ALARM VS ŞİZOFREN

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58661

Ziyaretçi
Paralel evrende başka bi savaşın içinde miyim ben neyden bahsediyo bunlar hayretler içerisinde okuyorum yazılanları.Boşuna şizofren koymamışlar klanın adını :)

pNc*

Casus
Kimseye bir şey açıklama zorunluluğumuz yok ama :) 2 klanda neler olduğunu biliyor zaten ve "ALARM klanı savaşmıyor savaştırıyor " demek biraz acımasızca :) bu adamlar şizofrenin bölgesinde fark ettiyseniz adam klanı dağıldığında cedcal ve şizofrene geçişler oldu ve o ekip arada kaldı 2 klan bölüştü bu arkadaşları biz her ne kadar çok az yardım edebilsekte ellerinden geleni yaptılar... he kullanıldığını düşünen olursa zaten kimseyi zorla tutamayız ya da hakaret etmeyiz... ama bizimle devam eden ALARM oyuncusudur biz kimseyi ayrıştırmıyoruz sadece bölgeler arasında ki farkı göstermeye çalıştık kendi bölgemizde olsalar 450 köyü alabileceklerini mi sanıyorlar acaba bazı arkadaşlar :) he alıyorlarsa neden ALARMA hariç kendi istatistiğimize yansımıyor bunu da bilmek isterim. Ortalığı karıştırmak için de boş beleş sözler atmayın ortaya lütfen dünya başından beri lak lak edip boş konuşan adamlardan değiliz, savaşıyoruz, makaramızı yapıyoruz o kadar... ALARM ismine leke getirecek hiçbir şey yapmadık eğer bizi böyle saçma sapan sözlerle lekelemeye çalışıyorsanız kanıtta sunun...

Yav onu bunu boşverinde Alarmın opu niye gecikti bu yavaşlıklıkla dünya kapanmaz Tricksten sonra sempati duyduğum 2.klansınız :D

DoodleezZ

Yasaklı
Neyse ki 3-5 konuyu aydınlattığıma göre uzun süre forumlardan yok olabilirim, siz yine insan olup faruk ile subun yaptığını "oyun bu" statusune koymayın, 1 gün öncesinden 80 ciftlik sav cekip, 1 gün sonra alarm operasyonunda ara atılmıs tum koylere faruk-sub ve 7 cinciler tarafından mis cikilmasi falan, bunun etik metik, oyunla moyunla ilgisi yok. Sizofren forumunda ara atılan köyleri takip etmek büyük ciğer istiyor zaten, ona göre köylerin dibinde hazır ve nazır 4 mis bekletmek :) Yoksa faruk ve sub herhangi bir sekilde oyuncu değil, bunu kendi klanlarıda iyi bilir. Ara atma konusunda fikri yok, geceleri uyur, klanın savunmasını emer, baska bi cacık yok. Yarın basınıza gelir üzülürsünüz, o zaman karsınızda sizi anlayabilecek bireyler yerine, sizin tepkiyi verebilcek insanlar görürsünüz. Siz yine karakter marakter diyip konusun aranızda, en kısa zamanda ALARMA'a klanını da bi istatistiğe eklersiniz, ha yok eklemiyoruz derseniz de, faruk ile subun düsürdüğü köyleri saymıyolar yeaav diye salya akıtmanın anlamı yok.

Bol sans, savasta bi ara görüsürüz yine.

QLyVrZ.jpg

Foruma ilk mesajim pek yazmam. Adam klanından AlarmA klanına gecen üyelerden birisiyim.sen xbl denen oyuncu sen arandaki belirli bir süredir geçen savasın istatisliklerini yok sayıp bizim gecişimizle kurulan klanın istatisliğini savas istatisliklerine dahil edersen senin düşünce yeteneğinin düşük oldugunu varsayarim.haftalardir yapılan oplar verilen savaslar var oradaki istatistiğe bakma kabul etme geride oldugunu gel 1 haftadir kurulan ki bölge olarak en az 60-70 saat mesafe bulunan bölgeden aldıgın köylere bak :) komik bi durum bu . ha AlarmA klanı kurulalı tam 1 hafta olmusken su istatistiğide paylasmak isterim gir bi bak sende saldırı ve toplam skorlardada hatiri satılır bi sayı var.oyüzden kendi boş düşünceni burada paylasıp milletin aklını karıstırma.ayrıca biz o bölgede bi tarafta cedcal bi tarafta sizo bize vururken senin gibi 30-40 köy kaybedince kasıtlı ceza almadık :)
Yendiğin rakipler (Klanlar)
Savunmacı olarak
Sıra Klan adı Yenildi

