Alarm diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser36427
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
dörtyüzseksenaltı yaşın benden büyük olduğu için saygım var azro dan kimseye kötü bir şeyde söylemek istemiyorum lakin ağzımı açtırmayın isterseniz. şu yazıyı yeni görüyorum doğru diplomaside müt satmaya elimiz titrer. madem bu kadar korkmuyodunuz da neden 50 kere hucumla savaşın dediniz bize sizler üstün oyunculardınız da neden 2 klan bi hucumu deviremediniz adamlar sağlam 2 opta hesap sildirtti size biz hucumla savaşa girmedik diye bize kin tutma gelipte burda kinini kusma ben beklerim ki azro zor durumdayken onu tek satmayan klan alarm dı bi teşekkür etsin hesabını silsin silcekse geliyorsunuz burda kin kusuyorsunuz ayıptır biz prospawn savaşında bile azro ile müt olunmadan olmayız bizde dedik ben anlamıyorum azroya ne yaptıkta bize kin duyuyorsunuz

gerekirse her klanlada savaşırız buyur 14 e istersen kud as, sonsuzluk, hucum hepsiyle savaşıyoruz son köye kadarda devam ederiz yıkılmaya yakın şu klan savaşmadı bizim düşmanlarımızla biz gidioz demeyiz :)

geçeceksin bunları azrail rohan alarm gaddara karşı savaşa girdik savaş bittiğinde aldığınız köy bir elin 5 parmağını geçmedi düşmanınız barzo hucuma geçti korkunuzdan hucuma savaş açamadınız veya bu konu hakkında 3 kelime laf edemediniz bizim en büyük talihsizliğimiz sizin gibi pasif bir müttefiğimizin olması barzo gibi arkadan vuran bir müttefiğimizin olmasıydı..şurda 3-5 kelime demogojiyle haklı olduğunumu hissetireceksin bize.. herkese bu szöleri yutturabilirsin belki ama biz azroya asla yutturamazsın..şu oyunlarda tanışmayı bir kayıp olarak gördüklerimin içinde sizlerde varsınız..köşeye pusmayıp hucumun size yaptığı yanlışa karşılık yanımızda olmuş olsaydınız bugün azro hesap silmezdi en azından derdikki şu lahnet dünyada yanımızda bir dostumuz var ama hiç olmadı öyle bir dostumuz..

DeletedUser38355

Ziyaretçi
yok w15 de 3 tane kurucularını yıkmıştım tek başıma bitirecem dedim inanmadılar topladım klanı dağıttılar:D

DeletedUser

Ziyaretçi
geçeceksin bunları azrail rohan alarm gaddara karşı savaşa girdik savaş bittiğinde aldığınız köy bir elin 5 parmağını geçmedi düşmanınız barzo hucuma geçti korkunuzdan hucuma savaş açamadınız veya bu konu hakkında 3 kelime laf edemediniz bizim en büyük talihsizliğimiz sizin gibi pasif bir müttefiğimizin olması barzo gibi arkadan vuran bir müttefiğimizin olmasıydı..şurda 3-5 kelime demogojiyle haklı olduğunumu hissetireceksin bize.. herkese bu szöleri yutturabilirsin belki ama biz azroya asla yutturamazsın..şu oyunlarda tanışmayı bir kayıp olarak gördüklerimin içinde sizlerde varsınız..köşeye pusmayıp hucumun size yaptığı yanlışa karşılık yanımızda olmuş olsaydınız bugün azro hesap silmezdi en azından derdikki şu lahnet dünyada yanımızda bir dostumuz var ama hiç olmadı öyle bir dostumuz..

bizim kimden ne kadar köy aldığımız ortadadır he biz köy almadıksa o zaman başka savaşlar ile ilgileniyoruzdur ama köyde kaybetmedik siz rohan olarak kaç köy verdiniz buna bi bak istersen

bunun yanında gaddar savaşına odaklanıcakken siz müttefik olduğumz halde bize sorma gereği bile duymadan adamları klana topladınız bize sordunuz mu ? size savaş açtık mı lafımızı söyledik çekildik bizim mütlük anlayışımız bu şekildedir öyle herşeye mütlük bozmayız karşı taraftan bir hainlik ve ya bize karşı hakaret görmediğimiz sürece.

hucumdan korksak hucumla düşman olup tüm dünyayı karşımıza almazdık. biz mütlerin arasındaki savaşa karışmayız bunu en başta söyledik hucumada söyledik sizede söyledik he işler karışınca barzo hucuma geçince sen bana telefonda sizin haritanız çok güzel bizim ki full düşman dedin hesapları silcez dedin

biz zaten hucuma diyceğimizi dedik demediğimizi bilmediğin için yanlış yorumlar yapıyorsun

bizim w14 haritasına bi bak tam 100 gündür kaç cephede savaşıyoruz hesap fln silmedik haritamızdada ne gerileme var ne bişey çok şükür savaşıyoruz hepsiyle

siz sadece hucumla savaşıyordunuz ya sonra barzodan 5-10 kişi geçti idye böyle savaş mı olur dediniz

biz hucum , elite , barzo , kud as , sonsuzluk , bozkurt şahmat bu klanlarla savaşıyoruz 100 gündür umarım derdimi anlatabilmişimdir bizim biz kimseden korkutğmz için bişey yapmayız ama kimseyide satmayız o yüzden ne hucumu sattık ne de azroyu durum bundan ibaret daha da tartışmaya gerek yok

16 da başarılar