Alarm vs ceset ve diğerleri

• Konuyu başlatan DeletedUser53623
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser240

Ziyaretçi
ben buyuk oyuncuyum aslında bir adım öteyi görebiliyorum bundan sonra tw 2 ye beklerim herkezi sıktı artık boş savsatalar iki klanada başarılar.....

DeletedUser47241

Ziyaretçi
şu anda alarmdan 3köyüme mis geliyor 450 fake geliyor...1. köyüme 3mis saat 7.15te mapa-gundik diye bi oyuncu tam ismini bilmiyorum ondan geliyor son misi ares42 süreyi kaçırdı 10.15te geliyor...diğer köyüme saat 07.02 de ashley tarafından 4mis geliyor hemen önünde ashleyn 8klık köyünden ordu geliyor..diğer köyüme yorgunumustam isimli oyuncudan 4mis geliyor saat 07.13....diğer kocaarslanahmet efsane0101 yakamoz42 angelke diğer ismini hatırlamadığım bi kaç oyuncu..neredeyse tüm misleriniz yakalandı köylere destekler yığıldı destekleyemediklerimize mis araları yapıldı..her ihtimale karşı kaybedeceğmiz köyler için mislerimiz hazırlandı ordularımız hazırlandı saldırıları atlatana kadar köyden uzaklaştırıldı..yani söyleyeceğim alarm klanı opta başarısız oldu...FAKAT ALARM İÇİN HERŞEY DAHA BİTMEDİ DELİKANLI ALARM CESET KLANINI KOMPLE ŞİKAYET ETTİ...!! HAKSIZ YERE 26 PUANDAKİ Bİ HESAPLA AĞ PAYLAŞIMI YAPTIĞIM İÇİN (EV ARKADAŞIM KENDİSİ OYNAMAYIDA BİLMEZ SIRF CEZA YEMEYELİM DİYE ORTAK AĞ PAYLAŞIMI YAPILDIĞI HALDE) HAKSIZ BİR ŞEKİLDE CEZA YEMİŞ BULUNMAKTAYIM..MERTCE Bİ SAVAŞ OLMASINI DİLERDİM FAKAT SAVAŞ BAŞINDAN BERİ BU OLAYLAR DEVAM ETMEKTE..KÖYÜME GELEN BÜTÜN MİS SAATLERİNİZİ YUKARIDA BELİRTTİM ARKADAŞLARINIZA SORARAK TEYİT EDEBİLİRSİNİZ..BUNA RAĞMEN YAPMAM GEREKEN MİS ARALARINI YAPAMADIĞIM İÇİN KÖY KAYBEDİCEM..SALDIRIYA KAPALI CEZA ALDIĞIM İÇİNDE MİS ARASINI KİMSE YAPAMAMAKTA..ŞİMDİ ÖZELLİKLE DESPİ SANA SORUYORUM (KİŞİSEL BİR SORUNUM YOK SADECE YÖNETİCİ OLDUĞUN İÇİN KLANIN ADINA SANA SORUYORUM) BU MERTÇE Bİ SAVAŞMIDIR ?? BEN 24SAATTİR UYUMAMIŞIM 450 TANE FAKE TEMİZLEMİŞİM BÜTÜN HESAPLAMALARIMI YAPMIŞIM MİLLETE MİS ARANI YAPARIM DİYE SÖZ VERMİŞİM KÜÇÜK DÜŞMÜŞÜM..ADALET BUMUDUR..?? SİZİN SAVAŞ BUMUDUR ?? SİNİRİM VE SİTEMİM KİŞİSEL DEĞİL KİMSE ÜSTÜNE ALINARAK CEVAP YAZMASIN..

ağlamayı kes öncelikle. bizde ceza aldık bu oyunda kaç kere ? her ceza alan operatörlere laf atıyor yok tarafsınız iblmem nesiniz o ayakları geç. sen misleri kessen nolacak 30 tane köy verdiniz hepsini engellicekmiydin ? baştan beri bizim rakibimiz oldugunuzumu düşünüyodunuz ? biz buraya dünyayı kapatmaya geldik önümüzdeki engeldiniz sadece o engelde bu opla baya hasar aldı hatta yıkıldı. şimdi ağlicanıza gidin kendi seviyenizde rakip bulun onla oynayın. BİZE 1 AY ÖMÜR BİÇENLER 1 AYDA YALAN OLDULAR. ALARM size 10 gömlek büyük geldi..

DeletedUser7074

Ziyaretçi
size reklam yapmayın demedım mı ben aglatıyonuz adamları

DeletedUser17537

Ziyaretçi
İssizde herkesle yarisrim aktif adam gormemsiniz daha sizi:)

DeletedUser47241

Ziyaretçi
Alarm klanını tebrık ederım.Herkes bu savası Ceset den yana düsünüyordu favorinin ne kadar önemsiz bısey oldugunu tüm worlde gösterdiniz..

ustam bu savaşda favoride bizdik kazananda bu algıyı sana ceset oyuncuları yaratmıs sanırım oyk 1 ay ömrünüz var felan bu oyunda azçok alarm ı tanıyan bu savaşın çok zorlanmadan biteceğini biliyordu :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Alarm klanını tebrık ederım.Herkes bu savası Ceset den yana düsünüyordu favorinin ne kadar önemsiz bısey oldugunu tüm worlde gösterdiniz..