2 ALARM A 28,84 Mil.

Bu iki tarafında bildiğim dünya üzerinde gözüken klanları arasında gözüken istatistik tüm genel... ilk grafik klanların aldıkları köy adetlerini gösteriyor genel. 2. Grafik ise birbirinden aldıkları köyleri gösteriyor... Buraya göre 66 köyle ŞİZOFREN önde. Aşağıda ki haftalık köy alış verişinde de 129 köyle ŞİZOFREN önde gözüküyor. Yukarıda paylaşılan istatistik ile aşağıda benim paylaştığım arasında ki fark neden doğuyor bilmiyorum ama ciddi bir fark oluşturuyor.

Side 1:
Tribes: ŞZFRN, ŞZFRN1, ŞZFRN2, ŞZFRN3, ŞZFRN4, ŞZFRN5, ŞZFRN6, ŞZFRN7, ŞZFRN8, ŞZFRN9, ŞZFR10, ŞZFR11, ŞZFR12, Şizop
Side 2:
Tribes: ALARMA, ALARM, ALARM1, ALARM2, ALARM3, ALARM4, ALARM5, ALARM6, ALARM7, ALARM8, ALARMO, ALARMB

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 7,740
Side 2: 6,169
Difference: 1,571

chart

Total conquers against opposite side:

Side 1: 719
Side 2: 653
Difference: 66

chart

Points value of total conquers:

Side 1: 30,507,432
Side 2: 22,474,082
Difference: 8,033,350

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 5,393,747
Side 2: 4,711,174
Difference: 682,573

chart

Birde son 1 haftanın görseli var. Burada da 129 köyle ŞİZOFREN önde gözüküyor.

Side 1:
Tribes: ŞZFRN, ŞZFRN1, ŞZFRN2, ŞZFRN3, ŞZFRN4, ŞZFRN5, ŞZFRN6, ŞZFRN7, ŞZFRN8, ŞZFRN9, ŞZFR10, ŞZFR11, ŞZFR12, Şizop
Side 2:
Tribes: ALARMA, ALARM, ALARM1, ALARM2, ALARM3, ALARM4, ALARM5, ALARM6, ALARM7, ALARM8, ALARMO, ALARMB

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 1,587
Side 2: 1,345
Difference: 242

chart

Total conquers against opposite side:

Side 1: 494
Side 2: 365
Difference: 129

chart

Points value of total conquers:

Side 1: 9,548,015
Side 2: 6,778,344
Difference: 2,769,671

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,941,680
Side 2: 2,973,904
Difference: 967,776

chart

arkadasım dedigim gibi ilk mesajim forumda ama devamli her baslıgı takip ederim okurum dikkatlice.Her baslıkta her konuda girip bi yorum yapıyosun mantıklı mantıksız.ondan sonra birileri cevap verincede artık karar aldım kimseye gereksiz söz dalasına girmicem felan triplerine giriyosun . kimseyle soz dalasına girmeyeceksen her baslıga salça olma ha her baslıga salca olacaksanda verilen karsılıklari otur adam gibi düşün cevapla cevap vermicem triplerine girme.

gelelim bu istatisliğe ..
dedigim gibi yine boşluktan alakan olmayan bi konuya salça olmussun . sanane sizo v Alarm istatisliğinden. herkes tw stat kullanmayı biliyor merak eden girer bakar sen kendi işine baksana . bi günde klanınla başka klanların altına sıgınmadan gir bi klanla savasa kendi istatisliğini paylas böyle ayrıntılı ayrıntılı deki söyle vurduk bu kadar üstünüz veya söyle vurdular bu kadar gerideyiz diye ..baska klanların arkasına sığınıp oyunda bişi yapmadıgın için oradan kalan boş vakitlerini sana düşmeyen işlerle heba etme .

Hadi herkese iyi oyunlar diliyorum :)

DeletedUser53646

Ziyaretçi
benim resimden anladığım alarm klanı savaşmıyor savaştırıyor

AHAHAHAHAHHA BÜYÜK HARFLERLE GÜLÜNECEK BİŞEY BU :D

Şizofren değil başka klan olsaydı haklısın peki derdim ama her yaptığımız optan sonra aldığınız köyler tokinin cinin oyuncularının köyleri vs diye kendilerini savunan bi klana karşı bize yapılan bu suçlamalar bayaa komik cidden :D

