alarm ve sol klanından gelen saldırı raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser4224
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
arkadaşlar konu ne sol klanı ne alarm klanı konu bu klanlardaki 3 arkadaşın bana saldırması ve pert olmaları adamlar oyunu bilmiyor 3köy dolusu askerle tüm askerlerini yedim adamların bunun üzerinden tartışma devam etsin lütfen. alarm şöyle sol böyle demiyorum yanlız içlerindeki çürük yumurtaları ayıklasınlar

alarm şöyle diyorsun sola ne dediğin beni ilgilendirmez.. en başında alarm diyodun noldu şimdi 3 kişiye mi düştü fikir.. ne konuştuğunu bilmezsen tükürdüğünü yalarsın böyle.. SoL'u bitirdikten sonra ilk hedefim olacaksın merak etme :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kavga etmeyın yaw guzel guzel savasın zatiii herkes aynı bılgıye sahıp olup aynı duzeyde oynasa ne anlamı kaldıkı bu oyunu oynamanın :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
di mi ben de öyle dedim.. ama sen biliyorsun konuşmuştuk ben bu oyunu hiç bilmiyorum :( nasıl yapıcaz? bu arkadaştan rica etsem bana öğretir mi?

DeletedUser

Ziyaretçi
ne bılem gardaş gitte ona sor bende bı garip acemıyem :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
senin acemiliğin canıma tak etti zaten :D beceriksiz durmadan ceza yiyip durmanı mı diyimmm millete kötü örnek olmanı mı diyim :D yok ölümüne saldırılar falan.. niye oynuyosun sen bu oyunu :D kabiliyet düşmanı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadasım benım aldıgım ceza bakıcılıktan olur baska bıseyden olmaz buda iyi nıyetımızden su ana kadar global ban almıslıgım yok :) eger kotu ornek oluyosam bence sende bnım ızımden git :D eger alarm da herkes benım gıbı oynasa 2 gun sora yenılır hesap sıl yapardınız :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
işte dua ediyoruk ki senin gibi oynamıyoruz :D sen git pes oyna ne biliyim git patso ısmarla :D yani karışma oyun işlerine beceremiyosun diyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
banada ogretın bana da :D despi lere peste nası caktık ama artiz :D:D:D

DeletedUser631

Ziyaretçi
4 golün 3'ü benim di kardeyşşşş :D hatırlatırım :D ona göre konuşalım yani :D

DeletedUser

Ziyaretçi
dikkatini cızerım orda cogul kullandım edebıyat hocana saygılarımı ılet arkadasım :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
dikkatimi çiz :D edebiyat hocama saygılarını iletirim tabii :D Arap asıllı Hatay'lı hocama.. :D tamam birlikte yaptık ama olsun ilk defa oynamama rağmen 3 gol attım oda bişey :D

DeletedUser36427

Ziyaretçi
kim çaktı la 1 maç siz 1 maç biz aldık :D hem 3 kişi oynamak çok zor onuda belirteim :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
:D bi dakka bi dakka arkadaşım oyunculardan biri berbat oynuyor diğerinin bir parmağı kırık :D şimdi düşün bakalım ona göre konuş.. :D

DeletedUser

Ziyaretçi
w14 te hesap varmı ben orda oynıcam artık dıger dunyaları bırakıyom hucumdan olcm bnde :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
arkadaş bi ağzından akıllı laf çıksın ya :D yok sana hesap ne halt edersen et.. hadi iyi geceler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kim çaktı la 1 maç siz 1 maç biz aldık :D hem 3 kişi oynamak çok zor onuda belirteim :D

bırak la kırık parmakla 4 tane attım hemen bıraktın yok multi yapak sole yapak dedın bızı hafıfe aldın ama semıh tek basına 3 tane attı adam ortaam benım I LOVE YOU semih :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Despi'ciğimin morali fena bozulmuş herhalde baksana :D foruma gelmiyor.. bende seni ortaaam bende seni :D

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Rulo'yu kim kime yapar orası belli olmaz. Almışsan köyü almışsındır, dırdır ötmenin manası yok. Biz burada şöyle iyiyiz, böyle iyiyiz demiyoruz. Atıp tutmayacaksın, biz bir şekilde buradan sizden bahsetmemişsek.

bu oyunda köy almanın konuşmak içinyeterli olduğunu düşünüyorum ha sen farklı düşünüyorsundur birgün şu okuldaki komunistlerden birini döverim o zaman konuşurum ama ben oyun için yeterli diyorum tekrar
ha dersin biz övünmüyoruz ama iyiyiz çok erkek klansınız vs hodri meydan ben tek başıma bakalım kaç günde topluyorum hepinizi
o zaman her köyünüzede bir rulo koyarım isteyen alır kullanır
Metatron nickim
hadi bakalım

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben oyunda yokum, çoğu arkadaşta klan için var, oyun için yok. Sizin gibi w10 dan kaçıp herhangi bir worlde gelmedik. Biz klandaki forumdaki sohbet için oyunu oynarız, online saatimiz çok fazla değildir, sohbetimizi eder gideriz. Sen bu oyunla kafayı bozmayı devam et. İstanbul Üniversitesindeysen, gel ben o komünist çocuğum. Beklerim anam babam, rulonun kullanma şeklini sana anlatmak için ;)

DeletedUser37661

Ziyaretçi
W10 hakkinda ordan burdan okuyup gelmissin biz kac tane senden yiktik orda ha sen simdi diyorsun ki tum klan seni yikamayiz o zaman burda virvir konusmayacan sen yoksa 30 tane arkadasin var biri benden yuksek :D biz w10 da korkup kacmisiz ya hadi bakalim sen napican
Uni olarak tutsaydi rulolari bu sozunden sonra cift yapardim sans