ALARM & ALARM & ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65547

Ziyaretçi
ALARM & ALARM & ALARM

Klanları arasin da dünya sonuna kadar pakt kurmuş bulunmaktayız

Birimize saldırırsanız karşınızda hepimizi bulursunuz

Bu pakt dünyayı kapatacaktır

Benim fikrimi çalıp beğeni kasmak yakışıyor mu sana abi...

DeletedUser64740

Ziyaretçi
Alarm temsili

be%C5%9Fikta%C5%9F-taraftar%C4%B1_1418127.jpg

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Benim favori paktım yalnız bu pakttan Alarm klanı çıkarsa bence pakt dağılır paktın en güçlü halkası Alarm klanı :)))

DeletedUser68669

Ziyaretçi
alarm her zamanki gibi savasarak ilerliyor taklitlerimiz cok lakin her nedense oyuncu katma derdindeler kendilerine

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Güldük eğlendik duruşumuz sabit ve nettir hiç bir pakt arasin da yer almayacağız savaşımızı vereceğiz ha oldu ki pakt lar bize döndü yine gidip diplomasi hamleleri yapmayız yapmayacağız çıkar oyunumuzu oynarız

Güzel bir dünya saygı duyduğum oyuncular topluluğu ve klanlar vardı ama oyun tamamiyle amacının dışına çıkıp savaş oyunundan çok güç dengesi olmuş 1 & 1 savaşlar geride kalmış ne kadar iyi bir ekip ve organize yi iyi yaparsanız yapın bazı şeylere boyun egmeniz gerek oynamak istiyorsaniz şayet bizim gibi bildiginizin doğru olduğunu söylemiyorsanız :)

Savaşımız belli ne geri adım atarız nede boyun eğeriz yenilirsek çıkar kendimizle dalga geçeriz bu dünya büyük bir ihtimal ALARM adının son bulacağı dünyadır gitti yere kadar gideceğiz ama dediğim gibi bildiğimiz yoldan sapmadan yolun sonu uçurumda olsa hep birlikte atlayacak bir ekibiz :)))

PAKT lara klanlara başarılar dilerim
Pakt nedir diplomasi yaparsın veya savaşırsın.
İyi olan sona kalır
katılıyorum