Biz ALARM klanı olarak bünyemizde bulunan oyuncuları hiçbir zaman farklı klanın oyuncuları diye dışlamadık ayrımcılık yapmadık ve kimseyi de savaştırmadık, o adamlar orda bi ihanete uğradı ve ben onlara elimden gelen yardımı yapacağıma söz verdim, klanımız bünyesinde bulunan kimse ALARM bizi savaştırıyor cümlesi kullanmaz hiçbir zaman, kendileri savaşmak istedikleri için bizdeler ve gayette memnunlar

Normalde tartışmam kimseyle ama haksız suçlamalar yapmaya gerek yok

DeletedUser53646

Ziyaretçi

Sevgililer gününde biz de sevdiklerimizi unutmadık :D

Şaka bi yana güzel mis arası atıp geri alıyor bi kaç oyuncu iyi takip ediyor haritayı burdan onları tebrik ederim..

Bu arada emniyete haber salın şizofren artık emniyette değil çünkü ben opta 5 de 5 yaptım ve sınıra indim artık onlar düşünsün :D

savaş sıralamasında neden 42. sıradasın diyen olursa da memleket Konya ondan öyle ayarladım , ama yakın zaman da Adanalı gibi davranabilirim hiç belli olmaz :D

DeletedUser67234

Ziyaretçi
Doodlez dedi ki:
"Foruma ilk mesajim pek yazmam. Adam klanından AlarmA klanına gecen üyelerden birisiyim.sen xbl denen oyuncu sen arandaki belirli bir süredir geçen savasın istatisliklerini yok sayıp bizim gecişimizle kurulan klanın istatisliğini savas istatisliklerine dahil edersen senin düşünce yeteneğinin düşük oldugunu varsayarim.haftalardir yapılan oplar verilen savaslar var oradaki istatistiğe bakma kabul etme geride oldugunu gel 1 haftadir kurulan ki bölge olarak en az 60-70 saat mesafe bulunan bölgeden aldıgın köylere bak :) komik bi durum bu . ha AlarmA klanı kurulalı tam 1 hafta olmusken su istatistiğide paylasmak isterim gir bi bak sende saldırı ve toplam skorlardada hatiri satılır bi sayı var.oyüzden kendi boş düşünceni burada paylasıp milletin aklını karıstırma.ayrıca biz o bölgede bi tarafta cedcal bi tarafta sizo bize vururken senin gibi 30-40 köy kaybedince kasıtlı ceza almadık :)"

Konuya yazılan yorumları önce bir sırayla okumaya başla, okuma yetisine sahip olmayıp yorum yapma lüksüne erişme. Demişler ki "siz köy verirken farklı klan kurdunuz, faruklar sizden köy alırken", demişim ki, "bunu bana söylemen için ALARMA klanını savaş davet etmiş olman gerekmiyor mu?" Yani aynı şeyi, ters açıdan söylemişsin bana :)

İstatistiklerle demoralize olacak bir ekip değiliz ki kafamıza takalım, köy gider köy gelir, bugün ares bırakır, yarın ant, öbürgün nop, olur öyle işler, sıralı. Sıra bizdeymiş, sıra geçer, oyun bu, dünya uzun :) Klanlar dağılır, klanlar kurulur.

Ben cezayı aldığımda aşağıdaki köylerin tamamını boşaltmış, bırakmış, üstüne 4 gün geçmişti. Kendimi tutamayıp, kıvıran dedelere, kıvrak yazmıştım :) Kıvraktan ceza almıstım :) Olaylar hakkında zerre fikrin yok, silinmiş gitmişsin, sen takıl, umarım oyun hakkında zerre fikre sahip olduğunda tekrar görüşürüz, diğer dünyalara kısmetse, tamam mı canikom? Hadi görüşürüz, selamlarımı ilet.

DeletedUser60184

Ziyaretçi
Kimseye bir şey açıklama zorunluluğumuz yok ama :) 2 klanda neler olduğunu biliyor zaten ve "ALARM klanı savaşmıyor savaştırıyor " demek biraz acımasızca :) bu adamlar şizofrenin bölgesinde fark ettiyseniz adam klanı dağıldığında cedcal ve şizofrene geçişler oldu ve o ekip arada kaldı 2 klan bölüştü bu arkadaşları biz her ne kadar çok az yardım edebilsekte ellerinden geleni yaptılar... he kullanıldığını düşünen olursa zaten kimseyi zorla tutamayız ya da hakaret etmeyiz... ama bizimle devam eden ALARM oyuncusudur biz kimseyi ayrıştırmıyoruz sadece bölgeler arasında ki farkı göstermeye çalıştık kendi bölgemizde olsalar 450 köyü alabileceklerini mi sanıyorlar acaba bazı arkadaşlar :) he alıyorlarsa neden ALARMA hariç kendi istatistiğimize yansımıyor bunu da bilmek isterim. Ortalığı karıştırmak için de boş beleş sözler atmayın ortaya lütfen dünya başından beri lak lak edip boş konuşan adamlardan değiliz, savaşıyoruz, makaramızı yapıyoruz o kadar... ALARM ismine leke getirecek hiçbir şey yapmadık eğer bizi böyle saçma sapan sözlerle lekelemeye çalışıyorsanız kanıtta sunun...