bu CESETi favori olarak görenler var diye savaş açmıştık ama tiyo yanlış çıktı :D

JrFly

Dük
One biçim bir istatistiktir aman tanrım didim :D

vestelin 5 liradan 7 liraya cıkması gibi olmus :D:D:D

DeletedUser53623

Ziyaretçi
reyisssssss vur de vuralım, öl de ölelim :D

çok fena vuruyoruz la, yine harda başladık :) 6.30 da yattım 30 dakka daha dayanamadım 7.30 a kurdum saati kalktım baktım her yer mavi mutlu son dedim vurdum kafayı yattım yine :) :)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
çok fena vuruyoruz la, yine harda başladık :) 6.30 da yattım 30 dakka daha dayanamadım 7.30 a kurdum saati kalktım baktım her yer mavi mutlu son dedim vurdum kafayı yattım yine :) :)

ben patladım kanka :D kurucu kendi köyünü o kadar desteklemez valla, insan mis arası yapar :D sana mis atsalar ben mis arası yaparım, üyelerimi düşünürüm, ki sen de öyle yaparsın :D ama neyse sonra alırık sıkıntı değil, misler hazır nereye atıyok, ama ordu kalmadı eheheh gasşkjflhgl

DeletedUser37153

Ziyaretçi
şu anda alarmdan 3köyüme mis geliyor 450 fake geliyor...1. köyüme 3mis saat 7.15te mapa-gundik diye bi oyuncu tam ismini bilmiyorum ondan geliyor son misi ares42 süreyi kaçırdı 10.15te geliyor...diğer köyüme saat 07.02 de ashley tarafından 4mis geliyor hemen önünde ashleyn 8klık köyünden ordu geliyor..diğer köyüme yorgunumustam isimli oyuncudan 4mis geliyor saat 07.13....diğer kocaarslanahmet efsane0101 yakamoz42 angelke diğer ismini hatırlamadığım bi kaç oyuncu..neredeyse tüm misleriniz yakalandı köylere destekler yığıldı destekleyemediklerimize mis araları yapıldı..her ihtimale karşı kaybedeceğmiz köyler için mislerimiz hazırlandı ordularımız hazırlandı saldırıları atlatana kadar köyden uzaklaştırıldı..yani söyleyeceğim alarm klanı opta başarısız oldu...FAKAT ALARM İÇİN HERŞEY DAHA BİTMEDİ DELİKANLI ALARM CESET KLANINI KOMPLE ŞİKAYET ETTİ...!! HAKSIZ YERE 26 PUANDAKİ Bİ HESAPLA AĞ PAYLAŞIMI YAPTIĞIM İÇİN (EV ARKADAŞIM KENDİSİ OYNAMAYIDA BİLMEZ SIRF CEZA YEMEYELİM DİYE ORTAK AĞ PAYLAŞIMI YAPILDIĞI HALDE) HAKSIZ BİR ŞEKİLDE CEZA YEMİŞ BULUNMAKTAYIM..MERTCE Bİ SAVAŞ OLMASINI DİLERDİM FAKAT SAVAŞ BAŞINDAN BERİ BU OLAYLAR DEVAM ETMEKTE..KÖYÜME GELEN BÜTÜN MİS SAATLERİNİZİ YUKARIDA BELİRTTİM ARKADAŞLARINIZA SORARAK TEYİT EDEBİLİRSİNİZ..BUNA RAĞMEN YAPMAM GEREKEN MİS ARALARINI YAPAMADIĞIM İÇİN KÖY KAYBEDİCEM..SALDIRIYA KAPALI CEZA ALDIĞIM İÇİNDE MİS ARASINI KİMSE YAPAMAMAKTA..ŞİMDİ ÖZELLİKLE DESPİ SANA SORUYORUM (KİŞİSEL BİR SORUNUM YOK SADECE YÖNETİCİ OLDUĞUN İÇİN KLANIN ADINA SANA SORUYORUM) BU MERTÇE Bİ SAVAŞMIDIR ?? BEN 24SAATTİR UYUMAMIŞIM 450 TANE FAKE TEMİZLEMİŞİM BÜTÜN HESAPLAMALARIMI YAPMIŞIM MİLLETE MİS ARANI YAPARIM DİYE SÖZ VERMİŞİM KÜÇÜK DÜŞMÜŞÜM..ADALET BUMUDUR..?? SİZİN SAVAŞ BUMUDUR ?? SİNİRİM VE SİTEMİM KİŞİSEL DEĞİL KİMSE ÜSTÜNE ALINARAK CEVAP YAZMASIN..

Bana gundik diyen klavye delikanlısı 7 de burda olacağını yazmışsın nereye kaçtın.gelde şu opun sonucunu konuşalım...

DeletedUser53623

Ziyaretçi
ahahahahahah bülent abi gundiği farketmemiştim ben :D

DeletedUser42651

Ziyaretçi
bülent abiiiiiiiii sakin ol eheheheh :D harbi gundik demiş ben de fark etmedim yoksa sert cevap verirdim :D :D

DeletedUser37153

Ziyaretçi
Ayrıca vereceğinizi anladığın köy olunca klandan o oyuncuyu atanda her türlü çamuru yapanda sizin klanınız...bu kadar istetisliklerden korkmayın lütfen....