Alarm

• Konuyu başlatan DeletedUser36427
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36427

Ziyaretçi
W 14 alarm klanından sağlam tanıdığım bildiğim oyuncuları w16 ya getiriyoruz

w14 den zaman bulabilirsek 16 da da oynıyacağız

Herkeze başarılar şimdiden

DeletedUser

Ziyaretçi
Özgür abi renk katacaksınız başarılar şimdiden :)

DeletedUser36427

Ziyaretçi
sağolasın :)) inşallah yalansız dolansız bir world olur

DeletedUser

Ziyaretçi
sağolasın :)) inşallah yalansız dolansız bir world olur

abi buna ihtimal verebiliyosan sen cidden pollyannacılık yapıyosun :) bunu kötü manada demiyorum yanlış anlama ama bu dünya da 180 günün ardından bir klan dünyanın %60 ını ele geçirmesi durumunda w yi sonlandıracak, anlaşmalı köy alımıda suç değil :) şu duruma baktığımızda opların müdahaleleri, oyuncuların tutumları çok fena bir dünya olacak.... Bir çok dünyada öyle yada böyle bulundum ama bu dünya en alengirli oyunlarn döndüğü dünya olacak gibi geliyor bana ....

Ama Allah'tan ümit kesilmez :) İnşallah güzide bir dünya olarak kalır :D

DeletedUser36427

Ziyaretçi
abi buna ihtimal verebiliyosan sen cidden pollyannacılık yapıyosun :) bunu kötü manada demiyorum yanlış anlama ama bu dünya da 180 günün ardından bir klan dünyanın %60 ını ele geçirmesi durumunda w yi sonlandıracak, anlaşmalı köy alımıda suç değil :) şu duruma baktığımızda opların müdahaleleri, oyuncuların tutumları çok fena bir dünya olacak.... Bir çok dünyada öyle yada böyle bulundum ama bu dünya en alengirli oyunlarn döndüğü dünya olacak gibi geliyor bana ....

Ama Allah'tan ümit kesilmez :) İnşallah güzide bir dünya olarak kalır :D

bakalım artık hayırlısı sende haklısın :)))

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Bu world w14ün havasını solumuş adam dolu , ordan gelipte hiç kimse temiz kalamaz , yinede başarılar.

DeletedUser36427

Ziyaretçi
Bu world w14ün havasını solumuş adam dolu , ordan gelipte hiç kimse temiz kalamaz , yinede başarılar.

çok şükür ordada temiz kalmaya çalıştık burdada aynı şekilde devam etmeyi düşünüyoruz ama haklısın gördüğüm en saçma world lerdendi her hafta hesap sileyim diyorum da dostluklar işte :) iyi dilekleriniz içinde teşekkürler

DeletedUser631

Ziyaretçi
sen hesap silemezsin abi :D yasak sana :D

bu seferlik ne kadar yanınızda olamasamda bu oyundaki en esaslı AİLEM'e başarılar :) hep yanınızdayım

DeletedUser39833

Ziyaretçi
alarm klanlarının kadrosundan gelecek kaç kişi var peki buraya? ve aynı anda iki dünyada mı oynayacaksınız

DeletedUser36427

Ziyaretçi
evet 2 dünyada oynamayı düşünüyoruz. kadrodan 10-15 kişi var diğer arkadaşlarımız kişisel muhabbetimiz olan ve tanıdığımız aktif oyuncuları çağırdık.

teşekkürler banshee

peeh alarmmış diyen gaarada alarmcıdır bu arada böyle oyunlara gelmeyin :D

DeletedUser38385

Ziyaretçi
Bu arada tüm w16 daki klanlara basarılar dilerim alarm hariç :)

DeletedUser36427

Ziyaretçi
eeeh daha öncede söyledim benim ahımı alırsan olcağı buydu :D şekersin yinede işte seviyoruz seni :D

DeletedUser38385

Ziyaretçi
sımdı bu benım alarm klanındakı yetkım ne olcak ben ona gore takılim despi :)