Bu tür tartışmaların içine çok girmek istemiyorum fakat, İstatisliklerde CİN klanından ŞİZOFRENE geçenlerde var. Biz kalkıp hiçbir zaman çoğu köyü CİN oyuncularından aldılar demedik.Çünkü İstatislik hiç umursamadığımız birşey.
Kendinize göre bir oyun tarzınız muhakkak ki var,İstatisliğe önem veriyorsunuz anlıyorum. Bu yüzden ADAM klanı oyuncularını bilmediğiniz için savaşlarda nasıldır görmediğiniz için savaşa dahil etmek istememeniz bence gayet normal.Ama 3-4 gündür kendi adıma konuşuyorum uykusuz kaldım, klanımızla birlikte o bölgede yaklaşık 150 köy aldık sanırım.Bunun karşılığı şahsi fikrim; ''Onlar ADAM klanı oyuncuları,ALARM değil'' sözü yerine bi tebriktir.
iyi oyunlar :)

crank2171

Hafif Atlı
ya işte kendi yaptıklarını adamlıktan sayarlar ama bize geçen cin ve diğer klanları delikanlı olmamakla suçlarlar bunlarda bu kadar ADAM işte napalım....

enayi önce bi incele ondan sonra konus ben zaten 10 world cin oyuncusuydum adam da falan oynamadm bu world buraya basladım cin e de hic girmedm atarken destekli at :D

pNc*

Casus
enayi önce bi incele ondan sonra konus ben zaten 10 world cin oyuncusuydum adam da falan oynamadm bu world buraya basladım cin e de hic girmedm atarken destekli at :D

Ben klan olan adamı kastetmemiştim bildiğimiz adamlıktan bahsetmiştim :)

Bu tür tartışmaların içine çok girmek istemiyorum fakat, İstatisliklerde CİN klanından ŞİZOFRENE geçenlerde var. Biz kalkıp hiçbir zaman çoğu köyü CİN oyuncularından aldılar demedik.Çünkü İstatislik hiç umursamadığımız birşey.
Kendinize göre bir oyun tarzınız muhakkak ki var,İstatisliğe önem veriyorsunuz anlıyorum. Bu yüzden ADAM klanı oyuncularını bilmediğiniz için savaşlarda nasıldır görmediğiniz için savaşa dahil etmek istememeniz bence gayet normal.Ama 3-4 gündür kendi adıma konuşuyorum uykusuz kaldım, klanımızla birlikte o bölgede yaklaşık 150 köy aldık sanırım.Bunun karşılığı şahsi fikrim; ''Onlar ADAM klanı oyuncuları,ALARM değil'' sözü yerine bi tebriktir.
iyi oyunlar :)

Ben tebrik edilecek biri varsa tebrik ederim merak etme hocam herkesin emeği var tabi ki güzel savaşlar vermiş olabilirsiniz ancak ben kimseye "Onlar ADAM klanı oyuncuları, ALARM değil" demedim. Benim demek istediğim şey bize katılan klan bölge olarak bizden uzak ve elbette ki minimum seviyede yardımcı olabileceğiz. Yani daha da basit olarak anlatayım 200 köylük bir klan tam içimizde olacak destek atamayacaksınız ve biz bu köyleri aldıktan sonra buna karşı övüneceğiz. Birkaç haftadır süren savaşın istatistiği belli ALARMA klanının istatistiği belli o yüzden fazla konuşmaya gerek yok he tebriği de ben etmem savaştığınız arkadaşlar tebriklik bir durum varsa eder. Eğer benimle karşılaşıp beğendiğim şeyler yaparsanız niye tebrik etmeyim... iyi oyunlar .

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Ben tebrik butonuyum...

Rakibini tebrik etmek isteyenler bu yorumu beğensin

karamaske58

Milis
ALARMA klanına istastik icin savaşa kabul etmiyen adam klanından geldiler diye ama bize adam klanından gecen kişilere op yapınca istastik diye ağlıyan bir klanla karşı karşıyayız bide sürekli istastik felan diye konusuyolar boş köyleri alamadılar :) :)