz bide biz girsek ne olur merak ettim...

sizin tüm klanınız savaşıyorda asker kesmeniz neden bizim 3/2 miz kadar.. oyuncularınız hala fake atmayı bilmiyor

az önce bi kamikazeninz daha patladı gitti.. kime saldıracağınız apacık ortada oluyor her zaman

YORUM YAZMIYORUM ARTIK İĞNELEYİCİ LAFLAR SÖYLEYİPDE TEŞVİK ETME!
Laf değil icraat göster bana.. fake atabildiğinizi göreyim gelir yazarım ok..

hadi bb

DeletedUser36427

Ziyaretçi
eski dünyalarla ilgili konuşmuyorum seninle cevapta vermiycem tanıyan tanıyor zaten

1 Rakip 4 4 70.767 126.492
2 İttifak 4 4 81.485 67.243

matematikte zayıf arkadaşta :) :) :) sen savaşa mı girebilirsin yakından kendi oyuncunu toplarsın anca hepinizi ezecemede gazı verirsin o savaşır durur

şimdi fake olayına gelelim senin iyi fake den kastın 5 saldırı 1 destekmidir. fake atan adamın 2k puan ne ara 5 misi bastı adama bunu sorarlar önce

2. soracağım şey millete fake attırıp kendin ve klandaki yüksek puanlı oyuncuların neden atmıyor diye sorarlar şahına üzülüyosan madeni gönderem ben sana da fake at azcık. milleti kullanmayın kendiniz atın önce fakeleri kendi klanını toplamaktan düşmana fırsat kalmıyo demi ama :) :) garip oyuncularsınız size bu oyunu kim öğrettiyse onunla konuşmak lazım aslında daha yaptığınız çok şey var da bazılarına sözüm olduğu için ağzımı açmıyorum

hadi şimdi eyv

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar klan tanıtımı savaş başlığı tartışmasına dönmüş. Başarılar her ikinizede....

DeletedUser

Ziyaretçi
be quiet

alarm klanı hala worldde sen nerdesin güzel kardeşim :))

DeletedUser

Ziyaretçi
güldüm ya biz hiç yıkılmadık da ne turan kaldı ne bişey be queit 3 ay önce yıkılmışız gibi ne oldu yazmış :) olan oldu geçmiş olsun size tekrar kurdunuz da yine bişey olmaz sizden oyun oynamayı bilmiyorsunz çünkü

DeletedUser23369

Ziyaretçi
Alarmcılar w19 u unutmayın yakındır açılması duman olacak heryer herkesi bekliyorum...