Alarm son :)

• Konuyu başlatan .despi..
  • Başlangıç tarihi
Sen neden böyle rahat bi kişiliğe sahipsin :D günlük hayatında hiç sıkıntı yaşamıyormusun
Ütopyadan semihe benzion skfksjd az ciddi ol her konu altına istisnasız bi ciddiyetsiz postun oluyor :D gerçekten biraz değişsen fena olmaz hoş bir huy değil ama normal abartmadıkça hoş birşey tabi onuda söylemeden edemem

bir laf aslında forum kurallarına uymadığı için şu kadarını yazacam "eşeğin den dolayı

DeletedUser47463

Ziyaretçi
xleavis e bende cok tutuluyorum ama oda cok konusup oyunu oynayamayanlardan olunca laf söyleme gereği duymadım, sizde öyle yapın kesin cözüm kanka

Immm zamanım var boşumda şuraya gireyimde iki kelam edeyim :pPPPP -xleavis kardeşim seni tanımam etmem ama dayanamadım vallahi burası yetmemiş c6ya katılcak ekiplere zıplayıp ordan yine acemiyize zıplamışsın sevgili modum üyelere kılıç ustası,milis diye derecelendiriyorsunuz bu arkadaşa çekirge rica ediyorum :)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
xleavis e bende cok tutuluyorum ama oda cok konusup oyunu oynayamayanlardan olunca laf söyleme gereği duymadım, sizde öyle yapın kesin cözüm kanka

Immm zamanım var boşumda şuraya gireyimde iki kelam edeyim :pPPPP -xleavis kardeşim seni tanımam etmem ama dayanamadım vallahi burası yetmemiş c6ya katılcak ekiplere zıplayıp ordan yine acemiyize zıplamışsın sevgili modum üyelere kılıç ustası,milis diye derecelendiriyorsunuz bu arkadaşa çekirge rica ediyorum :)

Aman tanrım didim o nasıl bir son cümle :D

DeletedUser59285

Ziyaretçi
Bana ilk world'ümde güzel bir savaş yaşatan alarm ailesine ve rakiplerimiz olan beleşçi ile udw klanlarini tebrik ederim :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Alarm klanı için hayırlı olsun diyeyim. Başta özgür ve uğur olmak üzere C5 de her konuda bana göre başarılı bir performans sergileyip takdiri hak etmiş bir ekiptir. Çok ciddi başarı da sağlayıp isimlerine yakışır bir mücadele vermişlerdir, emeklerine sağlık.

Udw ekibini de Alarm savaşını kazanmaları ve artık son anda bir mucize olmazsa C5 i kapatacaklarından dolayı da özel olarak tebrik etmek gerekir. Orada da başta ekibini güzel organize eden dayı-mustafa yı ve dışarıdan takip ettiğim kadarıyla bireysel güzel bir performans gösteren delilik-okan ı da tebrik ederim, elinize sağlık.

Hadi tolgacım-önbarikat seni de aradan çıkarayım da seni de aradan tebrik edeyim :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi

Hehehehe milise bak sen :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi

Sus len milis
Hangi kland bilmiyorum ama sinser alarn hakkında birşey dedi diye cevap yazdım. Bakabilirsin onun dışında kendi ekibimle katılabileceğimden bahsettim ayrıca hiç bi klana laf atmadım pis iftiracı pis :mad:

DeletedUser

Ziyaretçi
Aradıgım videoyu buldum sonunda

Evet SiNSeR in C5 hayal dunyası :D tt2 temsili

[video=youtube;8xjPr9SvSao]https://www.youtube.com/watch?v=8xjPr9SvSao[/video]

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Bu kadar kalabalık olan ve yıllardır beraber oynayan- dostluk kardeşliği çok eskilere dayanan UDW klanını yenmek imkansız gibi bir şey zaten. Alarm iyi denedi ama başaramadı. Pusula ve Acemi klanları da iyi iş çıkardılar.Özellikle Acemi klanlarını verdiği destansı savaştan dolayı tebrik ediyorum. Temiz world tbr UDW.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu kadar kalabalık olan ve yıllardır beraber oynayan- dostluk kardeşliği çok eskilere dayanan UDW klanını yenmek imkansız gibi bir şey zaten. Alarm iyi denedi ama başaramadı. Pusula ve Acemi klanları da iyi iş çıkardılar.Özellikle Acemi klanlarını verdiği destansı savaştan dolayı tebrik ediyorum. Temiz world tbr UDW.

Hangi dunyadan bahsediyorsunuz acaba :))

DeletedUser55143

Ziyaretçi
Sinser inan senle aynı klanda olmak isterdim keşke bizim klanda olsaydın yazıların beni deli ediyor kardeş ama anladımki amacın o :D

Valla bakar bakar derdim ki bizim sinser gene adamları deli ediyor :)

tebrikler bu da bi yetenek tekrar görüşmek üzere :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Sinser inan senle aynı klanda olmak isterdim keşke bizim klanda olsaydın yazıların beni deli ediyor kardeş ama anladımki amacın o :D

Valla bakar bakar derdim ki bizim sinser gene adamları deli ediyor :)

tebrikler bu da bi yetenek tekrar görüşmek üzere :))

Bir gun klanıma alırım seni belki tt2 göruşmek uzere :)