Alarm vs ceset ve diğerleri

• Konuyu başlatan DeletedUser53623
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser9725

Ziyaretçi
ahahaha harbiden bende yeni fark ettim :D:D
Bülent abi klavye delikanlısı bile olamıyorlar baksan tuşlara basarken eller titriyor acaba needeennn :::::cool::::

DeletedUser37153

Ziyaretçi
lzg22B.jpg
[/url][/IMG]

DeletedUser53236

Ziyaretçi
cani senle w14 de oynamışmıydık ?

eyvallah bu arada =)

Galiba oynamistik :) Ceset klanı bence kimseye suc bulmadan kendı tarafına baksın nerde yanlis yaptigini cok sevdigim oyuncular var ve ıyı kı tanımısım dedıgım ama yönetimin cok yanlis hareketleri sonları oldu tahmin ettigim süre dogru cıktı tekrar Alarm klanını tebrik ederim Cesetde kendınce biseyler yapmaya calısan oyuncuların emeklerini bi kez daha tebrık etmek isterim buradan herkese iyi oyunlar ..

DeletedUser53623

Ziyaretçi
Evet hatırladım ya gaddar klanının içindeydin baya uğraştıydık :)

bulmadanı bırak bulmasın zaten :) iddaa ettikleri şey biz operatörleri tanıyormuşuz böyle bir mantık mı var, bunlar eski bahaneler klişe şeyler yenilgiyi hazmetmeleri için daha yaratıcı olsunlar en azından.

DeletedUser53236

Ziyaretçi
Evet hatırladım ya gaddar klanının içindeydin baya uğraştıydık :)

bulmadanı bırak bulmasın zaten :) iddaa ettikleri şey biz operatörleri tanıyormuşuz böyle bir mantık mı var, bunlar eski bahaneler klişe şeyler yenilgiyi hazmetmeleri için daha yaratıcı olsunlar en azından.

Dediginiz gibi, bunlar eski aliskanlıklar ve eski bahaneler acıkcası bükemedigin eli öpmek zorundasın bu da böyle bırsey ..

DeletedUser53744

Ziyaretçi
dürüst bir savas olsa cok zevklı gecerdı ama bi oyun ıcın kısılıgınden vazgecenler var boyle kısıler artar devir degisiyo herkes farkında o yuzden bu tur oyunlar artık zevk vermıyor :(((

DeletedUser47241

Ziyaretçi
dürüst bir savas olsa cok zevklı gecerdı ama bi oyun ıcın kısılıgınden vazgecenler var boyle kısıler artar devir degisiyo herkes farkında o yuzden bu tur oyunlar artık zevk vermıyor :(((

sanırım cesettensin sen :) leş koktu buralar hafifden ikile :) başka bahaneler yalanlar iftiraalar bulun herşey ortada baştan beri hiçbir şekilde savaşda dengeyi sağlıyamadınız 1 köy odaklı oplarla bizimi yıkacaktınız ? ağlamak yerine susun adam desinler !

DeletedUser

Ziyaretçi

dürüst savaş olmamasının nedeni kurallara uymayıp ceza alan ceset üyeleri olmasın? Sürekli savaşta yenilmeye yakın olan taraf aynı teraneleri satıyor, yok dürüst ve mertçe savaş olmadı, yok onu tanıyorsunuz yok bunu tanıyorsunuz. Arkadaş oyunun başından beri tüm çirkeflikleri yapan sizsiniz, oyuncuları ceza alan yine sizsiniz, sonrada çıkıp dürüst savaştan bahsediyorsunuz. nasıl bir kafadır bu? bir tane başarılı op yapamamışsınız savaş başladığından beri, efsane bir op yiyincede gelip burda boş boş konuşuyorsunuz. Bildiğin hakaret ediyorsunuz belkide farkında olmadan. At gözlüğünüzü çıkarın ve objektif biçimde değerlendirin durumu artık.

DeletedUser42651

Ziyaretçi
o değilde ben niye patladim ya :)

ben de patladım kanka :D 5 kamim patladı, 4 misim patladı ama 4 mis hazır eheheh :D ayrıca bana kocaarslanahmet abinin ana köyüne gittiğimi niye söylemediniz, ben misleri kamileri çıktım, sonra bi baktım kurucuya gidiyomuşum :p sonra dedim mis arası yapar, en iyisi misleri orduyu bölerek atayım falan ama çakılı savunmaya kafa attım :D :D

DeletedUser52052

Ziyaretçi
kanka ben yinede feci kesim yaptım ama :))

avutuyorum kendimi :)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
kaderimiz kanka neyse sonuçta başarılı bi op oldu :))

bide gece kafama kami yedim la kami oldugunu biliyodum ama op var diye ses etmedim :)

DeletedUser53744

Ziyaretçi
ben sız adilik yaptınız demedım bızdede olmus olabılır ben durust savasmadınızda demedım durust savas olmadı ıkı tarafında hataları vardı

ben bigfatih41 :)) cesettenım evet ama objektıf bakıyorum yınede :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Kankalar patlayin diye yazdim o koyleri size zaten :)

DeletedUser47241

Ziyaretçi
Burayı Elinde Rapor Olanlar Bir Canlandırsın Bakalım..