ALARM - TRICKSTER Savaşı.

• Konuyu başlatan DeletedUser46610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Yoksa bize vurmak için gün mü sayıyorsun abi??:D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hesap silenler oldu dağılan klanlar paktlar oldu. Kan, ter, gözyaşı, ihanet, satışlar ... bu olayların hepsi 124 güne sığdı. Kalan KOCCA 236 günde neler olacağını çok merak ediyorum. Şahsi fikrim savaşmak için bahane aramayın. Savaşın gitsin. Biz yapamadık siz yapın. :D

The JUDGE

Yahu bahadır ilk speed ne zamansa gel girelim 1 vs 1 savaşalım senle :D bu ne doyumsuzluk kardeşim :D

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Yahu bahadır ilk speed ne zamansa gel girelim 1 vs 1 savaşalım senle :D bu ne doyumsuzluk kardeşim :D

Serhat bu dunya benim icin cok uzucu oldu be :D . Icime oturdu bu dunya. Koylerime 3 5 tane mis gelmeye basladi diye seviniyorum su an dusun :D. Ama speed isini dusunelim bak. Sana dert olmustu benim bu savasa doyamam. Boylece Sen de bi ohhh cekersin belki speedde gazimi alinca
:p.

The JUDGE

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Hizli yasiyoruz hayati 150 gun oturup world kapanmasini beklicez :p

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Hehe, ben çok kinci adamim:))) taaaaa titan zamanından atılmayan desteklerin hesabını sorucammm:)))

Işin şakası bir yana, bi savaşak da, alem savaş nasıl olur gorsun:)

Daveti şimdi mi atalım sonra mı abi onu konuşalım :D

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Nwo,Şizofren,Alarm,Tricks gibi klanlar sayesinde çok berbat bir dünya gördük.Aslında sadece bu dünyaya özel değil son dünyaların hepsinde böyle.

1 aylık süren savaş ve ardından dağılan rakip klanın oyuncularını toplamak yerine bünyelerine alıp 500 kişi oyuna devam eden klanlar yüzünden bitti bu oyun.
Kim ne dersin bu hiç kimse bu dünyayı kapatmayı hak etmedi.Şimdi gelip biz kaç aydır savaşıyoruz nasıl hak etmedik diyenler falan olacaktır fakat durum böyle.
2 yıl sürebilecek dünya 3 ay sürdü.

Rezalet!